Ev ve AileAksesuarlar

Sebze için iyi bir çekmece nasıl seçilir

o kadar önemli değil, herhangi bir durumda, piyasada, mağazada sebze satın ya da kendi topraklarında bunları büyürler, düzgün kış döneminde saklanmalıdır. Geleneksel olarak, bu amaç için onlar kutulara yerleştirildi ve bir balkon veya serin bir yerde koymak mahzeni, içine bırakın. Böyle depolama Eğer en az kayıp ile satın alma veya hasat koruma sağlar. Kendini ne - sebze sağ çekmece? Bu kap, genellikle, plastik, metal ya da ahşap yapılmıştır. bunların avantaj ve dezavantajları göz önünde bulundurun.

marangozluk

herhangi özel bakım gerektirmediği için sebze Ahşap kutusu düşük ağırlığa sahiptir, en basit ve kullanışlı bir seçenek olarak çoğu insan tarafından tanınan, uzun süre kullanıldığında, kolayca tamir ve geri dönüşümlü. Evet, ve bu tüm harika tuttu. dezavantaj ahşap ambalaj çıkarılması zor olan zamanı ve bu küf oluşumuna neden olabilir. Ancak bu herhangi bir boya kereste karşılamak için yeterli, önlemek için oldukça kolaydır ve kutu basittir yıkayın. Ayrıca, bu kaplar sadece değilse çok ucuz hammaddelerden, doğaçlama gelen, en iyi şekilde de alabilir ama olamaz.

plastik versiyonları

plastik kutu da kolay de ele sebze, fakat düşük kaliteli malzeme hızla patlama veya kırılma olduğunu. Güvenilir üreticilerden bir kabı satın almalıyım nedeni budur. Kaliteli bir ürün satın başardı, bu, sıcaklık, mekanik stres dalgalanmaları tahammül yıllardır orijinal halini muhafaza edecektir.

metal işi

Belki de en sevilmeyen seçenek - bu sebzeler için bir metal kutu. Bu kapsayıcı o sebze soğuk bir odada dondurma, pas duyarlı bir metal ve çok kolay olmayacak kendi başlarına tamir, ağır. maliyet bu küçük kutular hayranlarından içinde, çok yüksek olmasa da.

Bu kısa inceleme toplarsak, en iyi seçenek bir süre tutmak için gereken meyve ve sebzeler için ahşap kutu kalmasını anlayabiliriz. Tabii ki, ancak, nedeniyle disposability, onlar yaygın kullanım için uygun değildir, yine de karton, köpük ve diğer kaplar bulunmaktadır. Buna ek olarak, sebze onlara saklanır çok iyi değildir: çürüklüğü, dondurun.

Eğer bir bodrum katı yoksa, soğuk havalarda korkmuyoruz

Genellikle kiler herhangi uzun sorunlar mutlu sahipleri havuç depolanması test etmiyoruz ve patates, ama bir apartmanda yaşayanlar, zor zamanlar vardır. Oturma odasında çok sıcak ve kuru ve sundurma kararsız durumlar olduğunu. Ne kutusunu seçilir? sebze Balkonda iyi seçenek soğuk kutu olacak.

Termal stabilizatör ile donatılmış bir başka eklenen iki kutu, bu tasarımı. Bu kutu olarak dış sıcaklıktan, tüm sebze bir kapak vardır ve güvenli saklar. Sen hazır sistemini satın alabileceği veya bağımsız olarak bir kap yapmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.