Ev ve AileAksesuarlar

Saatler "Samuray" - Ortaçağ Japonya ve modern teknoloji ruhunun bir sentez

Bilek "Samurai" gelecekten yabancı benzemeye en izliyorum. Bu bizim zaman içinde olması oldu geleceğin, gerçek bir saattir. Ortaçağ feodal Japonca adını Saatler "Samuray", daha şık bir metal bilezik gibi seçkin fütüristik el cihazı vardır. İlk bakışta, görsel modern yüksek teknoloji izle o kadar basit değil sanırım.

Bu kalite ünlü aşağı kalır değil, çelikten yapılmış, şimdi çok moda LED aksesuardır samuray kılıç , modern devaysa kayıtsız değildir ve çağa ayak uyduran isteyen herkesi seveceksiniz. dedikleri gibi, "Demir Samurai" İzle bu kronometre mükemmel henüz göstermek için zaman ve tarih hariç, mümkün zarif çelik bilezik, tarz. Bu sırrı olağanüstü buluşa Japon sanatçıların metal segmanları arasına yerleştirilmiş LED elemanları yer almaktadır.

Sadece çelik parlaklık, şimdiki zamanı ve tarihi görüntüleme renkli ve parlak görüntü gördüm bir an önce cihaz yüzeyinde ince yan düğmelerinden birine hafif bir dokunuşla itibaren. Özellikle etkileyici günün karanlık zamanında görünüyor. Hemen bir zaman makinesi kullanarak bu cihazın sahibi gelecekten geliyor gibi görünüyor.

İlginç Bu saatin çok biçim ve stil tam eller, spesifik ağırlık tekrarlanır olmasıdır ortaçağ Japonya'da yaptığı kılıç ustasını honlama, samuray idi. Bu ağırlık biri ile, bizim zaman aşağı geldi ve bu modern cihazın şeklinde kopyalanmış. Böylece ikili "Samuray" izle ruhunun füzyon bir tür antik Japon ait samuray ve devrimci LED teknolojisi. Biz zaman dişin bu menziller yoluyla söyleyebiliriz.

Saatler "Samurai", başlıca avantajları çok fonksiyonlu ve özlü, ama böyle bir çekici tasarım ürünleri zamanlama tamamen farklı bir görünüm izin yirmi birinci yüzyıl sverhtehnologichny - Geleceğin pozisyonların bir adam. Grafik sayılar görüntüleme ve cihazın metalik bileşenlerin çekme entegre bant segmentleri arasında sekiz LED elemanları sıkı yeterince büyük yapılmaktadır. Bu arada, bu kesimler sadece on sekiz ve onlar üründen boyutunu ayarlamak için izin veren kaldırmak kolaydır.

fakir nem direnci, tüplü dalış gibi, bunların kullanımına izin vermez fazla onların az sayıda eksiklikleri telafi göz kamaştırıcı konfor var - hafif dezavantajı rağmen, "Samurai" izler. Bir başka dezavantaj güneşli bir günde parlayan basamak görmek zor kabul edilebilir, bu kez görmek elini kapsayacak şekilde cihazı zorlar.

Bu cihaz kurulumunu ve yönetimini saymıyor, birkaç derece yararlı özellikler tarafından donatılmıştır. Sadece hafif bir dokunuş ekran sıradışı saat yanıp sönen üst satırındaki üst yan düğmeye görüntüler ve alt - dakika. Geçerli tarih aynı düğmesini çift tıklayarak görüntülenir. Alt tarafı tuşu Bu ayarlamaları yapmak için izin verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.