Ev ve AileAksesuarlar

Tekerlekli sandalye bebek için bir makine seçimi

çocuk büyür ve o mümkün olduğunca hareket etmek istiyor. Tekerlekli zaten oldukça sıkılmış ve yeni bir şey istiyorum. Kendini kontrol edebilir kırıntısı, bir taşıma seçim yapma zamanı. Bugüne kadar, bu tür fonların seçimi çok yüksektir. Bu arabalar tekerlekli sandalyeler, araba akü, bisiklet ve gerçek traktörün bile taklit içerir!

makine haddeleme nelerdir?

Bebek bisiklete binmeyi çok küçük? Bu yüzden, o taşıma gibi ihtiyacı var. Bu araç, bir scooter gibi biraz. Çocuk pedalına gerekmez - bu oturup sadece ayaklarınızı kapalı itmek gerekiyor. Birçok çocuklar sadece bu makinede binmek değil seviyorum, ama aynı zamanda kendi taşımak. Bu oyuncaklar meyve güzel bir parça veya bir komik küçük hayvanlar, tren, uçak, ya da gerçek motosiklet gibi görünür. Evde aynı zamanda sokakta sadece can onlara binmek için.

doğru seçim

Sadeliği rağmen, Rolling makine birçok özellik ve opsiyonel aksesuarlar olabilir. Onlar bisikleti kontrol etmek sonra gerekli olacak sürme becerilerini almak için çocuklar yeterli yardım eder. Bir varsa Ebeveynler basitçe, bir ipe çocuğu dönebilirsiniz ayak dayama. En basit modeli - bir plastik ürünler, çocuk kendisi ayaklarını iterek hareket eder. Rus bisiklet "Kıvılcım" oldukça kolay ve rahat. Alman meslektaşı KETTLER BÜYÜK ve çok daha pahalı olacaktır.

Sadece çocukları taşımak, aynı zamanda onları eğlendirmek değil, hangi makine haddeleme vardır. Çocuklar heyecanla motor sesi ile tekerleklerin gerçek gürültü yapar bir tren ve araba algılamaktadır. Genç müzisyen şüphesiz durur sırasında ek piyano olasılığını memnun edecektir. Ve birçok direksiyonda bulunan eğlenceli tweeter'ler bayılacaksınız. Bazı makineler fragmanı ekli. zevkle çocuk sevdikleri oyuncaklarını bırakmaya.

tekerlekli sandalye işlevine tekerlekli vardır. İlk olarak, ebeveynler bir kalemle çocuk rulo olacak ve sonra kendisi de aracı kontrol etmek mümkün olacak. İtalyan şirketi BIEMME Rolling olağanüstü makineleri sunmaktadır "Harika limon." çocuk kendini narenciye andıran ve bacakların alt bölümünde duracak parlak araba, içeride oturuyor. İlk başta, annem sap üzerinde bir bebek taşıyan ve sonunda küçük bir sürücü bağımsız çalışmaya başlar. Fisher-Price yürüteç ile kombine arabalar sunmaktadır. Onlar yolda titreşen ışıklar ve harika melodiler ile donatılmıştır. Hareket sıkıcı değildi için Ayrıca, model renkli topları hesaplara ile donatılmıştır.

şeklinde yapılan erkekler için özel makineler tekerlekli sandalyeler vardır yarış arabalarının. Bu araçlarda yolculuğu sadece ebeveynlerinin nezaretinde olabilir. Bazı makineler çocukların taşınması için tasarlanmamıştır. Onlar çocuk sadece kendileri için onları aldı sağlamak için tasarlanmıştır. Bebeklerin sokmaya gerek yoktur.

Öneriler satın almak

Çocuklar için Makine sandalyeler yüksek olmamalıdır. çocuk değil direksiyonun yaslanmış ve dizlerini iterek, ayaklarınızı itmek kolay olmalıdır. Bu arabayı kendiniz hareket etmesine yardımcı olur sapın varlığı büyük bir katkı olacak. Koltuk sürücüsü geri düşmesine izin vermez bir arkalık ile donatılmış olmalıdır. Sallanan kuvvetle sarsılmış edilmemelidir. Bu uç oyuncak vermeyin sınırlamalar olmalıdır. daktilo ve İtalyan üreticilerin BIEMME CHICCO yakından bakın. Yüksek kaliteli farklı İspanyolca Chicos ve Injusa, Alman Rolly Oyuncak, Türk Pilsan. Kaliteli ürünleri de Rus ve Polonyalı üreticileridir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.