SağlıkKadın sağlığı

Vajina Uzunluğu: Gerçek ve Kurgu

Vajinanın uzunluğu - değeri olan cinsel yaşamda çok az deneyime sahip birçok kadın için ciddi bir endişe neden olabilir. Bunun nedeni olduğuna ağ (ve sadece) cinsel ilişki sırasında meydana gelen yaralanmaların daha raporlar var. Hem de cinsel tatminsizlik erkekler, neden doğum sonrası vajina uzunluğu önemli bir artış olarak zina ve çok sayıda boşanma. Bütün bunlar, ilk bakışta, gerçek gibi görünüyor, ama gerçekten objektif yargıya varabilmek için, daha iyice konuyla ilgilenmesi gerekir.

Bazı istatistikler

Çalışmalara göre, ortalama vajinal uzunluğu yaklaşık 17 santimetredir. Bu erkek çoğunluğunu barındırmak için yeterli olacağını genital herhangi sıkıntı veya risk yaralanma olmadan. Ama bu bilgiler küçük görünse bile, yaklaşık yarısı, ve yüzeyde uyarılma artar sırasında vajinanın uzunluğu organları ve büyük boyutta yerleştirme için koşulları yaratır bir kayganlaştırıcı ile kaplanmış gerçeğine dikkat etmek gereklidir. Tabii ki bu sadece ortalama bir veridir ve gerçeklik başka türlü olabilir. may da büyüme bağlıdır vajina uzunluğu ve patolojileri ortaya ama dişi gövde uzunluğu eksikliği nadiren yaralanmalara neden olur. yağ yetersiz tahsisi ve çok keskin penetrasyon erkek - ilişki sırasında hasar ana nedeni. Kayıt için: Vajinanın en büyük uzunluğu, araştırmacılar, kaydedilen - 48 cm, ve en küçük - yaklaşık iki.

Doğumdan sonra vajinanın uzunluğunun değiştirilmesi mu?

Evet, kadın üreme sisteminin pek çok diğer parametreler gibi. Ancak çoğu cins olup kılıf uzunluğu ve genişliği (veya çapı) muzdarip. Ancak, bir süre sonra her şey koltuklarına dönmelidir, ancak bu olmazsa zamanlar vardır. Bu vajinal kuvvetsizlik, gelişmesiyle mümkündür doğum yaralanmaları veya kas-iskelet sistemi bozuklukları.

o vajinanın operasyonel uzunluğunu değiştirmek mümkün mü?

Evet, plastik cerrahi mevcut düzeyi vajina uzunluğu ve genişliği de dahil olmak üzere organizmanın hemen her parametre, değiştirebilir. kadınları çevirmek daha sık operasyonlar, vajinal lümen (vücudun daralma) değiştirmektir. daha az sıklıkta tedavi kadınların uzunluğundaki değişim. Belki de bu kez daha vücudunuzu travmatize daha uygun bir ortak bulmak için çok daha kolay olmasından kaynaklanmaktadır. Tüm daha çok ameliyat sonrası sonucu önemli bir duyu kaybı ve, cinsel yaşamda çok daha büyük sorunların ortaya çıkma olabilir.

bulgular

Yukarıdaki açıklamalara dayanarak biz güvenle söyleyebiliriz kadın vajinasına uzunluğu - yalpalamaya, fizyolojik ve fiziksel çeşitli faktörlere bağlıdır. Üstelik bu seçenek hayatın akışı içinde değiştirmek, hem de gündüzleri olabilir. Ve cinsel ilişki sırasında da yaralanma ortaya çıktığını korkma , vajinal yırtılma bile ortak "agrega" etkileyici boyutu. Yeterli yağlama tahsisi ile bu asla olmayacak. Aksi takdirde, her ikinci dağıtım sona daha felaket bir tarzda,.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.