Kendini yetiştirmePsikoloji

Nasıl doğru karar vermek için? iç ses güvenmeyi öğrenin!

Ne kadar sıklıkla biz sence: "Nerede sonbahar ... bilmek için". Ne kadar sıklıkla kullanılmayan fırsatların ya hatalı işlemler hakkında pişmanım. Herkes bilir ve hedefe istenilen yolda yol açacak doğru karar, nasıl anlamak istiyorum. Ancak, bazen en önemli unutun. Gerçek şu ki bizim kişilik sürekli gelişim içindedir. olağanüstü ve sıradışı koşullar ile karşı karşıya tüm yeni zorluklar Çözme, biz değiştirin. Yani, hedefler, değerler, öncelikler ve hala durmayın. Onlar bizimle değişir. Doğru karar vermek için nasıl soru, "şimdi ve burada" oldukça daha çok önde ve hatta seyir daha koymak daha iyi olmasının nedeni budur arkasına bakmadan.

Yazar şimdiye bazen zor yaşam kavşak içinde bulurlar birçok kişiyle konuşun. Onlar geçmişin ayrılan değildir - Ve bu, bir adamı düzenledi ne güvenen izlenimi verdi olanların özelliğidir olduğunu! etmeyin , dirseklerinizi ısırmak hayatın yolunu, ülke faaliyetlerinin kapsamını değiştirmek için bol zaman vardı bile. Hiç bütün özelliğini kaybedecek ve baştan başlamak durumunda, kendine acıma ile sarhoş değil. Bu nedenle, doğru karar nasıl anlamak için, net bir şekilde anlaşılması gerekir: her şey bize çok bağlıdır, ancak. Ne bir noktada gerçek görünüyor, bir hataya yol açabilir. Daha uzun çünkü Tüm insan yeniden ve koşullara göre hareket zor katı yetmezliği, muzdarip. Ve yolumuz hep düzgün ve geniş değildir. Bu nedenle ilk öneri: Aşırı sorumluluk yükünü kaldırmak. Adam böylece herhangi bir durumda o sevinç ve hayal kırıklığı bulabilmesi yapılır. Eğer "hedefe" ulaşmış olsa bile, her zaman "çok küçük sarayın ve şurup çok tatlı." gibi görünebilir

Yani, nasıl doğru karar vermek için pişman olmayacaksınız hangi? Her şeyden önce, kaderi ve sezgi güvenmeyi deneyin. Çoğu zaman, biz tereddüt ve bir tür varsa, şüphe , içsel çatışma arzuyla görev arasında, akıl ve duyular arasında, örneğin. Ama böyle bir durum gelişimine bir teşviktir. Ve sık sık dilsiz hafife veya sezgi - doğru karar olur şeydir. o doğaüstü bir şey olduğunu sanmıyorum "yukarıdan bir ses." Daha ziyade, kendi durumda bilinçaltı süreçler olduğunu. Bizim temel fizyolojik reaksiyonlar genellikle bu bizim için iyi olacak nerede bize önermek ve burada değil. Eğer yeni bir iş arıyorsanız Örneğin, sizin sezgi dinle. Gelecekteki patronu ile görüşme olumlu bir şekilde size belirlerse - iyi bir başlangıçtır. Ama binanın kendisi, atmosfer reigning eğer, iletişim çalışanlarının görünümü ve şekli strese neden ve bu yerde rahat hissetmiyorum eğer inhibe - belki bir uyarı.

Ve nasıl özel hayatında doğru karar alınır? Aynı Konseyi. yüce kategoriler düşünme, plan yapma kalkmayın. Sadece durumu hissedin duyumlara kendinizi. Yani, olarak şu ya da bu kişi, genellikle önemli ilk dakika ile iletişim olacaktır. biz güvende hissetmek, rahat eğer, bu ilişkinin bir geleceği var demektir. biz zor sıkışmış kafasında, örneğin, biz zincirlenmiş eğer, ortak konuları bulmak, bunlarla bulursanız Tersine, büyük bir parti, sezgi güvenmeyi deneyin olduğunu düşünüyorum. Biz adam değil onun durumu, para ya da toplumda pozisyon ile yaşamaktadır.

Başka bir teknik doğru kararlar öğrenmek için nasıl söyleyecektir. Bu yöntem "geleceğe bak." Denebilir Fikir mümkün olduğunca ne mümkün gelişmeler çok detay hayal çalışmaktır, hangi Hayalini takip edecektir. Bir iş teklifi, ancak bunun için almak mı bilmiyorum? Gibi daha detaylı olması ve renk, bir yıl içinde bu yerde iki, beş kendini çizebilirim. Tipik bir gün nedir, nasıl elbise, nasıl dinlenmek için? Eğer ofise gelmesini ise güzel olur ya da orada görünmesini mümkün olduğunca az için bahaneler çalışıyoruz? Bunu sunan sen bilinçaltında harekete geçmeye kendilerini hazırlarlar.

Ve belki de en iyi bilinen ve etkili bir yöntemdir - sorunla "uyku". Sabah Eğer hazır bir cevap almak, yatmadan önce akşam kendinize soru sorun. sizin için çalışma bilinçaltı veya sezgi yapacağız. Bazen yabancı ve ilgisiz kişiyle konuşmak için yardımcı olur. yüksek sesle tüm argümanları ve şüpheler konuşmasını yapan siz bir karar vermek kabul edersiniz. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.