Sanat ve EğlenceLiteratür

"Scarlet Sails" Yeşil yatırım yapmıştır Sihirli,: haberin özetini

iş edebiyatının okul sırasında incelenmiştir yazarlarından biri olduğu Aleksandr Grin. "Scarlet Sails", bir özetidir öğrencileri ezbere bilmek zorundadır ki, bazen literatürde sınav bulunabilir.

mucizeler büyü inancı yerine yardımcı olur - bu prensip romanı "Scarlet Sails" yaratmada yazar Aleksandrom Grinom için bir temel olarak alınmıştır. Kitabın ana kahramanları Longren denizci ve kızı Assol vardır. Kaperna şehir hangi onlar Longren çünkü yerel Hancı adlı Menners ölümünde suçlu olarak uzun yıllar, onlardan çok düşkün değildir yaşadı. o kaçmasına yardımcı olabileceğini rağmen Menners, açık denize sürer gibi Longren sadece görünüyordu. Adalet ve yaptığı eylemlerden ceza - bu onların "Scarlet Sails" Yeşil yatırılır. işin Kısa içeriği de mümkün trajedinin boyutlarını aktarmaya kılar.

Sakinleri Kaperny sağ onların şüpheleri vardı, ama onlar hancı ölümünü öncesinde tarihi hakkında bilmiyordum. zamanda Longren karısı onun yiyecek almak için biraz para çekmek için, onun isteği reddetti, bu yüzden de Menners taciz reddetmiştir. Bundan kısa bir süre önce, olacak Longrenov aile vardı ve doğum oldukça ağırdı ve annesi pahalı tedaviyi aldı.

Menners eşi Longren hiçbir yardım alma nasılsa ailesine yardım etmek için şiddetli yağmur altında şehre gidip yüzüğünü bırakmaya zorlanmıştır. yürüyüşten sonra o zatürre hastalığına yakalandı ve kısa süre sonra öldü. Böyle kötüleyen davranış Menners ondan yüz çevirdi ve denizci ona bir oyun oynamıştır. af hareket Menners ihtimali değil, "Scarlet Sails" Green, ürünün bir özetini koymak düşünce sadece biraz sorunu kaldırdı olduğunu.

o biraz kızı bırakmak kimse yoktu çünkü karısının ölümünden sonra Longren, denizlere yelken durdurdu. o oyuncak yaratmak ve şehir pazarında satmak başladı yüzden. Zamanla, yetiştirilen başlayacak Papa'yı yardım ve şehirdeki çok yıpranmış oyuncaklar haline geldi. Oyuncak de bir denizci kızı onu tanımadı şehrin sakinleri, tükendi. Aleksandr Grin, "Scarlet Sails", eserlerin bir özeti - tüm bunları ve eğitimde fakat hayatta sadece yararlı olduğu yeteneği beri, hala alakalı.

atölye olacak baba içinde incik boncukla arasında Bir gün parlak bir nokta ipek minik kırmızı yelkenlerini görebiliyordu hangi küçük bir ahşap tekne bulundu. kız derenin yakınında bulunan koymak karar verdi ve tekne neşeyle aşağı yüzdü. kahraman kolaylığı ve aciliyeti - "Scarlet Sails" Yeşil yatırım yaptı önemli bir özelliktir. iş Özeti maalesef kahraman seyahat detay parça olarak tarif edilemez.

Olacak gemi için çalışacak ve bir yabancı Eglya karşılaştım, ona yakında benzer bir gemide Prensi yelken edeceğini söyledi. Hikaye Eglya ve başkalarının alay rağmen inanılan kız, her gün sahile çıktım ve kızıl yelkenleri olan bir gemi dışarı baktı.

kız ormanda yürüyüş ve bir açıklıkta dinlenmeye karar verildi sonra uyuyakaldı. Hatta güzel bir yüzük takıyor kolunda gibi gelmiyor çünkü o, çok zor uyudu. Bu, uyku kızı görünce onun güzelliğini takdir ve eşi götürmeye karar verdi Arturom greem, üzerine konulmuştur. Oğlu Menners Bu ne kim olduğu hakkında Arthur anlattı. Gray'in sözler Hancı ikna etmedi ve o rüya kız yerine getirmeye karar verdi. Yerel dükkan, o kendi gemisini süslenmiş hangi kırmızı ipek rulo bir sürü satın aldı.

Gonna parmağına yüzük olan uyanmak, ben çok şaşırdım, ama yakında uzun zamandır beklenen prensi bulduğunu fark etti ve karaya çıktı. Parlak bir gelecek, ona iman - "Scarlet Sails" Yeşil yatırım bu fikir. Yönetici Özeti çalışmalarının ana tezler resmini sağlar.

hayret köylülerin kıyısında değil rüya gerçek dönecek inanarak, kızıl yelkenli gemiyi kabul. yayımı andan itibaren Tale-fantezi "Scarlet Sails" çok popüler hale ve hala birçok kadın onlar için hiç güzel gemisi olarak prensi yelken gerçeğine dayanan vardır gelmiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.