Satıcı: kelimenin ne anlama geldiğini?

Rus olarak, ödünç bir çok kelime. Onları listelenir ve o kelimeyi değerlendiriyorlar arasında "satıcı". Bir kelime nedir anlamı, bu makalede öğreneceksiniz.

şirketlerin çeşitli

Bunlar farklı. Bazıları sadece satın alma ve satış yapan, yapmak ve satmak. Onlar da satıcılar denir. Ve aralarında kimin alıcı için en çekici?

Elbette vardır birisi kendi üretimini. O, örneğin, yetenek rekabetçi fiyatlarla ürün ve hizmetler sunmak için hangi arasındaki avantajları, bir yeri vardır. Ve bu şirketler imal edilen ve satılan ürünlerin kalitesini izleyebilirsiniz.

Diğer kategori - başlangıçta kar yapmak için daha fazla değer için aynı ürünü satmak zorunda sonra onlara daha büyük toptancılar mal satın almak ve olanlar. Tipik olarak, bu örgütler küçük şirketler, küçük girişimcilere kendi ürünlerini uygulamak. Tüm niş.

kelimelerin yorumlanması

Peki bu bilgilere var? satıcı nedir? Biz bir çözüme çok yakın! Zaten onun hakkında bir şeyler öğrendik. Bu kategorilerden birine ait olan bu şirket,.

Bazen bayi ve satıcısıdır. Bir kelimenin ne anlama geldiğini? üretmek yok, ama satmak için olanlar vardır. Ve sonra mal veya hizmet olsun, kendi markası altında üretilen ve ürünlerini tedarik edilenler, vardır.

Yararları üreticileri

Zaten onlar kalitesi doğrudan sorumlu olan tek nedeni ise hoş bayi daha düşük ürünleri için aynı fiyatlara, onlarla uğraşmak belirtmişlerdir. Ayrıca önemli aşağıdaki noktaları.

bir kuruluş (ne olursa olsun) ekipmanı satın aldığını varsayalım ve kırıldı. madde üreticisinin satıcıdan satın alındıysa, garanti onarım sorun kısa sürede çözülür. satıcılarından satın verirse, sorun gecikebilir veya alıcı için iyi bir şey neden olmayabilir. o satıcı veya satıcı olduğu - pek çok büyük organizasyonlar satıcının kim olduğunu bilmek istiyorum nedeni budur.

Bu kelimenin anlamı nedir, biz inceledik. Onlar satıcıları ile işbirliği avantajlarını kaydetti. Bir girişimci iseniz, bu yüzden satıcıları da farklı olduğu için birkaç ürün satın bile, akılda tutmak. ayrıca büyük üretici ve küçük vardır. Birçok küçük miktarlarda ürünler başlıyor.

kayıt için

Ve terimin tarihi nedir? kelimesi İngilizce'den bize geliyor düşünün: satıcı "satmak" anlamına gelen Latince vendere türetilmiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.