Sanat ve EğlenceFilmler

En ünlü güzel ve seksi aktris sarışın

Aktrisler hep takdir etmişimdir. Özellikle çoğu beri zarif bir görünüme mükemmel bir rakam farklıdır. sarışın aktris birçoğu çok iyi bilinen ve sarı saç rengi, onlara meleklerin bir tür verir.

Kolay bir pay aktrisler

Zamanımızın çoğu ünlü kadınlar - Bir medya kişi, bu yüzden sadece iyi ama çok iyi değil bakmak gerekiyor. meslek gerektirir. Elbette bu, herkesin hayatının farklı yönleri ile dolu kaç cezbeden bilir, oldukça zor bir iştir. Aktrisler insanlar da vardır ve bunlar zayıflıkları çeşitli ile karakterizedir. Ama dinlenmek için göze alamaz. Popüler bir oyuncu yaşam - her zaman kamera lensini odak çünkü kontrol edilmelidir, her biri eylemlerin, bir dizi ve herhangi dikkatsiz bir kelime veya senet anında kitlenin gelecekteki kariyer ve sevgiyi etkiler. Buna ek olarak, her biri kendi görünüm ve şeklin dikkat etmelisiniz. Bu sabit yorucu egzersiz, diyet ve diğer değil, her zaman hoş anlar.

modernitenin en ünlü sarışın

Hollywood'un en güzel sarışınlar Amerika'da değil tüm dünyada sadece bilinmektedir. Gerçekten başarılı, kendinden emin yaratıklar olduğunu. Onlar Olympus ulaştı ve nasıl nasıl karşı anlamaya çalış.

Belki Amerika ve Hollywood'un en ünlü sarışın Norma Dzhin Beyker, ama farklı bir isim altında meşhur oldu - Marilyn Monroe. Bu oyuncu stil ve güzellik gerçek simgesi haline geldi.

Erken yaş ünlü geleceği çok zor ve bazen aç içindi. Biraz ün 1947 yılında ona geldi ilk kez, o zaman filmlerin giderek artan sayıda davet etmek başladı ve Monroe popülerliği çığ gibi büyüdü. aktristin Ekran görüntüsü her zaman böyle mutlak flört, seductress erkekleri hayal ama yönetmenler Marilyn'in tartışılmaz yetenek kaydetti. Ne yazık ki, aktris yaşı o uyku hapı aşırı dozda öldü, 36 yaşında, kısa olduğu ortaya çıktı.

Periler "Rüya Fabrikası"

Dış sarışın aktris temelde Amerikan "Rüya Fabrikası" ile ünlüdürler. Yani stüdyo aradı. Nadir istisnalar dışında, hepsi vardır - Hollywood oyuncusu. Sarışınlar farklı yaş daima halkın büyük sevgisini tadını çıkarın. Hepsi eski okul ve yeni dalganın sanatçıların ayrılabilir.

Diğerleri sadece şöhret ve popülerlik kazanmaktadır süre Yani, örneğin, Pamela Anderson, Sheron Stoun, Mishel Pfayfer gibi ünlü isimler, kariyerlerinde yükseklikleri elde ettik. Bunlar Diane Kruger, Tara Reid, Amanda Seyfried, ve diğerleri sayılabilir. Şimdi bunlar güzellik daha ayrıntılı olarak.

Geçtiğimiz nesil Aktrisler

Pamela Kanada'da doğdu ve o her zaman herhangi karakterini canlandıran hatta bir çocuk olarak, aktörün zanaat tüm hayatı çalıştı. O serisi "Baywatch" yayımlanmasından sonra onun en büyük ün almış, birkaç kez dergi «Playboy» için çekilen ve Amerika'da 90-ler bir seks sembolü haline geldi, sonra kız.

Sharon Vonne Stone doğdu büyük bir aile ve bir fast food restoranında bir memur olarak göreve başladı. O gelecekte ona faydalı oldu, çok yüksek bir IQ vardı. Sharon ona yol alır ve bir model ajansı Ford olur. Ve onun popülerlik gerçek Alan Kvottermeyne film serisinin ardından geldi. Şu anda, aktris farklı projeleri üretiyor.

Mishel Pfayfer aynı zamanda büyük bir ailede doğdu. kızın karakteri onu kendi amaç sebat izin verdi. İlk başta, Sharon gibi, o bir salesgirl olarak çalıştı. Darbe güzellik yarışmasına onu katılımıyla sonra hayatımda oldu. Ondan sonra, Michel reklamlarında görünmesini davet edildi ve oradan o sinemaya gitti. kadın oyuncu Finest saatlik bir film oldu "Kasabanın Cadıları." Şimdi üretim çalışmaları ile daha çok ilgilidir.

genç sürgünler

Yeni sarışın aktris - Hollywood'un gurusu eğlence türünün bir değişiklik. Hepsi çok güzel ve takdire değer. Fakat bunun yanında, bu kadınların - popülerliğini açıklar iyi bir sanatçı. Bize bazıları üzerinde durmak istiyorum.

Diane Kruger - Alman aktris, sıkı çalışma sayesinde tüm yükseklikleri aradı. Of Kariyeri için büyük önem tanıyordum Luc Besson. Avrupa'da görünmeye başlayan Diana yaygın tanınmaz. Sadece bir kez Amerika'da, aktris gerçekten uluslararası üne alır, iyi, onun çok ünlü rol Elena "Truva" filminde oldu. Şimdi aktris ayrıca çeşitli projelerde rol aldı.

Amanda Seyfried doktorların bir aile küçük bir Amerikan kasabası doğdu. Bir kızın ilk yıllarından itibaren kademeli olarak New York'un modelinin yüksekliklere ulaştı bir gösteri elbiseler katılmaktadır. Ancak, o oyunculuk sanatı daha eğilimli olduğunu ve bu nedenle hemen çekim teklifi kabul etti. Amerika'da ve daha sonra tüm dünyada ilk gerçek şöhret, hit dizi "Ev", "Law & Order rol getirdik." Amanda şimdiki davranmaya devam ediyor.

Tara Reid erken yaş televizyon projelerinde yer almıştır dan, oldukça zengin bir ailenin doğdu. Bu üreticilerin, oyunculuk yeteneği bakmış burada. Tara New York'ta oyunculuk eğitimi aldı. O rezil filmin yayımlanmasından sonra şöhret oldu "American Pie". Şimdi Tara kaldırılır sadaka olarak ve paralel yapan.

Rus güzel kızlar güzel

Bu, elbette, tüm sarışın Hollywood oyuncusu. Ama özelliklerinden biri, bu kesin. Milli sineması da güzellikleri değil bir adamın kalbini çöktü sahiptir. Bizim kızlar Batı büyücü ile rekabet edebilir. Tüm Rus sarışın aktris - Elena Korikova Natalia Vera Brezhnev, Svetlana Hodchenkova RUDS. Bu büyüleyici kadınların Fotoğraflar dergilerde görülebilir, bunlar hak popüler ve onun hayranları tarafından sevilen vardır.

Bizim aktrisler yanı Western gibi ayrıca iki kategoriye ayrılabilir: Yukarıda açıklandığı gibi, Sovyet sinema (Irina Miroshnichenko Natalya Kustinskaya Natalia Andreichenko ve diğerleri) ve sanatçının yeni nesil döneminde şöhret ve ün kazanmak için. yabancı film dünyasında Rus aktris sarışın yeterince talep ediyoruz. Örneğin, Svetlana Hodchenkova ünlü blockbuster "Wolverine" rol aldı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.