Sanat ve EğlenceMüzik

Masterkrona MSR neredeyse onun "sesi» Kör Reaper (basın merkezini 25.01.2012 Gönderen MSR) kaybetmiş

Masterkrona MSR neredeyse ses Kör Reaper »" kayıp
(25.01.2012 Basın Merkezi'nden MSR)

Dmitry Sinitsyn-SG - 24 Ocak 2012, plak şirketi neredeyse müzisyen sesinin Çelyabinsk grubunu «Kör Reaper», yazar, kaybetti.
Akşam, 24 Ocak 2012 aşırı dayanamayıp Dmitry Sinitsyn SG kalbi durdu. duygu ona Natalia Avertyan Dmitry Sinitsyn-SG tarafından yönetilen ilk kompozisyon "Çürük Cerrahisi," eski klavyecisi kız kardeşi getirdi.

Dima espriler vardır atmak sevdim çünkü biz hemen neler olduğunu fark etmedi, aniden nedense oldu ve sık sık bu yüzden arkadaşları seyreltilir, ama o zamana kadar değildi yaptım ilk başta yüzü şiddetle soluk iken ve sonra bir mavi renk tonunu vermeye başladı! Doktor - Biz çok şükür, Daniel doktoru aramak gerçekleştirilen tek, şaşkın edildi, o bir kız kardeşi vardı. O hızla bir şeyler sıkışmış ve onları bekletecek etti, aklı başına getirdi. Birkaç dakika sonra onlar oda doktorlar geldi ve hastaneye götürdüm. Bunlar 4 saat içinde geri döndü. Dediğimiz gibi, kalp yükünü dayanamayıp, kuvvetle yorgun beden - Alexei getto, grubun eski yapının eski meslektaşım söyledi.


Daha sonra kalp, güçlü aşırı yük, bitkinlik, uykusuzluktan uğradığı belirtiyorsunuz. Şu anda, müzisyen durumunun stabil olduğunu, hayatı tehlikeye değildir.
Plak şirketi geçici banliyö konserler iptal ve sadece memleketi ve çevresindeki yerleşim yerlerinde hareket izin verdi.
Hatırlama Dmitry Sinitsyn-SG, Chelyabinsk güney Urallar şehrin bir yerlisi olduğunu. 2012 yılının başında, şirket ile aktif işbirliği ile, ona bir rekor tam albümlerini verecek konser etkinliği ve bir sertifikanın 2 yıl süreyle sözleşme aldı.
27 Ocak Chelyabinsk kentinde gerçekleşecek bir sonraki konseri olacak.


Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.