ÇirkinlikTamirat

Mutfak ve koridor için yer karoları - etkin ve hijyenik

Bugün, döşeme üreticileri büyük bir seçim önünde bizi koydu. Bu tür malzemelerin aralığı çok büyük, bu nedenle apartmanda başlatılan onarım sahip herkes, onun evinin belirli bir odada görmek istedikleri zemin karar vermelidir.

Hemen ben yapı malzemeleri alanında bu araştırma uzmanları söylemeliyim, yer karoları sıkıca popülaritesi lider konumdadır. Rus alıcılar mutfak, banyo ve koridorda kullanmak için mutluyuz. Buna ek olarak, yaygın balkon ve loggias kullanılır. Bu tür popülerlik kolayca açıklanmıştır - çok dayanıklıdır, saldırgan etkimesi ve deterjan korkmadığını aşınmaya dayanıklı madde.

Zemin döşemeleri böylece yoğun uygulaması olmadan ahırlar hayal etmek zor modern bir ev içine sızmış olan.

Garip ama müşteri yardımcı olmuyor modern bina süpermarketlerde karoların büyük aralığı doğru seçim yapmak değil, onu engellemektedir. Bize gerekli alışveriş yapmak için nasıl anlayalım.

Taban karoları koridor - bu hostes için sadece gerçek bir nimet bu. Sonuçta, burada sürekli temiz olması gerekir ayakkabı kir getirmek için sokakta bulunmaktadır. Belki sadece fayans su ve paspas ile sürekli temas dayanabilir. o çizik olmayacak üzerindeki toprak veya kum parçacıkları ile etkileşime zaman zarar vermez. sürece sıkılıp olarak size hizmet edecektir parkeler.

Mutfakta (fotoğraf) için yer karoları uzun taraftarlarını buldu. Sen sık ve kapsamlı bir temizlik gerektirir çalışma alanı, Kat yalnızca bir kısmını ortaya koymak olabilir.

mutfak ve koridor için yer karolar parlak ve mat olduğunu. Ne seçmek daha iyidir? Birçok yönden, seçiminiz genel iç odaya bağlı olacaktır. Fırçalı granit kaba bir yüzeye sahiptir ve bu parlak ve pürüzsüz parlak var. ek ışık odası ekleyerek yansıtmaktadır - tersine parlaklık ise Matt yer karoları, ışık emer. Sen sürekli ve dikkatli bakım ihtiyacı olan mutfak ve koridor için o parlak yer karoları bilmemiz gerekir. O açıkça görünür toz ve kötü temizlik lekeleri.

Günümüzde birçok insan onların daireler kayıt tercih etnik tarzda, ve iç ahşabın zorunlu varlığını gerektirir. Ama döşeme tahtası mutfak ve koridor için yer karoları değiştirmek kolaydır "ağacının altında."

Birçok stilleri başka favori - Akdeniz. Bu iç doğal taş kullanımı olmadan mümkün değildir. Ve bu durumda, bir taş ya da granit altında mutfak ve koridor için yer karoları kurtarmak.

zemin kaplaması iç ayrı bir eleman olarak kabul edilemez. Tamamen duvarlar ile her şeyden önce iç genel tarzı ile uyumlu ve olmalıdır. Ancak, nedeniyle kontrast uyumunu tam renklerin kombinasyonu, aynı zamanda sadece elde etmek mümkün olacak bilmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.