ÇirkinlikKendin yap

Arch Bahçe: Kendi ellerini yapma

Benim yazlık evde güzel ve rahat dinlenme ve iş olmalıdır. Bahçe Arch mükemmel dekoratif alanı tamamlayacak ve tüm aile bireylerinin gevşeme için mükemmel bir yer oluşturacaktır olacaktır. Bu tür yapılar, her biri maliyeti çok avantajlıdır yardımı olmadan uygulanabilir, örneğin farklı biçimlere sahip bir kafes ya da kemer şekline sahip olabilir.

Satışta bugün Arches çeşitli tasarımlar, kısa vadeli tasarım ömrü olduğunu belirten korozif ortamda etkilenmeyen çok basit, ama aynı zamanda plastikten yapılmış ancak ucuz bir görünüm, bulunabilir. Daha pahalı modeller tasarım özellikleri veya gölgede çalışmayabilir ve bunlar çoğunlukla kendi yerine teslim edilir metalden yapılmış gerçekleştirilir ederken çok problemlidir.

Arch Bahçe kendi evlerinde ustaları yapılan bu nedenlerden dolayı genellikle yeterlidir. tür eserlerin Yürütme zor bir görev değildir ve onunla bile kişi yeterli deneyime sahip olmadığı, can baş. Bu basitçe işlenmiş beri manipülasyon için odun kullanmak en iyisidir ve doğal görünüyor.

iş için hazırlık

Eğer bahçe için kemer yapılacaktır ise, 4 veya 6 adet miktarında ahşap kirişler veya sütunlar hazırlamak gerekir. genişlik 100, veya 75 mm iken Bunların yüksekliği, iki metreye eşit olmalıdır. bunlar 2 çapraz kirişlere yan sabit olacak destekler edildi, böylece bu sütunlar, dikey olarak ayarlayacaktır. Bunlar, sırayla, basamaklarını eklenmelidir. Bu ikinci yaklaşım üretimi için Kesme tahtaları, kesit 20 x 200 milimetreye eşittir. Doğru odun seçmek önemlidir, nem içeriği fissürler malzeme orijinal şeklini kaybeder ve tüm yapı düz olmaktan çıkacak aksi olduğunda, çok yüksek olmamalıdır.

Malzeme seçimi

Ahşaptan tasarruf için iyi değildir, tek yol bir yıldan fazla sürecek bir kemer yapmak mümkün olacak. Yaz aylarında malzemeyi satın alırsanız, o ağaçların kesimini gerçekleştirildi dönem hakkında merak değer. gövde işleminin kalite özellikleri üzerinde olumsuz bir etkisi vardır suyu en az miktarda, çünkü Kışın, bu tür kullanımlar, en çok tercih edilen üretilir.

İmalat teknolojisi kemerler

Başlangıçta 0.5 ile 1 m arasında değişebilir girinti parametresi hazırlamak gerekir. yüklü kutupları olacaktır. Bahçe kemer için yapılacaktır zaman, çukur derinliği toprağın türlerine bağlı olduğu dikkati çekiyor. Eğer gevşek toprak ile çalışmak zorunda ise, daha defterleri gerekir. gömmek sahip desteklerin, farklı pratiklik tasarlamak amacıyla, zift ya da çatı kaplama malzemesi ile de sarılmış işlemek gereklidir. bu işleri ve çatı, hem de diğer su yalıtım malzemeleri gerçekleştirmek için uygundur. kemerler için yapıldığında kendi elleriyle bahçe, desteğin doğru montaj Eğer elementlerin dikey konumunu sağlayacak bir su terazisi yardımı ile kontrol etmeniz gerekir. oyuklar ile sonuçlanan boş alan çakıl ile doldurup, ama en güvenilir yolu beton ile dolduracaktır.

öneri sihirbazı

kendi elleriyle bahçeye kemer yaparak, yapının konumu hakkında düşünmek gerekir. Güzergâhında veya rekreasyon alanında inşa etmeye başlaması mümkündür. sütunlar 6 parçalara artırmak için, bu gerçek bir gazebo oluşturacaktır. Eğer mesajların arasında, pergola birbirine sarılarak bitki istiyorsanız o sicim çekme önerilir. Dolgu aradaki raf varsa, dizideki yerleştirerek, pergole çok çekici bir görünüme sahip olacaktır. Ağaç böceklerin olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak için, özel bir bileşik ile yüzey elemanlarının işlemek için daha iyidir. O atmosferik etki zararlı etkilerinden yapıyı koruyacak. Menfezler çatıda yer alabilir, bu yüzden bitkiler tırmanmaya daha kolay olacaktır.

işin nüansları

bahçeye kemer yaparak, fotoğraf makalede sunulan, sen metalden yapılmış unsurları kullanabilir. Bu bir köşe veya bağlantı parçaları olabilir. boyama istenen renkte gerçekleştirilir sonra bu ön form da yağdan arındırılmış başlangıç ve. Bu weatherability niteliklerine sahip olan bir bileşik seçmek en iyisidir. Ahşap kilitleme elemanları galvanizli parçalar kullanarak önerilir. Ahşap daha iyi bitkiler ile kemer, ancak şiddetli donlarından ve müteakip çözdürme kereste orijinal boyutunu değiştirmek ve kararabilir zaman, her zaman çok cazip görünmüyor. Bu bitki metale dondu akılda tutulması önemlidir, ölebilir.

Sonuç

Pergoleler kemerli bahçe kör bir duvar yapmak için hangi kompozit malzemeler, örneğin, odun ve OSB yapılabilir. malzemenin mümkün olan en büyük miktarda kullanarak, tüm tasarım fikirlerini hayata geçirme fırsatı var. bahçe için ahşap kemerler, tam teşekküllü ve çardaklar olabilir malzemeyi kapsayacak kullanan polikarbonat, eğer. Bu montaj ahşap veya metal ön şekillendirilmiş, çerçeve üzerinde gerçekleştirilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.