Ahlâk

Ruth Porat - Google yorulmaz Finans Direktörü veya inanılmaz iş ahlakı 7 örnekler

Finansman Müdürü Ruth Porat hakkında herhangi bir çalışanın utandıran inanılmaz iş ahlakı, olmalıdır. O defalarca o denge kariyer ve özel hayatında inanmadığını belirtti ve farklı durumlarda onun eylemleri sürekli bunu doğrulamaktadır. Ruth o doğurdu bile çalışmış ve o meme kanseri teşhisi ve onların boş zamanlarında, o gayrimenkul satış yapan gerçeği ile biten iken, ben güvenle Ruth asla tek bir yerde oturur söyleyebiliriz gerçeği ile başlayarak. Şimdi size hayran kalacaksınız hayatının yedi örneklere bakmak.

Bebek sahibi rutin çalışma ile müdahale etmeyen

Porat 1992 yılında hastanede olduğunu ve ilk çocuk doğurdu, o doğumhanede müşteri düz çağırır.

Sırt sorunları - hiç problem

Google'la önce çalışmış şirketin yönetim toplantısında Ziff Davis sırasında Porat geri çekti ve ofis etrafında yürümeye yardımcı olabilir - sadece durmak. Ancak, Ruth çözüm buldu - o masaya uzandı ve herhangi en ufak bir ayrıntıyı unutma, onun sunumunu temsil sürdürdü.

Meme kanseri için bir engel haline gelmez

bir röportajda, Porat meme kanserine karşı mücadelesi konusunda. 2001 yılında yurt dışında çalışıyordu ve o tedavi görmek üzere eve dönmek zorunda kaldı. Ama aynı zamanda Ruth yavaşlamak istiyorum ve mesai devam etmedi. Ruth iş onun için hayatının kontrolünü hâlâ olduğu anlamına geldiğini söyledi.

O kariyer ve kişisel yaşam arasında bir denge inanmıyor

Porat öldürmenin insanları ayarlar diye, kariyer ve kişisel yaşam arasındaki denge hakkında ifadesini sevmez söyledi. Bunun yerine, Ruth mümkün birlikte iş ve kişisel yaşam birleştirmek için yapar kariyer ve kişisel hayatın belirli bir karışım, bakmak için tercih ediyor. Ruth üç oğlu Google'da gitmeden önce, o uzun süre çalıştı Morgan Stanley, eski Alınan pozisyonları büyüdükçe söyledi. Porat çalışanları iş ve mevcut koşullara bağlı olarak özel hayatı arasında geçiş yapmak onlara esneklik sağlayacak bir karışımı gibi bakmak gerekir, ancak her durumda birbirlerinden izole edilemez olduğuna inanmaktadır.

Hep çalışanları ve müşteriler tarafından kullanılabilir

Birlikte onun kişisel hayatı ve kariyerini, bu günün veya gecenin herhangi bir saatinde çalışanlarına ve müşterilerine sunulmaktadır gerçeği Porat ünlü Karıştırma. Onlar için onun kapı her zaman açık olduğunu söyleyerek, onun için çalışmış insanlar. Ve iş ve özel hayatı birleştirmek yeteneğidir - birçok çalışma anneler ve babalar öğrenmelidir budur.

Boş zamanlarında New York'ta gayrimenkul satıyor

Dinlenme - Porat bilinmeyen bir kelime. o serbest zaman vardır bile siz dinlenirken ne zaman, o, kocası ile birlikte Anthony Paduano New York'ta emlak, alım restore ve satma ile uğraşmaktadır.

O sadece duş eve dönen, AIG kurtarılması için gece gündüz çalıştı

2008 yılında, Porat kapatmasını Amerikan Uluslararası Grup kurtarmaya çalıştı takımın bir parçasıydı. ve sonra işe gitmek - O gece gündüz çalıştı ve sadece bir duş almak için eve döndü söyledi. Aynı zamanda iflastan diğer iki büyük şirketleri kurtarmak pylas.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.