ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Turba gübre biyo-tuvalet piteco 505 inceleme, özellikleri ve yorumlar

Son zamanlarda, cam dolap bugünün tüketicileri ile daha popüler hale geliyor, bunlar geniş bir yelpazede satışa sunulan ve onlara piyasada bilinen veya yeni kullanmaya başlayan şirketlerin çok yapan edilmektedir. Eğer yüksek kaliteli entegre biotuvalet satın almak istiyorsanız, ihtiyaca sağlamaz tür ürünlerin 505 modeli piteco özellikle ortasında, çok uygundur ve fırsatları genişletir kamu hizmetleri, bağlanmak için. ekipman küçük ama kompakt ve rahat ulaşım olduğunu.

özelliklerin Bakış

Yukarıda bahsedilen modeli turba tuvalet Eğer atık ile çalışma olanağı sağlar yerleşik bir sistemi vardır. sıvı kısım turba sağlanan katı madde ayrılır. Yapı organik atıkları kompost elverişli koşullar yaratmak için tasarlanmış. tesisin çalışması için bakteriler, daha sonra gübre haline dönüştürülür dışkı, bölme çalışıyoruz içeren turba bir karışımını gerektirir.

Bu karışım tankının üst kısmına yerleştirilmiştir, ve tuvalet insan kullandıktan sonra sağa doğru ve sola doğru dağıtıcının kolu çevirmek için biraz zaman ihtiyaç vardır, bu eşit tank içeriğinin alt kısmına karışımı dağıtacaktır. o kapasitesine sahip olacak daha etkileyici, daha az sıklıkla temizlenmesi gerekecektir. Kompost tuvalet havalandırma sistemi ve Bacalı ile birlikte çalışmalıdır.

Karakteristikleri biotoilet brand piteco 505

Açıklanan tuvalet bej bir renge sahiptir, genişliği 390 mm ve ağırlığı 20 kg. aracın uzunluğu ve yüksekliği, sırasıyla yaklaşık 710 ve 590 mm, alt tankın değiştirilmesi, 44 litreye denktir. Pakette:

  • mahfaza;
  • kavrama;
  • Havalandırma borusu;
  • boyunduruk;
  • Hortumu boşaltın;
  • koltuğu;
  • turba torbası;
  • Ürün pasaport;
  • talimatı.

gövde, üst ve alt parçadan oluşur ve bir havalandırma borusu uzunluğu iki metredir. 30 l'lik bir hacim içinde bir karışım ile doldurulmuş birleştirme parçaları 3, turba, torbanın bir miktarda içerdiği bulunuyor. koltuk kılıfının tamamlanmaktadır.

özellikleri hakkında yorumlar

Turba tuvalet piteco 505 müşteriler diğerlerine göre daha sık modelini seçmesine izin belirli özelliklere sahiptir. Bunların arasında konfor, bağımsızlık ve drenaj sisteminin varlığını vurgulamak gerekir. Bir kişinin kendileri için atık kompost en uygun koşulları yaratmak için kullanabilir, böylece kullanıcılarına göre, tuvaletler inşaat tasarlanmıştır. Bu ürün bir kır evi için uygun değil, aynı zamanda kanalizasyon sistemi oluşturmak için olanak yoktur banliyö bölgesinde değil sadece olduğunu da cabası.

Piteco 505 olarak bilinen Biotoilet programları için bağlantı kısmi gübreleştirme gerektirmez. Pakette, ekipman güvenli bir ulaşım ve depolama alanı sağlar, en dayanıklı, teslim edilir. Makaleler polipropilen yapılır ve filtre elemanı bir drenaj sistemi vardır. kullanıcılarına göre, sistem, havalandırma şeklinde bir aksesuar üreticisi ile donatılmıştır bu nedenle de insan atıkları dönüştürmek seçin.

Yoksa neden turba biotoilet markası "Piteko 505" seçmeliyim

Biotoilet piteco 505 satır nispeten yeni bir cihaz, ergonomik bir tasarıma sahiptir sorgulama için kuru dolaplar. Modern teknoloji ile üretilmiş ve vücutta hapsedilir. Kuru dolap tasarımı bile çok küçük bir odada yüklemek için izin verir, bu çekici bir görünüme cihazın kompakt boyutlara sahip, modern. Diğer şeylerin yanı sıra, makalede sunulan hangi tüm sonuçlar piteco 505 yorum hiçbir ek projeksiyonlar düzenlenir, vücudun sınırları dışında gitmez, bu odanın duvarlarına yakın aygıtı takabilirsiniz.

tasarım kompakt boyutlara sahiptir ve tankın hacmi koltuk 42 cm standart yüksekliğe sahip, düşük olmasına rağmen. Bu rahatça yetişkinler ve çocuklar için tuvalet kullanmasını sağlar. Bu donma sıcaklıklarına yüksek kalite ve dirence sahip yüksek darbe plastikten yapılır. cihazın montajı yapıldıktan sonra, 150 kg ağırlık maruz uğrayabilen olacaktır.

Herhangi bir özel kurulum hakkında yorumlar

Biotoilet piteco 505 yorum sadece en olumlu olan, birkaç aşamada kurulmalıdır. İlk başta, kullanıcıların bir evin çatısına veya duvardan caddeye havalandırma borusunu yürütmek için tavsiye edilir. Oluk çıkış boşaltma hortumu ve üst döküldü turba tuvalet kabini. Tasarım kendisi zemin yüzeyine vidalanmış olmalıdır. Sen teknik şartlara uygun olması ve düzgün çalışması sırasında kokuları önlemek için cihazı işlemek için. Bunu yapmak için, kullanıcılar yavaş yavaş doldurulur sıhhi veya sıvı dolguyu, kullanmak için tavsiye edilir.

operasyonun Özellikleri

Turba tuvalet piteco 505 talimat doğrultusunda kullanılmalıdır. O bazı bilgiler vermek gerek yoktu. Doğru yerde cihazı monte edebilir. ile karşılaştırıldığında bu tasarımın fosseptik daha çevre dostu ve bakımı kolaydır. Bu yakın duran bir kap içine kuru halde doldurma koymak ve sonra da dökmek olan turba kapasitesi gerektirecektir. Eğer turba ihtiyaç her zaman tuvalet tankına dökülür.

kayıt için

Birçok neden biotoilet turba piteco 505 değerlendirmeleri sadece en olumlu kullanır, yani turba merak ediyorum. Bu bakteriler oldukça hızlı biyobozunur insan atıkları, bunlar içinde oldukları için sadece birkaç hafta bahçe veya bahçe için kullanılabilecek mükemmel bir gübre dönüşebilir olduğunu. turba yerine talaş kullanımı gübre madde istenen etki üretmez. Bu durumda, eşit parçaya turba ve talaşın bir karışımının kullanılması daha uygun olmakla birlikte, durumda, 50 ila 100 litre arasında değişir hacmi olan büyük bir hazne, kullanılması gereklidir. Bu durumda, toz, substratın bir havalandırma yüksek derecede sağlar.

Sonuç

Onları bir havalandırma tahliye varsa, tesislerinde iç ve dış aygıtları yükleme olanağı sağlamaktır arasında Turba tuvaletler, birçok avantajı vardır. Bu cihazlar kompakt, konteyner boşaltma az sıklıkta yapılır, bu konuda bir kez sezon başına yapılmalıdır. Kuru dolaba kullanılarak çok yoğun değilse, sayı azaltılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.