Ev ve AileÇocuklar

Roborybka: yeni oyuncak yorum

Yani onların parlayan gözlerini görmek yeni ve alışılmadık ve aynı zamanda bir şeyle çocuklarınızın sürpriz yapmak istiyorum! ebeveynlerin zevk için küçük alıcılar için ürünlerin geliştiriciler bizim yaşıtlarıyla çok memnunuz orijinal buluşlar bizi şaşırtmaktan sona yoktur. Oyuncak roborybka - yani sizin sersemlik memnun ve gerçek bir zevk verecek bir sürpriz olduğunu.

yeni buluş,

Parlak duyguların dolu yorumlar bunlardan Roborybka, çok uzun zaman önce bizim piyasaya çıktı, fakat hemen popülerlik kazandı. oyuncak yumuşak dokunuşlu plastikten bu balığın tam olarak benzerlik içinde yapılır. Su ile temas üzerine etkin hale getirilmiş ilginç yapay özel sensörler ile donatılmıştır. suda bırakın ve lo, bu gerçek gibi yüzüyor. Bu kuyruğunu hareket ve tam bir canlının taklit eder.

Sürüş sırasında geliştiriciler 5 programları aracılığıyla düşündüm. Balık dibe batar ve yüzer ve tekrar yelken hızla düşebilir. bir engel ile karşılaştığında, döner ve ters yönde kafaları. Genel olarak, bunu çok ilginç ve heyecan verici izle. Bir "küçük şey" Seç harika bir tasarıma sahiptir ve gerçek birine benzer, farklı renklerde olabilir. mekanizması, geleneksel yuvarlak pil değişim zamanla çalışır ve evcil hayvan yelken hazırdır. Roborybka yüksek maliyetli olması haricinde karıştırmayın (bu oyuncağa geribildirim sadece pozitif bulunmuştur).

nasıl oynanır

Bu onu eve getirmek gerektiğini ve bir süre aileniz hakkında tüm konularda unutun. Çok basitçe Çal: Paketin çekin ve suya çalıştırın. akvaryum, bir banka veya banyo: Herhangi kapasitesini sığdır. mekanizması kısa sürede su ile temas eder etmez tetiklenir. Ama çok uzun süre suda bırakmayın. Yeterince Çocukken onu temizlenmelidir ve özel standında koymak, ya da öyle fazla su balıkları boşaltılan.

Bu kolayca çıkarılabilir bir hareketli kuyruğu vardır. Bu nedenle, bu harika oyuncak üç yıl için kiddies kadar satın önerilmez. Aksi halde küçük parçalar roborybki yutulma riski vardır. Tek olumlu bu buluş hakkında yorum çocuklar ve ebeveynler, asla çocukları sıkıcı rezervuarlar mevcut sakininin çok benzer.

büyük bir hediye

Çocuğunuzun roborybka öğretmek ne düşünüyorsun en iyi seçenek olacaktır (bunun için olsun geribildirim ve takdir, tüm beklentileri aşan)! Çocuklar sadece su dolu bir kap gerekir sizin yardımınız olmadan her gün onunla oynayabilir. banyo Birçok bebekler onlarla böyle bir oyuncak alır. Çocuk önce banyo gibi ama olmadıysa şimdi sadece mutluluk olacaktır.

Daha büyük çocuklar bu oyuncakları gerçek akvaryum memnun. çok güzel izleyin ama hayvanları için yem ve bakım gerekli değildir. Bu hediye bile yetişkinler için uygundur. Onların yardımı ile, bir "canlı" balık ile özgün bir alan oluşturabilir, bunlar bazı güzel kap içine çalıştırmak ve renkli algler ve ilginç figürleriyle süslenmiş. Uygun roborybka - Bir arkadaşınızı veya iş sürpriz yapmak ister misiniz. sizi memnun ve mükemmel bir seçim yapmış emin olmak için emin tür olağandışı hediyeler incelemeleri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.