Yiyecek ve içecekRestoranlar hakkında yorumlar

Restaurant "Silver Age" (Moskova): temel bilgiler, menü ve yorumlar

Moskova, dünyanın en güzel ve en büyük şehirlerinden biridir. Her gün farklı köşelerden çok sayıda turist gelir. Burada çok sayıda restoran ve otel açıktır, aralarında gerçekten iyi bir kurumun olması çok zor. Bu yazıda ilginç bir proje ayrıntılı olarak ele alacağız. İyi bir restoranda unutulmaz bir vakit geçirmek isteyenler tarafından fark edilir ve aynı zamanda lezzetli yemek çeşitleri de denenir.

Restaurant "Gümüş Çağ" - oldukça ilginç bir proje, Rusya Federasyonu başkentinin topraklarında birkaç yıl çalıştı. Bu nedenle, iyi bir şöhreti ve çok sayıda yorumu vardır. Kurumun kısa bir özetini sunuyoruz, böylece ziyaretçilerin görüşlerini ve restoranı hakkında temel bilgileri öğrenebileceksiniz.

Temel Bilgiler

Restoran "Silver Age" (Moskova) bugün en çok ziyaret edilen yerlerden biridir. Bu tesisin avantajları arasında kesinlikle karaoke varlığına dikkati çekiyor. Buna ek olarak, bu restoran ortalama kontrol iki bin ruble içinde değişir ve kablosuz internet restoran genelinde mevcuttur unutulmamalıdır. Kurumun yeri ve takvimine gelince, bunlar vatandaşlar ve turistler için uygun olarak kaydedilebilir. "Gümüş Çağ", Tiyatro Geçişinde (3. ev, 3. bina) bulunur ve günlük olarak aşağıdaki programa göre çalışır: hafta içi - 12 ile 6 arası, hafta sonları - 15: 00'den 6: 00'a.

Buna ek olarak, bu kurumda herkesin klasik Kafkasya, Avrupa ve İtalyan tariflerine göre hazırlanmış çeşitli mutfak şaheserlerinden deneyebileceğini söylemeyi başaramayız. Bu arada metroda kurumaya gidecek olanlar, en yakın istasyonların "Devrim Meydanı", "Kuznetsky Most" ve "Teatralnaya" olduğunu bilmeye değer. "Gümüş Çağ" yöneticisi ile iletişim, kurumun sitesinde belirtilen sayıda olabilir. Ona göre tüm soruları sorabilir, herhangi bir bilgiyi açıklayabilir, masayı ayırtabilirsiniz.

menü

Makalenin başında, daha önce "Silver Age" restoranının konuklarına Kafkas, Avrupa ve İtalyan mutfağının şaheserlerinin tadına baktığını belirtti. Bu durumda, bugün görüşülen kurum, ziyaretçilerine soğuk aperitifler, sıcak yemekler, yan yemekler, içecekler, unlu ürünler, tatlılar, alkol ve daha fazlasını tadabilmelerini sağlıyor.

Ve şimdi, projenin fiyat politikasını bulmak için yemeklerin ana kartının bazı bölümlerini daha ayrıntılı bir şekilde tartışalım.

Soğuk marşlar

Bu kategorideki yemekleri sevenler için ana menü 1590 ruble için balık yemekleri, patlıcan ve 570 ruble fındıklı biber, 580 ruble dana dilli zeytin yemi sunuyor. Ya da "Caesar" ile tavuk göğsü 490 ruble için. Ayrıca dikkat etmeniz gereken şey, et lezzetlerinin bir çeşididir ve maliyeti 1200 ruble'dir.

Buna ek olarak, 1000 ruble, çeşitli çesitli yeşillikler ve sebzeler için 430 ruble, dil, pastırma ve 620 ruble'lik bir kereviz köküyle hazırlanan baharatlı bir salata ile diğer başyapıtlardan yeterince dikkat edilmelidir. Gördüğünüz gibi, soğuk aperitiflerin seçimi gerçekten çok kapsamlı. Bu nedenle, birçoğu, bu malzemede gördüğünüz iç fotoğraf olan "Silver Age" restoranının gerçekten saygı hak ettiğine inanıyor.

Sıcak yemekler ve yan yemekler

Bu durumda, 610 ruble'lik bir tavuktan klasik bir shish kebabı yanı sıra maliyeti 850 ruble olan krema sosu altında somondan pişmiş biftek vurgulamaya değer.

Ana menü haritasında daha ilginç yemeklerin sevgilileri için dana eti kebap gibi bir yer var. Burada yemek pişirmenin başyapıtları sadece 380 ruble'dir ve tadı gerçekten şıktır ve bu da ziyaretçilerin sayısız yorumu tarafından doğrulanır.

Müşteriler ne düşünüyor?

Restoran misafirleri Burası hakkında yorumları oldukça olumlu. İnsanlar, bu hizmetin kabul edilebilir fiyat politikasının yanı sıra, iyi hizmet seviyesinden memnunlar. Çoğu zaman müşteriler, burada her zaman yardımcı olmaya ve ortaya çıkan tüm soruları cevaplamaya hazır deneyimli bir personel olduğunu söylüyor.

Buna ek olarak, incelemeler sıklıkla menüde farklı kişilerin yemeklerini içeren "Gümüş Çağ" adlı restoranın aristokrat notlarla modern bir iç mekan olduğunu söylüyor. Burada nezaket ve rahatlık atmosferi hakimdir. Genel olarak, bu kurum, ilginç bir yerde harika zaman geçirmek isteyen, aynı zamanda lezzetli yemekleri makul fiyatlarla tadanlara kesinlikle değer.

Özetlemek gerekirse, "Gümüş Çağı" restoranının birçok nedenden ötürü Moskova'da popüler ve saygın olduğunu söyleyebiliriz. En önemlisi, yönetim tarafından kaliteli hizmetin temin edilmesi ve ziyaretçilerin geri kalanı için konforlu koşullar yaratılmasıdır. Şimdi herkes, burada yalnız ya da arkadaşlar, aile şirketinde harika zaman geçirmek için güvenle gidebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.