Ev ve AileÇocuklar

Rahatsız soru: ne zaman bir hamilelik testi yapmak

Ne zaman yapmak en iyisidir bir hamilelik testi? Bu soru korunma önlemi olmaksızın cinsel ilişkiden sonra kadınların büyük çoğunluğunda ilgilenilmesi. umut iki şerit bağrına diğerleri sonucu korkulan ise Birisi, gün sayıyor. Ama her halükarda sabırsızlık içinde limitsiz, ve regl başlangıcı bu kadar uzun süre var önce! mensturasyon beklenen tarihten önce gebelik hakkında bilgi edinmek mümkün mü?

Hamilelik testi yapmak zaman bilmek için, nasıl çalıştığını anlamaya başlamak için gereklidir. Her testte kimyasal madde hormon çarptığı zaman, hangi uygulanır gonadotropin (hCG), renk değiştirir. Bu reaksiyon meydana gelir, ikinci sıra görünür vardır. Görünür hala tek ise, bir kadının idrarında hormon çıktı, yani herhangi bir tepki yok.

HCG çok küçük dozlarda vücut gebe olmayan kadınlarda mevcut olup, - en az 5 (idrarda ve daha az) kan mililitre başına birimleri. Yumurta döllenmiş sonra, gonadotropin çok hızlı bir tempoda geliştirilecek başlar. Dolayısıyla, rahim duvarına bağlı gelecek erkek, konsantrasyonu 10 ulaşır gebelik başlangıcından bir hafta sonra - 15 U / ml. En hassas testler zaten hamilelik tepki verebilir. Eğer iki hafta sözde döllenme sonrasında beklerseniz herhangi bir test HCG tepki var. Bu zaman gecikmesi meydana Genellikle tarafından. Eğer bir oluşum ya da olmayan aylık için beklemek istemiyorsanız nedenle, birkaç gün sonra sadece 10 IU / ml hassasiyetle test satın yaklaşık bir hafta olabilir ve - 25 U / ml. Her iki deneylerinden olumlu sonuç gösterirse, o jinekolog zamanıdır.

Hamilelik testi yapmak zaman sorusu da günün zamanını içermektedir. İlk başta, en güvenilir sonuçlar uyandıktan hemen sonra elde edilir. hCG'nin sabah idrar örneği konsantrasyonunda en yüksek olduğunu ve gün boyunca azaltabilir.

Hiçbir az kadınlar için önemli ve gebelik testinin hassasiyeti. o bir hata yapabilir? Genel bir kural olarak, testler güvenilir, ama biz hata olasılığını ortadan kaldıramaz. hCG henüz istenilen konsantrasyon ulaşmadı Dolayısıyla, bir yanlış negatif sonuç, erken aşamalarında mümkündür. daha çok vücut fizyolojik özellikleri farklı olduğu için. Eğer bir hamilelik olduğundan şüpheleniyorsanız, bir kaç gün analizi yoluyla gitmek gerekir. gebeliğin veya bir kadın hCG içeren hormon ilaçları alırsa sonlandırma önce gebeliğin yokluğunda bile pozitif sonuç birkaç ay ise karşılanabilir. Ayrıca, tümörlerin varlığına işaret edebilir.

Genel olarak, bizim vücut - En iyi danışman. olduğunda, daha iyi bir test, gebeliğin istemi erken belirtileri yapmak. cevapsız dönemde ek olarak bir kadın bir anne olacağını anlayabiliriz hangi birçok zemin var. Bunlar sabah bulantıları, sıradışı zevklere görünümünü, artan uyku hali, yorgunluk bulunur. Neredeyse hemen göğüs şişer, kolostrum tahsis edilebilir. birkaç gün bazal sıcaklığını ölçmek için bu işaretler olabilir zaman. Zaman adetin başlaması taşınır ve yukarıda 37 derecede tutulur ise, zaten bir hamilelik testi satın almak mantıklı.

Bir gebelik testi yapmak daha iyidir Dolayısıyla, bu açıktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.