ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Radyatör "Lidea": fiyatı, yorumlar

çelik radyatör "Lidea" üreten Bitki "Lidselmash", 1901 yılında inşa edilmiştir. Çıkış onların ısıtma cihazları, yüksek kalite ve uygun fiyat, bu nedenle birçok eski Sovyet ülkelerinin saygısını ve hatta bazı yabancı ülkeleri kazanmak başardık.

Özellikleri "Lidea" pil

sadece en iyi ekipman kullanılan pillerin üretiminde, en ufak hatayı önlemek için dikkatle izlenen oluştururken bu yüzden her adım için. Sonuç gibi yüksek kalitede bir üründür.

Radyatör "Lidea" mükemmel evlerde ve büyük endüstriyel binalarda hem kendini kanıtladı. Dolayısıyla dikkate tasarımcıların isteklerine böyle bir ısıtıcı oluşturma ve içinde Tasarımcılar birçok iç içine mükemmel uyum sağlar. davranış karşılaştırmalı istatistikler ise radyatör "Lidea" ileride nedeniyle tutumluluk için pillerin birçok türde, bu harcanan ısı az sayıda çok çabuk ısınır çünkü.

Bu tür cihazların montajı talimatları kullanarak, bu durumda bile deneyimsiz bir kişiyi yapabilir. Buna ek olarak, radyatör temizlemek için oldukça basittir. Tasarımı temizlik için ve geri bir ilköğretim set olarak çıkarmak kolay bir ızgarayı kapsamaktadır.

Türleri "Lidea" piller ve bileşenleri

"Lidea" cihazlar nelerdir? Panel radyatörler iki tip ve bağlamak için farklı şekillerde kullanılabilir.

 • "Lidea CD" yanal bağlantıları için 4 bağlantı boruları ile donatılmıştır. Bu pil açık bir şekilde montaj esnasında önemli olan ön, arka paneli farklıdır. Ön kısmı daima odasına yönlendirilir. arka gelince, o zaman sonunda cihazı askıya alacak özel kanca vardır.
 • "Lidea vagon" dört yanal bağlantı tüpü, alt borular 2 ve üst yan kısmı monte edilmiş kapak Düzenleyici sıcaklık. Ek elemanlar ve herhangi bir bağlantı düğümü ön ve arka tarafında hem de ayarlanabilir radyatörün tam simetri ile. Radyatör "Lidea vagon" H-şekilli montaj alt bağlantı olanağı vardır. Böylece, su kesti ve gerekirse akünün sökülmesi yapma fırsatı verecektir.

ısıtma cihazının her iki tip kapsamı şunlardır:

 • 2 (3), desteğin;
 • 4 (6) plastik plaka;
 • 4 (6), vidanın;
 • 4 (6) çapa;
 • fiş;
 • hava deliği.

Modeller Isıtıcı

Ana bileşen ısı yayan pil paneli vardır. Ayrıca, güçlü bir metal ve emaye ısıtıcının çok tabakalı bir kaplama sayesinde büyük bir yük karşı koyar ve stabil olan korozyon direnci. tüm kaynak işlemi insan eli değmeden gerçekleştirilir ve işçilerin yalnızca hiçbir bozulma olmadığı da görmek, böylece herhangi bir hata tasarımında vardır ve olamaz.

Yani radyatör "Lidea" satın almaya karar verdik. Kendi fiyat ürünün uzunluk ve yükseklik bağlıdır. Ortalama olarak, 1500 ila 17 ruble arasında değişir.

Tüm bitmiş ürünler iyice yüksek basınç altında test edilir, böylece üretici, korkmadan, 5 yıllık bir garanti vermektedir. Temel olarak radyatör "Lidea" 1 ya da 2'dir ve bunun paneli konvektörler veya toplam eksikliği benzer bir sayıdır.

"Lidea» Pillerin bazı türü vardır:

 • Modeli №10. 1 konvektör ızgaraları olmayan ve duvarları, panelden oluşur ve cihazın derinliği 47 mm'dir.
 • Modeli №11. yapı paneli 1, 1 konvektör ızgaraları ve duvarsız içerir. Cihazın derinliği - 47 mm.
 • Modeli №20. Bu 2 panel oluşan fakat konvektör temin etmemektedir. Bu ızgara ve duvarı gelir. Radyatör derinliği - 84 mm.
 • Modeli №21. İki panel ve konvektör 1 ve ızgara ve duvar vardır. Pil Derinlik - 84 mm.
 • Modeli №22. Bu ek olarak 2 paneller 2 ve konvektör, kafes ve çeperi kapsamaktadır. Cihaz Derinlik - 102 mm.
 • Modeli №30. Bu ancak konvektörler olmadan 3 panelden oluşur. Bu ızgara ve bir duvar gelir ve ürün derinliği 153 mm'dir.
 • Modeli №33. yapı 2 panelleri ve 2 konvektörler sahiptir. Bundan başka, bir kafes ve bir duvar. Cihaz Derinlik - 102 mm.

artıları piller

onlar neden bu kadar popüler "Lidea" firması radyatörler, çok olumlu özellikleri vardır.

ürünlerin avantajları:

 • Radyatör çok az ısı ve zaman alır, sıcaktır.
 • korozyona karşı koruma.
 • Kalite tertibatı, sıvı sızıntısını önler. Buna ek olarak, pil ile toz kaplama zararsızdır.
 • Pil, yan duvarları temizlenmesi kolay ve ızgara çıkarmak için çok kolaydır.
 • Estetik görünüm ve en iç sığar.
 • bu tip radyatörler ısıtma sistemleri, her türlü için uygundur.

eksileri radyatörler

Sadece tek bir üründe Eksikliği. Bu yüksek katlı binalara monte piller aittir. Çünkü 6-10 atmosfer radyatör küçük çalışma basıncı yapmak zor olabilir hidrolik şokların çok katlı binalarda. evler böyle bir sorun vardır, ama genel olarak, artı çok sayıda ürün çok nadir bu eksikliğin, kapak.

Radyatörler "Lidea": Müşteri yorumları

Bu markanın ısıtma cihazları kendi kusurları vardır, ama makul fiyat ve bir çok avantajı radyatörler oldukça popüler "Lidea" olmasına izin rağmen. Bu olumlu müşteri yorumları ile kanıtlanır.

Birçok kişi yabancı meslektaşları ısıtıcılar almak ve eski Sovyetler Birliği üretilen ürünler hakkında bilgi korku deneyin. Ama pil "Lidea" tekrar tekrar makul bir fiyata kalitelerini kanıtlamıştır. Müşteriler genellikle iyi kurtardı ve bu tür mükemmel sonuçlar aldığını memnunuz nasıl hakkında yazmak nedeni budur.

Buna ek olarak, nadiren de olsa orada da kaçak ve boya peeling ile ilgili olumsuz yorumlar vardı, ama bu sorun, üretici tarafından verilen garanti yardımcı oldu. 5 yıl geçti değilse sağlanan tüm kurbanları ürünleri yeni ısıtıcılara değişti. Bu garanti hizmeti radyatörler "Lidea" sorunları olan, kural olarak, ortaya çıkmaz dikkati çekiyor.

Yazılı bir açıklama yaparken - olumlu ya da olumsuz tüm alıcılar, ürünün pasaportu kontrol etmek zorunlu tavsiye ve ihtiyaç teminat. Bu durumda, aldatılmış ve güvenli bir şekilde şirket "Lidea" nin ürünleri satın edilecek korkuyor olamaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.