Ev ve AileGebelik

Hamile kadınlarda Yanlış ve doğru veya başlatmak kavgalar

titreyerek heyecan ve sevinçle gebeliğin geçen ay olmak her kadın, bekliyor, doğum eylemini. Mide, rahatsızlık ve rahatsızlığı getirerek, bu düşmüştür. Şimdi hafif ve özgür hissediyorum. Gerekli öğeleri ve belgeler ile Hazır çanta uzun toplanan ve kanatlarda bekliyoruz. Ve böylece kavga bugün hafif uzun zamandır beklenen bebek üzerinde görünecektir mı ... başlar? Gerçekten emek girdi? Yoksa bir eğitimdir (yanlış) kasılmaları, yeniden uykusuzluk yaşayacaktır bundan sonra?

Kasılmalar nelerdir?

Hamilelik sırasında kasılmalar - istemsiz, periyodik rahim kasılmaları. oksitosin ve prostoglandida - Onlar hormonlarına maruz kalmanın bir sonucu olarak ortaya çıkar. ağrısız dönemde kasılmaları Arasında, vücut aittir ve gelecekteki çalışmaları için hazırlanır. Bu kasılmaların sırasında serviks görülür.

Eğitim dersin olur Neden?

Bu kasılmalar yaklaşan doğum için bir kadının vücudu hazırlamak. Onlar her zaman ılımlı bir tonda olması ve plasenta ek kan akışını teşvik edilmelidir rahim, kaslarını destekler. Ayrıca, bu tür kasılmalar fetus artan aktivitesinin neden olabilir.

Nasıl kasılmalar başlatmak için gebe kadınlarda?

Başlangıçta bu zamanda, zona nitelik kazandığı, bel, ardından karın ve ağrıyı zarar vermek iyi okuyun. Nadir durumlarda, ağrı rahimde ortaya çıkar. Eğitim Oleksandr Svatok sırasında ağrı oldukça dayanıklı, bu adet sırasında alt karın çekme ile karşılaştırılabilir.

"Gerçek" kavgaları ne beklemeli?

Hamile kadınlar Oleksandr Svatok yaklaşan korkuyor olmamalıdır. Herkesin kabul 'ın ağrı eşiği bireydir. Bu nedenle, doğum sırasında özel bir şekilde algılanan her kadını duygu. Hamile kadınlarda savaş başlamadan önce, vücut bir kadın ve fetüs olarak, duyarlılığı azaltmak özel ağrı kesici, üretmeye başlar. Buna ek olarak, ağrıyı azaltır doğru nefes ve gevşeme, yöntemleri vardır. Tabii ki, doktorlar beri, istisnai durumlarda kullanılan şiddetli ağrı kesicileri kullanmak onlar doğmamış çocuğun sağlığı üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir.

Yanlış veya gerçek sancılar?

Nasıl kasılmalar başlatmak için gebe kadınlarda? Nasıl gerçek eğitim belirlemek veya nasıl? sahte Svatko alışık bütün hamilelikte Birçok kadın, bu yüzden oldukça sık sürpriz doğdukları gerçek bir neden. Hamilelik, sık antrenman devresi son ayında olur ve bu büyük ölçüde tanınması sürecini zorlaştırmaktadır.

Gebelik doğum sırasında antrenman devresi ayırt edilmesine yardımcı olacak çeşitli yolları vardır. Eğer dikkat gereken ilk şey - bu frekans ve düzenlilik olduğunu. Kasılmalar nadir ise, zamanla kendi şiddeti ve sıklığı o zaman endişelenecek bir şey var, artmaz. Ancak zamanın geçişi ile kasılma belirli bir düzenle izleri varsa, ilk aşamanın süresi 5-10 saniyedir ve sürekli büyüyen, hastanede toplamak için gerekli olan doğum sancıları başlar.

Eğitim nöbeti, bağımsız bir şekilde iptal edilebilir. Sıcak bir duş almak için yeterli olacaktır. yanınızda Biraz uzanmak, yanlış kasılmaları frekansını ve yoğunluğunu azaltmaya yardımcı olacaktır.

Ne zaman hastaneye toplanmaya başlanır?

seçtiğiniz hastane eve yakınsa, o kadar uzun kasılmaların sıklığı 7 dakikaydı olarak beklemek en iyisidir. Eğer kesin aralığı belirlemek olamaz ve mücadele uzun ve ağrı artar hale gelirse, hastaneye gitmek gerekir. Eğer-doğum re, o zaman normal Oleksandr Svatok başladıktan sonra hastanede toplamalıdır.

Genellikle gebe kadınlarda mücadele başlamadan önce kan küçük çizgiler mukoz akıntı görünür - bu onun doğum öncesi gelişimi sırasında çocuğunuzu korur takmak. Ancak, aşırı kanama acil hastaneye gerektiğinde.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.