Moskova alışveriş merkezi "Dubrovka"

Moskova, orada alışveriş merkezleri eksikliği olarak. lüks butiklerden daha iyi eski bit pazarlarında gibi kapalı sitelere acıma ve çok yüksek fiyat etiketleri ile - her bir sermaye ilçesinde zorunlu olarak her zevke bir düzineden fazla merkezlerine sahip. Bir son sürümünde geliştirilmiş bir versiyonu alışveriş merkezi Moskova'nın güney-doğusunda bulunan, "Dubrovka'da". Eğer malzemeden öğreneceksiniz bu yazıyı - bu karmaşık nedir, gidip görmek ve oraya nasıl için değer.

"Dubrovka": description

Aynı adı taşıyan metro istasyonu yakınında inşa edilen bu kompleks, - "Dubrovka'da", 180 bini aşan karelik bir alanı kaplayan, büyük bir üç katlı bir yapıdır. Sonraki - yedi bin araçlık etkileyici otopark. Kolayca burada arabanızı park edebilirsiniz. Ve her iki otomobiller için ve kamyonlar için yer vardır. Ölçeğin merkezi sadece şahsen burada ziyaret mümkündür değerlendirin.

ne bir bakış. Her üç katlı büyük olması ticaret pavyonlar, ofisleri ve çok sayıda bünyesinde yemek. merkezin ana bina arkasında geniş depolara ile donatılmıştır. Bize, "Dubrovka" alışveriş merkezi ne altyapı düşünelim.

karmaşık altyapı

Daha önce belirtildiği gibi, alışveriş merkezinin dışında büyük bir otopark, depo serisi, ofis binası ve showroomlar var. İçinde - Kompleksin tüm ziyaretçiler:

 • sayısız pavyonlar ve dükkanlar ile çarşı alışveriş;
 • food court alanı - catering restoran;
 • Bazı kafe ve barlar;
 • bankalar ve ATM'ler ve merkezin tüm katlarda terminalleri;
 • bakkal süpermarket;
 • Klinik ve Sürüş Okulu (iş yakında).

Birçok kiracı göre kompleksin şüphesiz avantajları, rahat ve net ticaret altyapısını, hoş iç mekan ve geniş koridorlar yanı sıra Pavyonların merkezini (doğrudan metro istasyonunun kapısına) iyi düşünülmüş çıkış yeri, geniş bir otoparkı vardır. Tüm bu özellikler bir gazeteye ve ziyaretçilerin sürekli bir akış sağlamak.

ürün yelpazesi

Eğer alışveriş merkezi "Dubrovka'da", arayan sizi bu teklif edebilmek daha muhtemeldir emin olun. Çok sayıda mağaza ve kompleksin pavyonları malların çeşitliliği büyük bir aralığı vardır. Burada bulacaksınız:

 • , Rahat sportif ve bayram giyimi, ayakkabı;
 • deri ve kürk ürünleri;
 • turizm ve spor giyim için mallar;
 • mücevher, saat ve aksesuarları;
 • bilgisayarlar, video ve ses, ev aletleri;
 • kozmetik ürünleri ve parfümler;
 • Günlük hayatta için ürünler;
 • gıda ürünleri;
 • çanta, peruk ve daha fazlası.

alışveriş merkezi mağazaları perakende ve toptan hem de sahiptir. Rusya, Avrupa ve Asya'dan mal farklı fiyat aralıkları ve her zevke temsil edilir.

"Dubrovka" alışveriş merkezi: müşteri yorumları

ziyaretçilerin büyük bir günlük akış görünüşte kendisi için konuşur - müşteriler bu kompleksi gibi. Ama, ortaya çıktığı gibi, hepsi değil. Sadece kapalı ve hava açısından dolayısıyla daha rahat - kaplama ve yüksek sondaj başlığı arkasında "alışveriş merkezi" gerçek giyim pazarını gizler.

Birçok ziyaretçi aralık pavyonlar "Dubrovka'da" sunulan demek, özellikle çekici ve çeşitli değildir. Şeyler genellikle kötü kalitede ve fiyat düzeyi düşük kabul edilemez olmasına rağmen bu. Genellikle (eski "piyasa" zamanlarda olduğu gibi) "perde arkasında" uydurma yürütmek zorundayız. dükkan kompleksinin bir dizi yazarkasa eksikliği konusunda Özellikle şaşırtıcı yorumlar - İyi bir alışveriş merkezi, bu durum kabul edilemez. Ama burada biraz şaşırtıcı. Alışveriş merkezinde "Dubrovka" Önceden piyasada işlem gören olanların zaten Luzhniki Stadı'nda kapalıdır birçok yanı sıra küçük dükkanlar eski sahipleri (alışveriş merkezlerinden değil dayanmış güçlü rekabet) taşındı. Güzel bir isim - O alışveriş merkezi çıkıyor. Ama gerçekte - Düzenli kapalı pazar.

ya karşı: "Dubrovka"?

Başka kim "Dubrovka'da" nde "keşif" gelmelidir? Ve buna değer mi? Bu, bunu bulabilirsiniz ihtiyacı ve tam olarak nerede merkezinde tam olarak ne bilir (ama o kadar küçük değildir) olanların setini ziyaret etmek en iyisidir. evet, eski sistem hala çalışıyor - Bu değer ve pazarlık yeteneğidir. Doğru ürün aramak için yeterli zaman varsa, onu iyi anlamak ve nasıl seçmek ve ne kadar özellikle konfor için talep değil kabaca yanı ödemek bilmek eminiz - Eğer geri "Dubrovka" gelip deneyebilirsiniz. gerisi daha hoş bir yer bakmak daha iyidir.

"Dubrovka" alışveriş merkezi: oraya nasıl

çeşitli yollarla alışveriş kompleksi almak için. En popüler - Metroda. merkezin yadsınamaz avantajı ise uygun bir konumdur. Karmaşık istasyonuna yürüme mesafesinde (sağ girişinde) içindedir Metro "Dubrovka" Lublin-Dmitrov hattı, yeşil hat. Volgograd izahname ve TTC - alışveriş binası yakınında.

Eğer taksi ile, daha sonra hedef seyahat ediyorsanız - "Dubrovka" alışveriş merkezi. Adres: Sokak Sharikopodshipnikovskaya, ev kompleksi Üçüncü Çevre Yolu yakınında bulunan 13., çok uzakta değil Moskova'nın merkezi (araç mevcut olduğunda) bu yüzden buraya gelmek için kendi başlarına olabilir. kaybolmak değil sırayla Ancak, sonunda (AVM "Dubrovka") için başlangıç noktası (konum) bir rota oluşturmak için daha iyidir. Kompleksin resmi sitede mevcuttur Arabayla yol tarifleri. Ayrıntılı talimatlar sonrasında, kolayca mekanlara ulaşabilirsiniz. 6 saatleri arasında 8 saat (hayır hafta sonları) için - Bu arada, çok özel bir zamanlama için bir merkez vardır.

Avantajları ve karmaşık dezavantajları

Bir alışveriş merkezi "Dubrovka" (alışveriş merkezi) bir ziyaretçi ya da kiracı boşluk olmaya olmadığı konusunda diyemeyiz. Moskova "benekli", içindeki insanlar çok farklıdır - her biri kendi öncelikleri ve tercihleri vardır. Bu nedenle, sadece temel ve objektif artıları ve eksileri kompleksin seçin. avantajları şunlardır:

 • büyük alışveriş alanları;
 • (Üçüncü halka yakınındaki yeraltı çıkış, yakın) uygun bir konum;
 • Geniş otopark;
 • Büyük insan akışının (artı kiracı için) ve (tüketiciler için iyi) geniş bir ürün yelpazesi;
 • makul fiyatlar (diğer alışveriş merkezlerine kıyasla).

İlginçtir, bazı avantajları eksiklikleri atfedilebilir. Örneğin, büyük bir alanı - sağ ürün arayan gibi çalışmak zorunda kalacaktır. Nispeten düşük fiyatlar (ama düşük değil) kompleksinin koşulları düzenlemesi şart - onlar çok rahat değildir, özellikle alışveriş ve Alışveriş çok sürecin keyfini isteyenler için.

Genel olarak alışveriş merkezi "Dubrovka" kendi "nin hayranlarından daire" sahip olduğunu söyleyebiliriz nasıl alıcı ve işadamları (kiracı). tamamen memnun olanların vardır çalışma koşulları ancak sevinmek edemez kompleksi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.