SağlıkAlternatif tıp

Hemoroid tedavisinin Geleneksel yöntem: nasıl hastalıkla başa

Hemoroid soğuk algınlığı anüs veya sedanter yaşam tarzları kaynaklanan yaygın bir hastalıktır. Kadınlarda, hastalık genellikle doğum sonucu olarak görür.
Hastalığın kurtulun cerrahi olabilir, ancak genellikle geri gelir. Hastalığın kurtulmak için (bazen kalıcı ve) uzun sağlayan mükemmel araçlar, popüler yöntemlerdir hemoroid tedavisi.
Kafkasya'da kullanılan İyi tedavi yöntemleri. İlk olarak, tuvalete her ziyaretten sonra soğuk banyo yapılmalıdır. Daha sonra, darbe, su ile ıslatılmış bir bez yapılmıştır kompres uygulanır. Değil yıkama sayma, sıkıştır 3-4 kez yapmak ve en fazla bir dakika tutun. Prosedür topaklar tamamen ortadan kalkana kadar devam eder. O tüm birçok faktöre bağlıdır, üç ila altı hafta sürebilir. ayakta çalışma, alkol ve seksten terk etmelidir tedavi sırasında. Bir kişinin vücut ve dinlenme yatay konumda ihtiyacı, tedavi, uzun dinlenme katkıda bulunur. Eski hastalıkta halk hemoroid tedavileri buz mum kullanımı (bir hastalık onbeş yıl önce geçirilen durumlar vardır). Bunu yapmak için, su ile dolu ve dondurma için izin verilen konik silindirik kağıt formlar gerçekleştirin. Bu durumda, buz mum elde edilmiştir. anüs mum koyarak önce, onun sivri uç yaralanmaları önlemek veya yuvarlak mumlar yapmak için, ılık suya indirilmesi gerekir. mumun ilk beş gün, hastanın sağlık durumuna bağlı olarak bir dakika fazla 30 saniye, sonraki beş günlük tutulmalıdır.
Geleneksel tedavi yöntemleri hemoroid, aşağıdaki basit bir prosedür yerine bulunmaktadır. Hasta soğuk (buzlu değil) bir su havzasında beş dakika oturup gerekir. Prosedür üç hafta her gece için yatmadan önce yapılır. Bu yöntemin herhangi bir acı kaldırır.
hemoroid endişe ederse, geleneksel tıp aşağıdaki adımları sunar. Biz kızgın ateş tuğla koymak için hangi altındaki (bir teneke gibi) bir düşük demir kabı almalıdır. Küçük parçalar halinde doğranmış sarımsak serpin gereklidir. Duman, bir duman banyosunda can oturup gerekecektir zaman. Gerektiğinde Prosedür gerçekleştirilir.

Ayrıca ot pochechuy gelen demlendi çay önerilir (hemoroidal çim) günde birkaç kez ve içilir.
şap kullanmak gibi geleneksel yöntemler hemoroit tedavisi de vardır. kaynama 5 litre su içinde işlemler için alum 200 gram çözülmüş, pyatisantimetrovym delik olması gereken ortasında tahta kapağı pan kapalı. Anüs delikten çıkar buhar, sıcak olmalıdır. Tedavi seansından sonra etkilenen alan bir müshil içmek için emin olun, sonra vazelin ile yağlanır ve edilmelidir. Bazı şifacılar sonra bağırsakları temizleyerek, bir müshil alma hakkına öneriyoruz. Ve ancak bundan sonra şap yardımıyla ısınma başlayın. haftada üç kere - prosedür iki hakkında tekrarlanır.
endişe varsa hemoroid, halk ilaçları tedavisi şu tarifi sayılabilir. Kalın çömlek dört büyük soğan batırılır süt, iki litre dökmek gerekir. pot kapatılması, bu karışım kaynamaya olduğu fırına konulur. Tedavi prosedürü ile aynıdır şap kullanımı. Oturumlar her üç günde bir tekrarlanmalıdır. Dört ısıtmaları tedavisi için yeterlidir.
kullanarak hemoroid tedavisi kullanın bir yaprak. Bunu yapmak için, ağaç yapraklarının iki saat uygulanır hemoroid. Sonra hasta bir dinlenme verilmelidir. Birkaç gün sonra yapraklar tekrar uygulanır. koniler prosedürün boyutunda bir azalma daha az ve yavaş yavaş yıkama suyuna aktarılan üretir. Hemoroid halk ilaçları tedavi Yardım, ama yine de bir doktora erişim olacak doğru karar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.