InternetArama motoru optimizasyonu

"Yandex" istek sayısıdır: nasıl anlarsınız?

Şimdi hangi sitenin kullanıcı veya yaratıcısı bu bilgilerin açık ne gibi avantajlar "Yandex" ve istek sayısını bilmek gerekir olanlar ile başa çıkmak için çalışacağız.

Biz bir tanımla başlayalım

anahtar kelimeler ve onların sıklığını nelerin bir anlayış ile başlayalım. Daha az önemli soru: Yandex "Neden aramaların sayısı o kadar önemlidir" "sitenin gelişimi için?". Açıktır ki web sitesi veya blog, genellikle çünkü arama motorlarının hayata ve böylece nasıl çalıştıklarını anlamak önemlidir ana katılımıyla oynadığı roller, daha doğrusu müşterilerin birinde.

Düşük, orta ve yüksek: "Yandex" için tüm talepler kendi frekansına bağlı olarak 3 gruba ayrılabilir. Çoğu durumda, istek belirten grup site teması, her yarışma düzeylerini tabi çünkü.

Bize istatistiklerini dönelim

Şimdi son bir ay içinde "Yandex" in istek sayısını görmek için nereye doğrudan bakalım. Her şeyden önce, arama motoru olarak adlandırılan wordstat sayfasını ziyaret etmelisiniz, bu terim anlamıyla "kelimesi istatistiklerini" anlamına gelir. Arama motorlarında uygun hizmet kolaydır bulun. Ve sonra belirtilen sayfaya olsun.

Sonraki anahtar kelime veya anahtar kelime uygun hat için de girmeniz gerekir Ayda "Yandex" arama sayısını kontrol etmek istediğiniz. Sonra anahtarı girdikten istatistiklerini, hem de ona yakın olan kelimeleri görmek için "Fit" olarak adlandırılan butonuna tıklayın. ok bu tür isteklerin toplam sayısını gösterir. tuşların her yanında münhasıran onun için "Yandex" in istek sayısını gösterir. Bu yüzden diğer ayrıntıları görüşmeye, hizmetin işleyişi temel ilkeleri ele.

mükemmel dünya

Idealistler için "Yandex" değmez istek sayısını tanımaya vakit geçirmek olduğuna inanıyoruz. Sonuçta, kendi görüşüne, bir kaynağın tanıtımında yardımcı ana şey - bir benzersiz içerik. Eğer kendi başlarına makaleler yazarsanız, proje başarılı ve popüler olmaya mahkumdur. Bu durumda, ziyaretlerin toplu arama motorlarından gelen tavsiyeleri verecektir.

Ne yazık ki, gerçekte durum biraz farklıdır, ve suçlama - Onların şartlarını dikte ve ayarlamalar yapmak için yapmak talihsiz istekler "Yandex".

İnternet kullanıcıları bazen oldukça garip ifade onların arzuları vardır ve bu kabul edilmez ise, hatta en bilgilendirici ve ilginç bir site başarısız olmaya mahkum edilebilir. Hiçbir durumda zaspamlivat makale anahtar kelimeler olmamalı - böylece her şeyi bozabilir.

"Yandex" istek sayısıdır: neden gizlemek değil mi?

Neden "Yandex" Bize istatistiklerini çalışma fırsatı vererek? Optimizasyon her zaman arama motorlarından çitin diğer tarafında yer almaktadır. Ne yazık ki, her zaman olduğu gibi para ile ilgili. Optimize farkında olmadan soymak içeriksel reklam yoluyla oluşturulur onun temel gelir, belirli bir kısmını arayın.

Potansiyel müşterilerin reklam hizmeti "Doğrudan" Çoğu SEO yardımıyla atıfta bulunarak, ziyaretçi alır. Bu çerçevede, çok görünüyor Gariptir ki, sistem "Yandex" erişim açılır o arama sorguları analiz. Bir kez daha, gelen para içeriksel reklamcılık. Reklamverenler "Direct" en iyi reklam oluşturmak için bu bilgilere ihtiyacımız vardır. Böylece, arama motorları başarıyla yaşama daha fazla kitle içine çekmek isteyenler tarafından kullanılan daha herkes için veri açmak zorunda.

hizmeti hakkında daha fazla

İstatistikler "Yandex" - ana aracı çok sayıda yöneticileri. vordstate olarak tüm veri basitleştirilmiş bir şekilde görüntülenir - tüm kelime formları birleştirilir, edat ve soru formlarının en dikkate alınmamaktadır. Bu Girilen kelime ve ilişkisel sorguları türetilmiş olarak sağlanan hizmet, onların ilgi sözlerle "Yandex" kullanıcı aranan bu harika.

Bu özellik, önemli ölçüde uzanır ve semantik çekirdek artırabilir. "Göre," İstatistik ilk sekme bu kelimelerin genel gösterim kurşun. Buna karşılık, "Bölgelere göre" sekmesi yöneticileri farklı bölgelerde soru sormak ne sıklıkta anlamamıza olanak tanır. "Yandex" Sistem
300 bölgelere hakkında arama alanını böler.

haritayı kullanın

hizmeti kullananlar mevcuttur ve geçemeyen başka ilginç özelliği, geçmişte kaldı. görsel dünya haritasında belli kelimelerin kullanım sıklığını tahmin etmek için kullanılır yoluyla, "Harita üzerinde" sekmesini unutmayın. Buna ek olarak, "haftalarca" sekmeleri kullanarak belirli bir zaman dilimi içinde bu konuda frekansındaki değişiklikleri izleyebilir "ay".

ayrı ayrı pirzola, ayrı Sinekler

Anahtar kelimeler ve arama terimleri çoğu zaman birbiriyle karıştırılmaması, bu yüzden açık olmak deneyin. Arama sorgusu belirli bir arama dizesi herhangi bir kullanıcı tarafından çevrilen kelimelerin bir dizisidir. Anahtar kelimeler, ve ilk on kaynaklar konuya taşınacak olan temelinde sizin tarafınızdan belirli istekler ayrı alınan kelimelerdir.

Genellikle semantik çekirdek makalenin metni yazmak için biraz zamana ihtiyacım sadece birkaç kelime, oluşabilir belirli bir makale için, başlığında bunları eklemeyi unutmayın. Sistem indeksinden materyalinizin belki istisna - 3 yüzde veya daha fazla bir değere tuşların yoğunluğunu arttırmak için özen gösterin. En iyi anahtar kelimeler anlatının mantığına göre, çeşitli kelime formları kullanmak.

özetlemek gerekirse

Eğer almayı beklediği aracılığıyla isteklerini bir parça, üzerinde yazarken ziyaretçilerin ek bir akını, sen, ortaya çıkan anlamsal çekirdek tuşları arasından seçim başlık malzemesi bunları kullanmaya dikkat etmek gerekir. Buna ek olarak, metinde 1-2 oranında bir yoğunlukta anahtar kelimeleri kullanmak gereklidir.

Aslında, yeterince uzun bir zaman alabilir analiz tüm ayrıntıları prensiplerini öğrenmek. promosyon diğer yöntemlerle çalışan birçok profesyonel, yeni tekniklerin geliştirilmesi rahatsız olan, ama bir nefes alın ve doğru yönde ilerlediğini olup olmadığını anlamak için bazen gereklidir. Kendi proje analizi için hizmet "vordstate" seçeneğini kullanarak, "Yandex" in sorgu sayısını verildi, iş üzerinde görünüm revize edebilir ve gerekirse hareketinin yönünü değiştirin.

Elle sitenizin temasıyla alakalı tüm seçenekleri bulmak için istatistik "Yandex" kullanabilirsiniz. Bunu yapmak el zorunda kalacak, bu yüzden bu tür çalışmalar zaman alıcı olacaktır, ama sonunda inanılmaz değerli meyve alabilirsiniz. Yavaş yavaş, analiz en belirgin hatalarından ortaya koymaktadır ve kullanıcılar genellikle arama motorlarına sormak olanlar sorunları gibi, bunlar öncelikle ilgilenen da, gelecekteki yayınlar için avans temalarda belirlemesine olanak sağlar ve bu nedenle, ilk fazla verimlilik için çeşitli kaynakların geliştiriciler endişelenmelisin.

Ayrıca şu anda ilgilendiğiniz ifade veya kelime üzerinde herhangi pozisyon bir site oluşturuyorsanız analizi sırasında öğrenebilirsiniz unutulmamalıdır. Bu amaçla bir çeşitli programlar, özellikle «Sitesi Denetçi» kullanabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.