Bilgisayarlarİşletim sistemleri

, Mikrofon çalışmıyor "7 windose" Sorunu gidermek için öğrenme durumunda

Yani, bugün sizinle uğraşmak çalışacağız, neden "7 windose" mikrofon durumu değiştirmek için nasıl yanı sıra çalışmaz. Böyle durumlar vardır nedenlerinden bir yeri vardır. Bu yüzden sadece en yaygın ve önemli hitap edecek. düşünmek için uzun zamandır yapmak eğilimindedir edenler, niye mikrofonu çalışmıyor "7 windose" dır.

ekipman arızası

İlk senaryo - yani, tabii ki, ekipmanın bir arıza bilgisayara bağlı. Aslında, bunun nedeni bütün diğerleri arasında liderdir. Sadece azından bunu düşünüyorum.

Eğer "windose 7" olduğunu fark ederseniz mikrofonu çalışmıyor, o zaman, tabii ki, sağlığını kontrol etmek denemek zorunda kalacaktır. Bunu yapmak için, kayda "standart" fırsatı açın ve sonra bir şeyler kaydetmeye çalışın. Ses gitmiş değil ise, farklı bir makinede ekipmanı kontrol etmek değer. Bir arıza durumunda, sadece mikrofon yerine, tüm sorunlar çözülecek.

Bazen diğer bilgisayarda oldukça iyi çalışıyor olduğu ortaya çıkar. Bu kullanıcı "7 windose" mikrofon çalışmıyor neden yeniden düşünmek zorunda bu noktadadır. Başka ne olabilirdi?

hiçbir sürücüler

Biz daha bariz dönüp zaten bir sorun fark etmiş. Bu Bağlı ekipman için sürücünün yokluğunda benzemez. Eğer "7 windose" zorunda olduğunu fark ederseniz (bir dizüstü bilgisayarda mikrofon çalışmıyor veya bilgisayar), bunun için durumda bir sürücüsünü yeniden gerekecektir.

ayrı ekipman satın aldıysanız Genel bir kural olarak, o zaman bu girişim için tamamladığınız gerekli tüm ek programlar verilecektir. Sen, bir disk yerleştirin kütüphane ile yüklemek ve sonra bir mikrofon ile işlemi yeniden deneyin. Önemli olan - bilgisayarı yeniden başlatın.

Aksi takdirde, her zaman Internet üzerinde sürücüleri indirebilirsiniz. Bunu yapmak mikrofon üreticisi oturum için, ardından modeli vardır ve sonra kendimi buldum küçük bir kurulum indirin. Beklemekten Birkaç dakika ve tüm sorunlar çözülür. "Windose 7" Ancak, mikrofon çalışmıyor değil, değer derhal alarm çalmaya başlıyor. Başka oldukça ilginç ve önemli noktaya dikkat değer.

ayarlar

Şimdi bir bağlı mikrofon işletim sistemiyle çalışacak reddettiği az tehlikeli nedenle geçin. Tabii ki, şimdi o ayarları hakkında gider. Sonuçta, onlar kaybedebilir veya ekipmanın çalışması için standart sunulan edilemez.

Bu ayarı kontrol etmek için, saatin yanında ekranın sağ kısmında "gramofon" üzerine sağ tıklayın ve orada "kaydediciler" i seçin. Şimdi, donanım modeli çift tıklayın. "Düzeyleri" sekmesini seçin. Verilen parametrelere de mikrofon durumunu kontrol etmek deneyin maksimum üst kaydırıcıyı taşıyın ve. Hala çalışmıyor? Ardından, maksimum alt polzunochek için itmek korumak ve girişimi yenilemek. Fikir şimdi herşey çalışması gerektiğidir.

uygulamalarda

Bazen kullanıcılar "windose 7" bir durumla karşı karşıyayız mikrofon "Skype'ta" çalışmaz ve tasarlanmış diğer uygulamalar iletişim kurmak için. Bu fenomenin korkmayın - Bu bilgisayar için norm.

Eğer kaydedici çalışır durumda olduğundan emin değilseniz, sadece ayar her uygulama için mikrofon sesini gerekir. Birkaç mikrofonchik için sürücüleri kurduktan durumlarda hala ayakta ve seçenekler bağlı aygıtlara modeli var. Sonra değişiklikleri kaydetmek ve sonra ilerlemeyi sevinin. tüm sorunlar çözülür bu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.