HobiDikiş

Termomozaika: düzeni. Termomozaika 3D şeması: Smeshariki, yılbaşı

Mozaiğin tamamen yeni bir tür - termovariant. adını kendisinden netleşiyor gibi, ısıl işlem ile bağlantılıdır. Önce Ama her şey.

Bir mozaik nedir?

Termomozaika plastik bystroplavyaschegosya yapılmış küçük silindirik kısımdan oluşmaktadır. Farklı renkler, kalınlık ve çap olarak gelir. suyu için bir boru benzeyen, küçük parçalar halinde kesilmiş. Bu parçaların toplayın mozaik bir tablet üzerinde dışbükey iğnelerden oluşan bir tahta gerçekleşir. Onlar gerekli bağlılık renkleri ile belirli bir sırayla bileşenleri monte edilmelidir.

ön kalıp tamamlandıktan sonra, sıradan lastik damga veya termik bant demir ve demir karşılamak için gereklidir. Nedeniyle yüksek sıcaklık kısım eritilir ve birbirine bağlanır. bu çalışma plakasının çıkarılabilir kaynaşık tamamlandıktan sonra, soğutma bekleyin. Böylece, hangi devre termomozaika bu makalede bulacaksınız gidiyor.

Uygun biri için?

Bu prensipte mozaik, yanı sıra diğer pek çok temel kuralı - çocuk çalışma kesinlikle bir yetişkin gözetiminde gider. Üç yaşından küçük çocukların işe termomozaika için. Ama büyük çocuklar tam zamanında olacak. Ama burada bile kendi yaş sınırı vardır. üç ila beş yıl arasında çocuklar on milimetre çapında mozaik parçalarını üretmek için. Bu almak ve çocukları korumak için uygun olacaktır oldukça büyük bir silindir vardır. Ama küçük tots için oyuncaklar arasında başka bir fark şemaları haline gelir. Termomozaika zaten bir form var özel paneller devam. Bu bir kelebek, çiçek, ayı ya da köpek olabilir.

Beş ila on yıl arasında Bebek mozaik detaylar beş milimetre ile satın alınabilir. Bu duruma göre, diğer levha üretmek için satın alınması gerekir. Termomozaiku çocuklar kendilerini bir araya getirebilirsiniz, ama demirle prosedür ebeveyn olmak için hala gereklidir. bileşenlerin üçüncü tür - on yıl ve daha fazla büyük çocuklar için. Bunlar küçük çapıyla karakterizedir: Sadece iki buçuk milimetre. heykelcikleri imalatı iki veya üç kat daha fazla ayrıntı gerekir, ama bu bir sorun değildir için. Sonuçta, termomozaiki kreş için şema, kendi oluşturabilirsiniz. Bu konuda daha sonra.

Oyuncu bir şekilde Becerileri

Bildiğimiz gibi, küçük ayrıntılar ile çalışan çocukların motor becerileri geliştirmeye yardımcı olur. Bu mozaiği toplayarak, çocuk, parça parmaklarını almak sağ tarafını döndürmek ve bağlayıcı pim üzerine koymak gerekir. Bu faaliyetler hafif silahların konsantrasyonu ve motor becerilerini geliştirir. Çok renkli silindirler toplanması için mozaik kullandı. Bu mükemmel bir egzersiz paleti bilgi olacaktır. Özellikle kullanışlı çocuğun en küçüğü grubu için böyle aktivitelerdir. bir çocuk tarafından kullanılan her bir parça, rengini konuşmasını yapan renklerin bilginizi bilemek olabilir.

Nedeniyle termomozaiki için şema değiştirilebilir olması nedeniyle, çocuk hayal öğrenecektir. Ayrıca, kendileri örneğin bir şema oluşturmak kiddies sunuyoruz resim hücrede parçası üzerine çizebilirsiniz. Bir ebeveyn bir tabak transfer edecek. azim - becerilerden biri mozaik koleksiyonu, geliştirmelerine yardımcı olduğu. sonuca ulaşmak için çocuk küçük detaylara konsantre ve dikkatli olmak gerekir. Bu beceri öğretim yılı öncesinde faydalı olacaktır.

Hızlı setleri

Sen mozaikli kullanıma hazır kitleri satın alabilirsiniz. Genellikle bebek mağazalarında satılmaktadır ve şu anda seçim oldukça büyük. Hazır seti içerir: grafik desen gerekli renkli boncuklar, düz yatak tahta ve termal kağıt, kullanım için talimatlar.

Yukarıda zaten öngörülen, setler üç türlüdür: Çocukların 3-5, 5-10 ve 10 yılı aşkın bir. Uygulamada görüldüğü ve velilerin görüşleri itibariyle kroket hazır set için idealdir. bağlı olduğu için Termomozaika düzeni, her olay için verebilir. Ama yaşlı çocuklar kendi ile gelip ilginç olacaktır. eğlenceli süreci için hazır plastik boncuklar ve çok yönlü kare plakayı satın alınabilir.

Basit ve uygun fiyatlı şeması

Eğer uçuşun seçenek fantezi seçtiyseniz, aşağıdaki bilgiler sizin için çok yararlı olacaktır. hazır setleri satın, tabii ki uygun, ama oldukça pahalı. Yalnızca bir resim toplayabilir gerçeği göz önünde. Bu nedenle, termomozaika gizler çok değerli sırrı açmak: montaj çizimi, klasik çapraz dikiş kullanabilirsiniz. Bu birazcık ve oldukça yararlı bilgiler gelirdi.

Bu çok para kaydedebilirsiniz. Ve çocukları ilginç olacak. Sadece ayrı ayrı veya karışık renkler satılmaktadır paket boncuk, satın almak zorunda. Hem de büyük boyutta bir plaka olarak, ona o her ölçekteki bir çizim yerleştirmek mümkündü. Nakış şeması yazdırın ve işe başlayın. Ve zaman ve çocuğun ilgi ayak uydurmak amacıyla, favori çizgi film karakterleri mozaik arayın. Bu yürümeye başlayan sürpriz emin, ve onun en sevdiği eğlence termomozaika edecektir. Düzenleri - Smeshariki veya sıkı robotlar - kiddies'e gibi. Bunlardan biri aşağıda görebilirsiniz.

Nerede çalışmaya kullanışlı hazır gelebilir?

Yani biz zaten onun için mozaik çeşitleri ve şemaları ele aldık. Ama bitmiş işlerin uygulanması konusunun hala açık. Bu şaşırtıcı boncuklar ilginç bir oyuncak değil, aynı zamanda oldukça yararlı şeyler sadece yapılabilir. çizgi film karakterleri ve küçük hayvanların favori dikme, çocuk oyuncak cephanelik ekleyebilirsiniz. ısıl işlem, demir parçalar nedeniyle sıkı bir şekilde birbirine bağlı. Sen bebek ve hatta arabalar için, mobilya bir ev yapabilirsiniz. Ama en ilginç fikirler daha sonra ele.

tatil hediye

termomozaika yardımcı olacak özel bir hediye oluşturun. Her iki en hoş için uygun renkli ve parlak tasvir Şeması, Yeni Yıl,. Birlikte çocuklu Noel süsleri, kardan adam, Noel Baba, kar taneleri ve diğer birçok festival paraphernalia yapabilirsiniz. Resmin Aşağıda Noel el sanatları mükemmel bir örnek görebilirsiniz.

Fotoğraf çerçeveleri

resimler için bir çerçeve yapmak için - Yaşamın en parlak anları tutmaya yardımcı olacaktır Oldukça ilginç ve sıradışı çözüm. Bu bir çırpıda yapılır. Bir tablet fotoğrafların boyutuna panelleri çerçeveye gidiyor. çekme kalınlığı. Bu boncuk dört, beş ya da üç sıra olabilmektedir. Demir sonuçlarını birleştirin bitmiş çerçeveyi çıkarın ve fotoğrafın arkasını tutkal. İsteğe bağlı olarak, bitmiş çerçeve süslemek için küçük ayrıntılar ekleyebilirsiniz. Bu oturumda ilgi çocukların değil, aynı zamanda yetişkinler sadece olacaktır.

Faydalı uygulamalar

Nedeniyle bu termomozaika 3d biçim düzeni vardır gerçeğine kullanılamaz. kare üretmek kolay suratına standı. Farklı süs muhteşem kullanımını görünüyor. Bir beş blok kolayca kalem ve tükenmez kalemler için bir bardak gerçekleştirebilmesi. Hatta plastik boncuklar bir kutu Çocuk yapmaya göze. Sıcak silikon yapıştırıcı ile parçaları bağlamak için bu tür karmaşık yapılarının imalatında önemlidir.

En sevdiğiniz karakterler ve popüler filmler ve çizgi film ile incik boncukla her türlü şimdi erişilebilir olur. Nedeniyle ürün hacimli elde gerçeğine kolayca yedek olacak anahtarlık. Bir iplik metal halka nedeniyle termomozaika içerir delikler için uygundur. Şema, anlıyor olarak, bulmak zor değildir. Gelişmiş kullanıcılar resmin bütününü toplamaya deneyebilirsiniz. Onlar ahşap bir kutu içinde yerleştirilen veya onsuz terk edilebilir. çapraz dikiş için şema büyük bir kısmı da, bu durumda yararlıdır.

Hatırlamak önemlidir!

mozaikler ile çalışırken güvenlik kurallarına uyulmalıdır. Nedeniyle küçük parçaların varlığı, yalnız çocukları bırakma. Sonuçta, onlar kolayca yüzden kesinlikle boncuk yutmak tüm süreci izleyebilir.

yaş uyarınca plastik parçaları seçin, bebek meraklı idi. Demir son aşaması daima çocuk bir yetişkin bile olsa, kendiniz için çalışmak ütülenir. Termomozaika - bir yetişkin ve bir yürümeye başlayan arasındaki işbirliği. Yani övgü ve bebeği istemi unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.