GüzellikCilt bakımı

, Peeling evde cilt soyma

Cilt güzelliği, tazeliği ve creaminess geri yardımcı bir araç yüzyıllar beri bilinmektedir olarak, derinin soyulması. deniz tuzu ve nane çorbası - İspanyol kum ve zeytinyağı, Fransız ile cildi ovuşturdu. Biz nasıl zeytinyağı ve çekilmiş kahve ya da şeker kullanarak evde soyma yapmak öğretecek. Derinin soyulması - bu her kadına çok basit ve erişilebilir. Ve onun sayesinde, güzellik ve sağlık iyileştirmek.

derinin soyulması, cildin hücre yenilenmesini sağlar, kan dolaşımını uyarır ve böylece hücre beslenmesini arttırır, ölü deri hücrelerini ortadan kaldırır ve ipeksi ve son derece pürüzsüz bir cilt bırakır. Buna ek olarak, cilt soyma - anında cilt geliştirmek ve kırışıklıkları düzeltmek için harika bir yoldur.

Evde soyma yapmak için, hafifçe buhar üzerinden yüz buhara gerekir. Buhar için su yüz sauna beğeninize bazı esansiyel yağlar eklemek veya nane veya papatya çiçeği çöpleri atmak. Birkaç dakika, deri yumuşak hale buhar üzerinden yüz tutun ve gözenekleri açın.
Bu arada, tıbbi maske hakkında yazı okumanızı öneririz.
Şimdi bir cilt soyulması ediyoruz. zeytinyağı alın ve cilde bolca uygulayın. Şimdi almak çekilmiş kahve ve parmak uçları toplama kahve derilerini promassiruyte. Kırmızı deri yüzüne güzellik katmak çünkü çok dikkatli sürün. kahve peeling özel önem çoğu siyah noktalar olan burun, kanatlarını çekin. soyulması esnasındaki yüz 3 dakikadan fazla değildir masaj yapın.

Eğer toz şeker kullanarak bir peeling yapmak istiyorsanız, o zaman tıpkı, zeytinyağı ve şeker ile yüz sürekli parmaklarınızın üzerinde toparlandığı yağlamak onların yüzünü ovmak. sıcak deri ile temas halinde erir çünkü yeni toz şeker her zaman almak zorunda olacak.

soyma sonra sıcak suyla yıkayın ve nemlendirici bir tabaka uygulamak gereklidir. şimdi cildinizin daha yumuşak ve daha pürüzsüz olduğunu, bu kadar. Biraz allık, ancak sabah her şey işlemden sonra cilt olacak ve cilt yanacaktır, böylece yatmadan önce, akşam soyma prosedürü.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.