BilgisayarlarEkipman

Aslında, bir joystick nasıl bağlanacağı, büyük bir olay

Bugünün oyunlarında Realizm bolca: hayat hikayeleri ve iyi grafik ve oyun neredeyse sonsuz olanaklar var. Ancak, tüm oyun yazılım bileşenine sınırlı değildir. cihazların her türlü: özel hoparlörler, 3D-gözlük ve joystick daha da gerçekçilik vermek için tasarlanmıştır. İlk iki cihaz sadece son zamanlarda hayatımızı işgal etmeye başlarsa, oyun denetleyicileri TV oyun konsolları beri bilinmektedir.

Her zamanki joystick içinde bu görünüyor?! Düşünsene araba yarışı oynama, klavyede oklarına basın ve gerçek çarkını çevirmek olmaz! Uçuş simülatörü için bir joystick neredeyse tamamen bir uçak veya helikopter direksiyonuna götürür. Gerçekçi? Yine!

Bir bilgisayara birden fazla cihaz bağladığınızda, kullanıcılar genellikle bazı sorunlarla karşı karşıyayız. joystick nasıl bağlanacağını, bu yazıda ele alalım.

Her şeyden önce, bir konnektör aracılığıyla bağlanmıştır, tanımlar. Ardından bilgisayarınızı incelemek ve cihazın konektörüne karşılık gelen bağlantı noktasını bulun. Eğer joystick bağlamadan önce, bilgisayar maç konektörü ve bağlantı noktasını emin olun.

PC herhangi bir donanım sadece onun yazılım için özel, spesifik gerektirir için, ülkedeki bir sürücü çağırdı. Genellikle cihaz ile diskte bulunur. bir joystick satın alırken sürücünün üretici tedarik edip satıcı sormak gerekir.

Ne zaman PC için joystick fiziksel olarak bilgisayara bağlandığında, bunun için yazılımı yükleyin. Bunu yapmak için, onu tamamlamak için gittiğini bir disk yerleştirin. Çoğu durumda, Windows CD doğru sürücüyü bulup yükler olacaktır. Ama bazen elle yapılmalıdır. Bu durumda, sadece "Bilgisayarım" sürücü simgesini açın ve kurulumu çalıştırın.

Yükleme sırasında, sürücü okumalı lisans anlaşmasını ve onu kabul. Bundan sonra, yükleme işlemini başlatmak. süreç boyunca kullanıcı sadece, renkli "İleri" tuşuna basın "Tamam" ya da "Bitti." ihtiyacı Windows sürücü yüklemesi göre tamamlandıktan yeniden sistem sunabilir. onunla katılıyorum.

süreci yazılımının kurulumu genel olarak tüm ekipman için aynı olduğundan, her türlü cihazlar için, birçok kullanıcı için tanıdık gelebilir. Ancak, bir özelliği vardır. Başarılı bir sürücü yüklemesi sonra, kalibrasyon prosedürünü sunulacak. Oldukça basit ve bir zorunluluk olun. Sadece "İleri" ye tıklayın ve talimatları izleyin gerekir. joystick kalibrasyonu düzgün oyunda koordinat eksenleri dağıtmak ve cihaz doğruluğunu ayarlamak için tasarlanmıştır. Bazen zaten yüklü ve bağlı joystick oyunda yanlış davranan olur. Bu durumda, kalibrasyon işlemi tekrarlamak önerilir.

Bu süreçte, tamamlanmış olarak kabul edilir. Gördüğünüz gibi, nasıl joystick, hayır büyük dağıtmak bağlamak için. Bu oyunu başlatmak ve bunu test etmek sadece kalır.

Herhangi bir nedenle bir sürücü disk yoksa veya o doğru yazılım internette bulunabilir kaybetti: joystick bağlamak için ilgili talimatlar için, sadece bir şey eklemek kalır. Seçkin sürücü ararken belirli joystick için uygun olduğunu. Diğer yazılım yükleme ekipmanlarının doğru çalışmasını garanti etmemektedir, ve bazı durumlarda kendi bozulmaya yol açabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.