SeyahatSeyahat İpuçları

Hafta sonu Moskova'da çocuk için eğlence. Moskova'da çocuklar için eğlence parkı. Moskova'da çocuklar için eğlence merkezi

Moskova Çocuğunuzla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir yer bulmak çok zor değil. performanslar, sirk gösterileri, sergiler ve çok daha fazlası - başkentte Neredeyse her gün farklı yönelim olaylardır. Kolayca bebeğiniz için doğru olanı seçebilirsiniz çeşitli geniş bir alanda ve arasında Moskova'da çocuk için eğlence. müze, planetaryum veya gelişim merkezini ziyaret etmek ilginç başka uygun bazı etkin eğlence için. Yani, başkentte çocuklar için ne ilginç yerler vardır?

Akvaparklar

çocuklarla mükemmel bir seçenek su parkı ziyaret edin ve onların çok olacaktır. Son yıllarda, su konumlar popülerlik fırlamıştır. büyük eğlence merkezi - "Kva-Kva Park". bir şelale, su kaydırağı, dalga havuzu, çocuk oyun alanı, tazyikli su ve daha fazlası ile kaya gibi birçok büyüleyici siteleri vardır.

Yeni "Moreon" park çocuklar için daha az ilginç eğlence sunmaktadır. In Moskova öyle, belki sadece su parkı ve yetişkin tatil hedefleniyor. Ancak, burada bulunan çocuk oyun alanı, sermayenin diğer parklar aşağı değildir. Büyük bir dalga havuzu, tırmanma duvarı - Slaytlar farklı düzeylerde extremality, spa havuzu, yavaş nehir, tüpler, slaytlar, "Kara Delik", "yapay deniz" bir 130 metrelik labirent var.

"Caribou" Küçük boyutlarına rağmen, bir aile tatili için tam teşekküllü bir merkez olarak kabul edilir. En temiz durumunun haklı gururunu taşımaktadır Moskova'da su parkı. 4 yüzme havuzları slaytlar, jakuzi, yanı sıra sinema, çeşitli barlar, sauna merkezi, bilardo, bowling, spa, mini futbol sahası, oyun makineleri vardır.

Hayır daha az bilinen şunlardır: "Fantezi", "Yong-Life", "Kimberley Kara".

Moskova'da çocuklar için eğlence parkı

Başkentte, 70'den fazla parklar bulunmaktadır. Onlar, temiz havada dinlenmek sürmek binmek, kuşlar, hayvanlar beslemek için bir fırsat vermek oyunlarda yer almak. eğlence parkları dahil Eğlence, sayamazsınız. Temelde, hepsi, çarpışan araba, tren ve benzeri bir atlıkarınca sunuyoruz, ama bazıları eğlence alışılmadık, nadir formlarıdır.

Ana iki dev park - çocukları rehberlik etmek mümkün ve hatta gerekli olan Gorki ve Sokolniki, bu. eğlence bolluğu burada sadece şaşırtıcı. Gorky Park velomobile haddeleme, çok uygun fiyatlarla silindirleri vardır. Ayrıca, çocuk kulüpleri, paten parkı, çocuklar için küçük bir eğlence parkı trambolinler. Sıkılırsan eğer, bir Sıkıcı parkın yanında çocuklar için de eğlence sunar. eşsiz modern cazibe - Moskova, böyle Moskova 850, Filevsky parkı, işçi zorbing parça gibi diğer ilginç yerler vardır. "Yarış pisti" ve demiryolu ile "roller coaster" ve parkı Petrovsky, "Su balonları" elektrolodkami ve diğerleri ile Izmailovo Parkı. Rides tatil alışveriş merkezleri, süpermarketler birçok alanda kullanılabilir.

çocukla Hafta Sonu

Moskova'nın birçok uzman kurumda en genç ziyaretçiler için oyun alanı, yarışmalar, özel bir menü hazırladı. Örneğin, bir kafeterya, "Masal", "Anderson", "MumiKafe" ve diğerleri. Onlar tüm yıl boyunca çalışması dikkati çekiyor ve bu çok uygundur.

Birçok parklar, örneğin Moskova'da çocuklar için ünlü eğlence parkı bir program hazırladık - Gorky. 31 Ağustos kadar çocuklar daha yakın hayvan dünyası ve çevre hakkında bilgi almak hangi "yeşil okul", bir programdır. Sokolniki "Disko Densik" çalışıyor. 3 yaşında gelen çocuklar için favori çizgi filminin müziğiyle dans edebilir. Giriş ücretsizdir.

şehir örneğin "Alice in Wonderland" yüklemesi gibi sergiler, çok sayıda interaktif bir "Robostantsiya", sergi vardır "dev Evi."

Çocuklar için sirk ve tiyatro

hafta sonu Moskova'da Çocuk ve değil Faaliyetleri sadece, sirkler sermaye tiyatroları sunuyoruz. Onlar küçük olanlar her zevke uygun bir sunum bulabilirsiniz. Böyle bir yer ziyaret, hiçbir çocuğun ahlaki ve etik ilkelere duygusu yatıyordu benzersiz deneyimleri çok olsun, sanat kayıtsız kalmayacağız. Moskova Kukla Tiyatrosu "Sihirli Lamba" ülkenin en iyi olarak kabul edilir. Puşkin, Marshak'a Kipling tarafından masal performansları yanı sıra organize etmek sergiler, çocuk kitapları sunumları vardır. Hiçbir az popüler ve Rus Akademik Gençlik Tiyatrosu. Repertuar klasik ayarı, masal, folklor ürünü kapsamaktadır.

Ve tabii ki, Moskova'da çocuk için eğlence seçerken beş şehir sirk olduğunu unutmayın. En Bunlardan meşhur - Tsvetnoy Bulvarı üzerinde ve Vernadsky Prospekt de Moskova Sirki. ikincisi 3400 koltuk için tasarlanmış dünyadaki en büyüğüdür.

küçük olanlar için eğlenceli

Toplum Yanusha Korchaka tarafından düzenlenen bir uzay - 1 yıl arası çocuklar için "Yeşil Kapı", her zaman açıktır. bebek evleri, kaydıraklar, arabalar, merdiven, küpler, alan sessiz ve gürültülü oyunların yanı sıra henüz yürümeyi öğrenmemiş çocuklar için bir yer vardır. Bebekler tüm gözetiminde, toplumda etkileşim öğrenmek psikologlar ve eğitimciler. merkez Salı ve Cumartesi hariç herhangi bir gün, ücretsiz olarak gelebilir açıktır.

O gün için gelip çocuk ve anne hem de yararları ile zaman geçirebilirsiniz Moskova teklif "Anneler bahçesi", Seasons, çocuklar için eğlence. "Limpopo" - dans doğaçlama dersleri, oyunları Montessori vardır. "Pampa Green", Babycontact, "Bebek Kulübü" ve "ikinci doğum" olarak.

Eğlence 2 yaşındakiler için

Bu yaştaki çocuklar için lokomotif eğlence sunabilir. yarışmalar ve hediye ile arabalar, trenler, istasyonlar, gerçekleştirilen etkinliklerden çok sayıda bulunmaktadır. Ayrıca 2 yaşındaki çocuklar ilginç hayvanat bahçesi olacak. Moskova, onlardan bir yerinde. Patenti "Keyfi" olabilir parkı hayvanları beslemek ve, tavşan, kuş geyik, keçi, sincap, 150'den türün bir sürü vardır. Çok popüler "oyuncak gibi bebek hayvanlar", "Gorki", "Benim küçük dünya" "Harika Paradise". Ayrıca çocuklar için ilginç eğlence Moskova'da 2 yıl Hayvan Tiyatrosu V.L. Resimdeki düzenlemeler Durova Tiyatrosu Yuri Kuklachev kedileri sunuyoruz. Genç izleyiciler için uyarlanmış performansları vardır. Kısacası yeterince çocuklar kolayca arsa takip yüzden sunum süresine göre ve bu tür performansları etmektedirler.

3 yaşından büyük çocuklar için aktiviteler

Bir müze ya da bir tiyatro ziyaret 3 yaşında uygun gelen eğlence çocukları için. Örneğin, "Bir zamanlar" halk oyuncak "Zabavushka" hikayeleri evin bir müze "Soyuzmultfilm" - Müze filmi stüdyosu. Moskova bölgesel kukla tiyatro gösterileri bir sürü, onlar kesinlikle çocuklar gibi. Bazıları "Altın Tavuk", "Domuz tebeşir gibi, yıllarca devam."

Moskova'da çocuklar 3 yıl boyunca eğlence bir başka ilginç yer - Darwin Müzesi. Yakın zamanda açılan, ancak birçok çocuk ve yetişkin fantezi yakalamak başardı. O diğerlerinden tamamen farklıdır. Bilgi, modern bilgisayar teknolojisinin dünyanın yeni format bir rehber yardımı olmadan günümüze kadar baştan evrimi gözlemlemek için tarih öncesi dünya ile tanımanıza yardımcı olacak. müze sessiz ve aktif çocuklarda hem hitap edecek. Eğer dokunabilir sergiler bazıları taşıyın.

eğlence merkezleri

Aktif Kapalı çocuk eğlence parkı Happylon idealdir. Bu bir atlıkarınca, bir sinema salonu, oyun makineleri, labirentler içerir. Rides aşırı kabul edilir, ama iyice test edilir gibi, güvenlidir edilir. Burada, oda servisi sadece özel eğitimli gerçekleştirir ödüller, bir kafe, nitelikli personeli ile farklı yarışmalar.

Alışveriş merkezinde bulunan Moskova "Yedinci Rainbow" ve "Kozmik" çocuklar için gelişmekte eğlence merkezinin çıkarları, "Avrupalı". Çocuklar için aktif dinlenme için tesislerinde için Rusya'nın her bilinen bu ağ.

Moskova Çocuk mutlulukla kırmızı haline ve ruhun zevk yerlerden çeşitli hizmet vermektedir, çünkü başkentte çocuklarla eğlence kolayca ilginç ve çeşitli bir yapabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.