Gıda ve içecekYemek tarifleri

Pazı Stoklama: hazırlıklarını kış için

Mangold - sebze bitkileri yeşil yapraklar için özel olarak yetiştirilen. Aslında, bu kadar yaprak pancar. salata için çok Kuzukulağı veya ıspanak aynı şekilde kullanılabilir. Ama taze otlar düşünmek gerekli olmadığı zaman, kışın ne yapmalı? hasat pazı yardımına gel. Konserve ürün vitaminlerin çok korur ve kış soğuğa yaz için beklemek için yardımcı olur.

Mangold: Kış için hazırlıklar

dekapaj ve konserve: boşlukları iki çeşidi vardır. üstleri muhafaza tuzlu su ya da turşusu, içinde - bir çok yönden, bu işlemler temel fark, çok benzerdir. dekapaj yapraklar baharatlı ve böyle atıştırmalıklar gibi ayrı yemek olarak kullanılmak üzere uygundur ve otlar korumak için basitçe herhangi yemeklerinde daha sonra kullanılmak üzere saklanır zaman. Her durumda, lezzetli bir pazı. Kışın Hasat saplarını ve onların ana bölümden hem kullanımını içerir. Bunların her biri için kendi ayrı tarifi vardır.

turşu pazı

pazı sapları kış için hazırlıklar gevrek ve lezzetli açın. Bu, sırasıyla, kutular su hacmi, tablo sirke ya da% 5 taze üstleri mi asetik özü, tuz, şeker, taze veya kuru dereotu, çok sayıda diş sarımsak, karabiber, hardal tozu, kiraz yaprakları veya siyah frenk üzümü. Başlamak için, pazı ışınının saplarını kesti. ayrı ayrı yapraklar koyun ve yaprak sapı durulama iyice toprak ve kir kurtulmak için. Su tahliye etmek, sonra da kavanoz yüksekliğinden biraz daha az parçalar halinde sapları, doğrayın izin verin. Bu yüzden tamamen marine dalmış edilecektir. İki bankaların pyatisotgrammovye iş parçası, suyun litre almak kaynatın, sirke, vsypte kaşığı şeker ve kaşık birkaç tuzları bir çorba kaşığı ekleyin. Temiz kavanoz rezene, soyulmuş diş sarımsak, biber, kiraz yaprağı, biraz hardal tozu koydu. en altına bütün basın tolkushkoy, dikey olarak konumlandırılması, sap üzerine yerleştirin. Sıcak marine 10 dakika ve rulo kapakları sterilize dökün. Depolama hazır pazı için de soğutulduktan sonra. kış sapı diğer yeşillikleri hazırlıkları aynı reçeteye göre yapılabilir. Bu çıkıyor az lezzetli.

Mangold: yapraklardan kış hazırlıkları

Turşu yaprakları bile onları dolma sarma, birçok şekilde kullanılabilir. Kesim salata ve çorba için mükemmel başında yer alıyor. Her iki durumda da iyi parça pazı korumak. Sonra kesip çünkü kış için boşlukları çok yönlüdür. Yani, kaynar su içinde haşlayın yaprakları, yıkama ve soğumaya bırakın. marine için bankalar önceki tarifi olduğu gibi, aynı baharat ve otlar yatıyordu. kendisini Lay otlar özel bir yol gerekir. Bir kavanoza değil çok sıkı rulo ve yerinde sürü büküm, yukarı ve kuyruk aşağı, aşamalı bir şekilde birbirinin üstüne yapraklar düzenleyin. Yukarıda tarif edildiği gibi, aynı olan marine, dökün. Eğer karışıklık çevrede istemiyorsanız, hatta aynı anda sapı ve yaprakları ile bir banka yapabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.