Sanat ve EğlenceFilmler

Biyografi Shahzod Matchanov. kariyeri

onun hala oldukça genç yaşına rağmen parlak olaylarda zengin aktris Shahzod Matchanov Biyografisi. kız çok yetenekli ve gelecekte ünlü hale gelebilir - Bu gerçek tek bir şey söyleyebiliriz.

Bir aktris yaşam Temelleri

Biyografi Shahzod Matchanov hayatının ilginç gerçekler hakkında aktris birçok bilenler söylüyor. Bildiğimiz gibi, gerçek fanlar onların put tüm hakkında bilmek istiyorum.

  • Shahzoda Nukus Özbekistan'da doğdu. 8 Ağustos 1987 - onun doğum tarihi.
  • Dünya Ekonomisi Üniversitesi ve Diplomasi - O prestijli kurumunda okudu.
  • Shahzoda kızın kendisi göre, evli, ancak, kalbi işgal edilmiş.
  • Özel bir aktörün eğitim olmamasına rağmen Halen Özbek sinemanın bir oyuncu vardır.

Nasıl kariyerini oyunculuk vermedi

Shahzoda doğası gereği çok utangaç olduğu için, bir oyuncu olmayı hayal asla. Bir kamu kişi amacı değildi ol. Bu nedenle, üniversitede çalışma ve seçilen özel o oldukça mutluydu.

Ama çok bir gün "Uzbekfilm" müdürü dikkatini çekti bu oldu. O denemeler katılmaya Shakhzoda davet etti. O daveti kabul ve ebeveynleri ile birlikte ilk fotoproby geldi.

İlk denemenin sonucu ret oldu - onun görünümünü filmin kahramanı imajını eşleşmedi olarak seçmelere o geçemedi. Shahzoda başarıyla üniversite eğitiminde devam etti ve bu konuda bilgi film şirketi arşivinde kalır.

İki yıl sonra, arşiv malzemesi film yönetmeni Zebo Navruzova ele geçirildi. Yine, o şu anda başarılı olan Kadın, için seçmelere davet edildi.

İlk maç sinema oyuncusu filmi "Nisan-Mayıs" oldu. O zamandan beri, biyografi Shahzod Matchanov ayrılmaz film ile bağlantılıdır.

dizi "yurt"

Rusya ve diğer BDT ülkelerinde büyük popülerlik Shaxzoda dizisinde oynamaktadır sonra satın "yurt". Birçok kimin görüntü aktris iletti aşk mütevazı naif tahmina düştü.

Film, modern yaşamda yaygın olan sosyal önyargılara karşı mücadelenin ciddi sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Bunlar il alanların vatandaşlar ve sakinleri arasındaki ilişkileri ilgilendirir. Filmde akut artış etnik grubu sorular.

Kahramanlar dizisi gençlere ithaf ve kendini eğitime bir örnek verir. gerçekten olduğu gibi filmi ömrünü gösterir: yaşam standartları, yolsuzluk ve tolerans eksikliği farklılıkları.

Ama gösteriler ve parlak, saf, içten sevgi, kimse kayıtsız bırakır.

Shahzoda kendisi onun karakteri gibi, hayattaki gibi mütevazı ama tahmina olarak, istemediği naif olmaya kabul ediyor.

Film, atmosfer çekim ortaklarla çalışma, çok iyi bir izlenim bıraktı. filme yer almak, aktris alınan profesyonel büyüme ve Shahzod parlak sayfa doldurulan yaratıcı biyografi.

Yaratıcı planları Shahzod Matchanov

Gazetecilere verdiği röportajda aktris dışında oyunculuk kariyeri dışında, o bir şarkıcı olarak kendini denemek istedim kabul ediyor.

siyasi nitelikte sorular da kız ilgilenen ve o gün bir siyasetçi olarak bu konuda duyar olasılığını ekarte etmez.

kız edebiyat, sanat, spor ciddiye ilgileniyor. Bu şüphesiz hayatında büyük başarılara götürecektir çeşitli karakteri, görüş genişliğine bahseder.

filmlerde işe ilişkin olarak, Shaxzoda o yeniden düşünmek ve bütün oynanan yeniden gözden mola istedi bir süre varlığından bahseder. Dinlenme zaten şimdi aktris yaratıcı plan ve fikirlerle dolu olduğu gibi fayda gitti.

Kişisel yaşam Shahzod

gizlilik aktörler ve diğer popüler kişiliklerin Sorular her zaman büyük ilgi taraftarlar arasında değil, aynı zamanda "yıldızlı" gibi değil olanlar sadece uyandırmak. Bir yandan, bu basit insan merakı olduğunu ve birbiriyle - belki insanlar kişisel deneyimlerinden istediğiniz meşhur kişi kendileri için bir şey öğreniyoruz.

Binlerce insanın çıkarları istisna değildir Shahzoda Matchanov, biyografi. Kişisel sorular genellikle gazeteciler, sosyal ağlarda aktris hayranları tarafından istedi.

açıkça tüm konularda, gizleme olmadan Shaxzoda kendisini cevap çalışır. web sitesinde yer alan çok sayıda da onun kişisel hayatı hakkında çok şey söyleyebilir kız resmi.

Çok ilginç ve bilgilendirici bazen internette kişisel sitesinde Shahzoda bırakır günlüğü, girişler bulunmaktadır. Onları okuduktan sonra kayıtsız kalamaz. Bu kayıtlar bırakılır bu daha da ikna insan ruhunun gerçek yetenekler ve derinlik aynı zamanda,.

tanıma

her geçen yıl daha zengin hale Shahzoda, biyografi, sanatsal mirası içinde filmlerde yaklaşık 20 eseri bulunmaktadır. Ve bu sette çabalarının sadece 7 yıl eder.

aktris ile çalıştı Meslektaşlarım ve film yapımcıları onu zor işleri, mükemmellik arayışı kaydetti. O insanlar her zaman ne yaptığımı takdir düşündüm.

Filmlerde, kahraman Shahzod Matchanov Özbekistan gençlik değil, aynı zamanda diğer ülkelerde sadece etkileyen sorunlar doğurur. Bunlar bir aile ve çocuk sahibi olmayı, erkek ve kadın arasındaki ilişkiyi başlayan sorulardır. Doğu kadınlar için bu konular Özellikle alakalı. İlişki yaşlı sorunları ve genç nesillerin kayıtsız kimseyi bırakma.

Çalışma aktris birçok ödül almış ve onurlu devlet dahil olmak üzere çeşitli düzeylerde bahseder.

Birçok ilgi Biyografi Shahzod. gençlik ve dişi parçası arasındaki güvenilirlik Özbekistan nüfusunun onun kahramanlarından Shaxzoda Matchanov ağız en heyecan verici konuları gündeme olarak, çok yüksektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.