Ev ve AileÇocuklar

"Adamex Enduro": paketleme, özellikler, incelemeler

Ailenin yenilenmesini bekliyorken, gelecekteki ebeveynler bebeğin bakımı için özenle mal seçerler. Bu işlem çok hoş, çünkü mağazalarda birçok şirin küçük şey var. Ancak her şeyi satın alma, çocuklar çok hızlı büyür ve birçok öğe sadece yararlı olmayabilir. Bir bebek arabası almaya özel dikkat gösterilmelidir. Her gün ihtiyaç duyulacak, bebeğin rahatı için rahat ve anne için pratik, yılın herhangi bir saatinde ve hava koşullarından bağımsız olarak olmalıdır. Tam olarak Adamex Enduro bebek arabas> 'n> n sorumlulu¤u böyle bir gerekliliktir.

Üretici Adamex

"Adamex" ticari markası 1993 yılında faaliyete geçti. Polonyalı şirketin çalışmasının temel ilkesi, müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanmasıdır. Bebek arabalarının üretimi, kalite ve emniyetle ilgili tüm gereklilikleri dikkate alarak yapılır. Ve bu, alıcıların dikkat ettiği ana kriterdir.

Üretici son trendleri takip eder ve kaliteli ve modern ürünler sunar. Bu nedenle, "Adamex Enduro" müşterilerin gereksinimlerini tam olarak karşılamaktadır.

Paket İçeriği

Puset, bebeğin ve annenin rahatlığı için gereken her şeyle donatılmıştır. Yenidoğan için sadece gerekli olan beşik varlığında. Bebek büyüdüğünde, yürüme bloğu kullanmanız gerekir. Bacaklar ve yağmurluk için bir kapak her havada yürümeye izin verir. Aniden yağmur yağsa bile önemi yok. Yağmurluk çok basitçe puset üzerinde uzanıyor ve çocuğun ıslanması gerekmiyor. Sivrisinek filesi böceklere karşı güvenle korunur ve bebeğin uykusunu bozamazlar. Annenin çantası yeterince büyük, içinde gerekli aksesuarları koyabilirsiniz. Alışveriş sepeti çok ağır duracak ve gerçek bir yardımcı olacak.

Beşiği karakteristikleri

Adamex Enduro modeli geniş bir beşik ile donatılmıştır. Kaput istenilen konumda kesinlikle gürültüsüz ayarlanır. Hava dolaşımı için sırt kısmı çözülmüş, yaz aylarında bebeğin sıcakken olmasını önlemek çok uygun.

Beşikten iç döşeme pamuklu kumaştan yapılmıştır . Uygun bir yılanla tutturulmuştur ve temizlenmesi veya yıkanması için çok basit bir şekilde çıkarılmıştır.

Üreticiler, bir beşik taşımak için ergonomik sapı ve hava koşullarından korumak için yoğun bir başlık sağladı.

"Adamex Enduro" adlı bebek arabasını kullanan ebeveynler beşiklerin pozitif bırakmalarına ilişkin değerlendirmelerde oldukça kabul edilebilir boyutlara sahiptir.

Yürüyüşler için blokun özellikleri

Sırt dayama yeri ve ayak masası, bebeğin ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir. Tampon, çocuğu güvenilir şekilde tespit eder ve kolaylıkla çıkarılır. Bacaklar için sıcak bir kapak kırıntıyı havadan korur.

Bebeğin bacaklar koyduğu stand, petrol bezi ile kaplıdır. Herhangi bir zamanda, kir ve tozdan nemli bir bezle silinebilir.

Yürüyüş bloğu "anneye" konumunda kurulabilir, bu nedenle kırıntı her zaman anne ve babanın görüşüne gelecektir. Büyüdükçe, birim sıklıkla "annemden" döner. Meraklı bir çocuğun ankete ihtiyacı var, sadece dünyayı tanıması gerekiyor.

Model beş noktalı emniyet kemerleri ile donatılmıştır. Özel omuz pedleri yardımıyla çocuğun yerini hafifçe düzeltebilirsiniz. Bacaklar arasındaki köprü ekstra güvenlik sağlar.

Boş zaman bloğu "Adamex Enduro" nun önemsiz olduğu düşünülüyor. Kolay yönetilebilir ve pratik puset, layık bir satın alma olacaktır.

Şasi kalitesi

Çerçeveyi yapmak için alüminyum alaşım kullanılır . Kol, istenilen yüksekliğe göre ayarlanabilir. Eko-deri tutamağı sıkar, kaymaz ve dokunmak hoş olur.

Tüm tekerlekler pürüzsüz bir sürüş için amortisörlere sahiptir. Ön tekerlekler gerekirse döndürülebilir ve sabitlenebilir ve fren sistemi arka tekerleklerde bulunur.

"Adamex Enduro" sökülebilir tekerleklere sahiptir, gerekirse değiştirilmesi çok kolaydır. Ancak, bu modellerin mükemmel kaliteye sahip olması nedeniyle genellikle buna gerek yoktur. Tekerlekleri çıkartın, kötü havalarda yürüyüş yaptıktan sonra ihtiyacınız olabilir. Akan suyun altında yumuşak bir sünger ile yıkanırlar.

Adamex Enduro - Müşteri Yorumları

Forumlarda pusetin bu modeli hakkında farklı görüşler bulabilirsiniz. Tabii ki avantaj ve dezavantajları vardır.

Birçok ebeveyn, pusetin oldukça ağır olduğundan şikayetçi. Fakat maalesef bu, tüm kombine modellerde ortaktır. Kolaylaştırmak için yiyecek sepetine aşırı yükleme yapmamaya çalışın. Ayrıca, annenizin çantasında gereksiz maddeleri taşımayın, sadece yürüyüşe ne kadar kullanışlı olabileceklerini kullanın.

Adamex Enduro'nun en büyük avantajı fiyattır (yaklaşık 16-17 bin ruble). Kalitesi nedeniyle ürün birkaç yıl sürecek. Birçok ailede puset, yakınlarına taşınır veya satılır. Dikkatli bir kullanımdan sonra itirazını ve işlevselliğini korur.

Adamex markasının bebek arabasının iyi bir satın alındığı sonucuna varılabilir. Fiyat ve kalemin yazışması kesinlikle aileyi memnun edecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.