GüzellikBakım ürünleri

"Ajmal" (ruhlar): kokular ve yorumlar

Kelime "Ajmal" "harika" olarak Arapça'dan çevrilmiştir. Ama parfüm ürünlerinin adına - bu en iyi satış için bir pazarlama hile değildir. Paradoksal olarak, Arap ruhlar "Ajmal" basitçe yaratıcısının adıyla adını aldı. 1951 yılına kadar birkaç kişi Hindistan'dan mütevazı tüccar oryantal baharat biliyorlardı. Ama Ajmal Ali doğuştan parfüm kokusu oldu. O Avrupalıları captivate biliyorlardı. Adzhmal Ali kendilerine sunulan - bir şişe kaplı Orient, Sihirli.

Arap güzellikleri Parfümcü görülmemiş harika kokular salkımına arıyordu. Sonuç olarak, marka doğu ve batı hem de popülerlik kazandı. Şimdi şirket Ajmal Ali Nazir en genç oğlu yönetmektedir. gizem ve tutku tunik - O ustaca başörtüsü sevimli ve erkeklerde kadınlara koyarak, babasının izlerini yürür.

başarının sırrı

Nazir Ali Birleşik Arap Emirlikleri'ne ailesiyle taşındı ve Dubai'de yerleşti. Orada bir koku şirketi Ajmal Parfüm kurdu. Erken yaşlardan itibaren Nazir kokuları oluşturulmasında bir ilgi gösterdi. Bu nedenle, babası Fransa'ya parfümeri sanatını anlamak için onu gönderdi. Nasır Avrupa'da uzun bir süre yaşadı. doğal malzemelerle rağmen Hint lezzetleri, Batı'da listelenmeyen sebebi o anladı. Sonra halka Doğu'nun için "eski kafalı" koku ilgisini canlandırmak karar verdi. O destan "Binbir Gece", Arap ve Hint tatlar Modernistic ses olarak, eski verdi. Yani toplama "Ajmal" doğdu.

Alkollü yirmi altı ülkede artık kullanılabilir. Küçük bir aile şirketinden Şirketi "Ajmal Perfyumes" bir grup, BAE'nin en büyük haline gelmiştir. Bu arada, Nazir ve oğulları yeni tatlar hazırlanmasında doğrudan dahil olmaya devam ediyor. Yıllar içinde şirket ruhların elliden fazla çeşit üretti. Buna ek olarak, tüm tatlar, tabiri caizse edildiği ürünlerde Benim İlham, bir çizgi vardır "şef yemekler." Bu ruhların maliyeti küçük bir şişe için birkaç yüz dolar.

Al Thoriya

Bize üründen birkaç örneklerin kısa bir özetini yapalım "Ajmal." Parfüm Al Thoriya ( «Constellation") tam adını haklı. Onlar güney ufukta Samanyolu gibi, ışıltı ve parlama. Aroma, Pers geceye masal dolu size ulaştırmaktadır gibi. Şişe yağ parfüm gerçekten oryantal lüks ile yapılır. Şişe Venedik cam kakma yapılmıştır ve üç mikron altın kaplama.

Parfüm bir çubuk-aplikatöre tatbik edilir. Alkollü 2010 yılında ortaya çıktı ve hemen Orient sihirli seviyor olanların fantezi yakaladı. Ancak, mevcut lezzet ve parfümeride Avrupa Modern eğilimler içinde. kompozisyon taze yasemin açar, kimin aciliyet düzeltti ve sedir yükseldi. koku kalp ruhları doğu ve batı bazı ilginç karışımı yapmak taze narenciye meyve (mandalina ve bergamot), duyulur. misk, amber ve paçuli ve sıcak sarma zilyet sevimli trenin Baz notları. Ruhlar onun karşı konulamazlığından eminiz olgun kadınlar için yaratılmıştır. Yorumlar lezzet çok dayanıklı, ama mütevazi olduğunu söylüyorlar.

Ostoorah

"Ajmal Ostura" - unisex parfüm kategorisi. Bunlar örnek sınırlı lezzet With Love "Ajmal tarafından şef» Ebedi '' için daha demokratik kitle için yapılmıştır. ipuçları, çiçek dil, yuva başörtüsü ve çekingen sighs gelen ifade görünümleri oluşan Doğu'da benimsenen one - Tabii ki, parfüm niş parfümler elli değerli bileşenler yine sevgi gerçek iksiri olan içermez.

Aroma yıldız şeklinde güzel bir şişe içine alınır. Hem de dekore edilmiş ve kapak. Başka bir dişli - koyu metal bir süspansiyon vardır. ruhlar kendilerini güzel bir yeşil renge sahiptir. parfüm bileşimlerinin üst dalgaları yasemin, gül, zambak, iris ve sardunya tahmin edilmektedir. Son iki çiçek açıkça hakim. Daha sonra olay yerine bir dakika erik, ananas, elma, ahududu, çilek ve kireç meyveli notlardır. Onların tatlılık karabiber bir tutam yeniler. O biraz erkeksi koku yapar. Alkollü gerçekten lüks tabanı. Odunsu sedir, sandal ağacı kokular ve dişil Comte yumuşatılan - vanilya, kehribar ve misk.

Zahee

Alkollü "Adzhmal Zahi" ( "Parlak") de unisex olarak iddia etti. Şişenin Bir tasarım diyor bu koku o - Akdeniz öz. Provence kasabalarda için tipik kompozisyon notları, açma: portakal çiçeği, bergamot, kasnı. Ancak, koku göbeğinde Hindistan'ın lüks duygusallık yatar. kompozisyonun merkezi safranın bir dörtlü olduğunu üretici iddiaları (ve tüketiciler bu konuda hemfikir), paçuli ve yasemin yükseldi. Ruhlar de Baz ürünler daha güçlü seks için uygun olduğunu hatırlatır. koku tatlı misk ve amber devam vetiver, sandal ağacı, sedir, meşe yosunu, aşırı yaygın odunsu not yok. Coca-Cola, gölge gibi koyu kahverengi, ruhları. Şirketin tüm ürünler gibi, onlar lüks bir şişe içine alınır.

Amor Femme dökün Gölge

"Aşk Gölge" - ruhları bir çift "Ajmal." Kadın parfüm bu şirketin en güvensiz kız femme fatale ve çok güçlü seductress imajını bulmasına yardımcı olacaktır. "Aşk Gölge" Eau de Parfum bir konsantrasyonda kitle pazarı için 2013 yılında serbest bırakıldı.

Şişe, bir sprey ile donatılmıştır. bu ruhlar narin, çiçeksi ve oryantal. Onlar uyacak ve genç kızlar. frezya solo performansı ile Açık kompozisyon. Kalp sesleri de yalnız turuncudur. Bu kullanımına izin parfümlü su gündüz ve yılın en sıcak zamanında - mükemmel yenileniyor. Ama lezzet üssü vurgulamaktadır: "Ajmal" - enfes parfüm, kitle pazarı için yapılmış olsa bile. Uzun ve kalıcı tüy olarak sandal ağacı ve sedir, tatlı misk ve vanilya notaları birleşti.

Ajmal Karbon

Şirketi "Ajmal" eşleştirilmiş tatlar veya unisex yaratır sadece. "Karbon" olarak çevirir "Karbon", modern insanın bir görüntü oluşturur. Bu büyükşehir. Genç ve emindir. Ruhu - modern batı trendler ve o saygı Doğu, geleneklerini bir füzyon, ancak onlar tarafından esir. lezzet bileşim erkekler için. Üst notlarda kolayca taze lavanta ve limon oynarlar.

menekşe, karanfil - kompozisyon kalbinde. Son olarak, çerçeve basit bir burnunu olmadığını söyler erkekler için kolonya. Bu paçuli ve misk baharat vurgulamak lüks odunsu notları, birleşti. Bu ruhlar "Ajmal" yorumları parfüm markası ürünlerin çoğu "Batılı" olarak adlandırılan.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.