GüzellikCilt bakımı

"Pantenol" kırışıklık: kadınları gözden geçirmektedir. "Pantenol" kırışıklık nasıl kullanılır

Modern kozmetik sanayi cilt bakımı için farklı yollarla sunar. Bu profesyonel kozmetik ve ucuz maliyetli geleneksel kremler. Her kadın bu deriyle bireysel sorunları çözmek için gerekli demektir seçer. Ama sadece yardımcı olmaz bir krem bulmak genellikle çok zordur, ancak yan etkilere neden olmadı. Bazen olağan kozmetik cilt eksiklikleri ile başa çıkamaz. Ve sonra tıpta kullanılan ilaçların yardımına gelir. Bunlardan biri - bir sprey ya da krem "Pantenol". O ilacıdır ve yanıkları tedavi yardımcı olur. kırışıklığa Çok etkili, "Pantenol". Birçok kadın cilt gençleştirme yardımıyla elde ettik olarak bu aracın uygulanmasından sonra yorum, başta olumlu.

"Pantenol" nedir

endüstri şimdi bu tür ilaçların bir dizi üretir. provitamin B5 - tüm ana etken madde pantotenik asit ve bunun türevidir. madde "Panthenol" eylem doku yenilenmesini teşvik nedeniyle, cilt hücrelerindeki metabolizmayı hızlandırır ve iltihabı azaltır. Pantotenik asit, suda çözünür ve daha az yağ varlığında, asimile olduğu gibi "Pantenol" dayalı bütün bileşimler, yağlı bazlar içermez. Daha önce, bu ilaç cilt hasarı ve güneş yanığına ilaç olmuştur. Şimdi "Panthenol" temelinde birçok ürünün parçası kas tonusunu artırır ve cildin gençliğini korur vitamin E, olduğunu. Ayrıca, rejenerasyon süreçleri uyaran krem ve shea yağı şeftali, ekleme ve cilt gençleştirme teşvik. Bu nedenle, kadınlar genellikle kırışıklıkların gelen krem "Pantenol" kullanmak artık edilir. Bu incelemeleri kozmetik ürünün uygulaması hızla olumlu etkileri olmuştur.

Ne formu üretilir "Pantenol"

Bir araç içeren 1. Şampuanlar, saç büyümesini hızlandırmak olumsuz dış etkilerden onları korumak yardımcı olmak ve bunun yan etkileriyle mücadele ediyorlar. Eh onlar da kepek yardımcı olur.

pantenol yardımıyla 2. Saç kremi daha iyi tellerini soyutlanarak gerçekleştirilmesi.

3. merhem "pantenol" küçük yaralar, sıyrıklar tedavisi ve alt-bezi dermatiti için kullanılır.

4. "Pantenol" güneş ve karşı iyi yardım -sprey , termal yanıklar bile geniş yüzey lezyonu olan.

o yüzünde herhangi Kuru ve hasar görmüş cilt ile çalışıyor çünkü kadınlarda kırışıklık 5. Krem "Pantenol" popüler. Kuru ve yağlı ciltler için de kullanılabilir.

Göz çevresindeki kırışıklıkların 6. Jel "Pantenol" çok etkilidir. O ovmak gerekmez, kolayca emilen hafif bir dokuya sahiptir. O yağlı değil ve mükemmel sıkılaştırır gözlerinin altında torbalar. Bu kırışıklıkların böyle bir popüler "Pantenol" haline gelmiştir.

Nasıl ajan

"Pantenol" Aşağıdaki kozmetik ve tedavi edici etkisi üretir:

- epidermal hücreleri rejenere;

- kollagen lifleri güçlendirir;

- kuruyana ve derinin iltihaplı hastalıklara karşı savaşır;

- çürükler, kesik ve yaralar iyileşir;

- bu kırışıklık ve cilt üzerinde gençleştirici etkiyi önler;

- cilt lezyonlarından kaşıntı ve ağrı yatıştırır.

geri Yetenek su dengesini derinin öylesine etkili "Pantenol" kırışıklık davranan gerçeğine katkıda bulunur. onun yardımı ile gençleştirme yaptık kadınların Yorumlar, sadece ilacın lehine konuşur. Ancak, bazı belirli krem kokusunu sevmiyorum.

Bazı durumlarda, bir "Pantenol"

cilt, iyileşmeyen yaralar ve ülserler herhangi bir hasar için 1..

geniş güneş ve termal yanıklar 2..

3. donma ve çatlamayı cildi korumak için.

alerjik dermatozlar çocuklarda çocuk bezinin içeren dermatit durumlarda, 4..

Ağır kuru cilt ve enflamatuar hastalıklarda 5..

Mukozal bakterilerden tedavisi ve korunması için, 6..

7. Yaygın göz çevresinde kırışıklıkların "Pantenol" kullandı.

Yüz için krem etkinliği

"Pantenol" içeren ürünler hafif bir yapıya sahip ve kolayca emilir. Bu araç, higroskopiktir ve düşük bir molekül ağırlığına sahip olduğu bu gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, tüm aktif maddeler hızla cildin daha derin katmanlarına nüfuz. Ayrıca, madde balmumu, yağlar ve petrolatum bir içermez. Bu nedenle, etkin krem "Pantenol" dir gözlerinin altında kırışıklıklar. O deriyi aşağıya çeker ve yağ salgısı üretimini düzenler etmez. epidermis hücreleri yeniden yeteneği üst deri tabakasının yenilenme yardımcı olur. Ayrıca akne karşı etkilidir. Ama çoğu hala kırışıklığa krem "Pantenol" kullanın.

Bu aracı nasıl kullanılır

Sadece Pantenol »cilt kırışıklıkları düzgünleştirir, pürüzsüz ve elastik hale gelir" temelinde krem düzenli kullanım ile, yüz daha genç görünür.

Bu amaçlar için, bir sprey, jel veya losyon kullanmak en iyisidir. Krem "Pantenol" kuru ciltler için bu nedenle sadece uygun katı ve sıvı yağlar içerir. yerine normal kozmetik ürünleri düzenli olarak sabah ve akşam yüzünüze uygulayın. jel veya sprey kullanımı özellikle kolaydır, hızlı bir şekilde emilir. Onlar ince ve ovuşturdu vardır. Bu gözlerin altındaki ince deride tür fonların kullanımına izin verir. ekledi etki için, "pantenol" ile bir maske yapabilirsiniz. Bu amaçla, merhem veya krem az miktarda çay ağacı yağı ve biraz kafur birkaç damla ekleyin. Bütün bunlar iyice karıştırılır ve yüze uygulanan. Ön daha da iyi iyi temizlemek gerekir, ya da - duş veya banyo içinde buhara. Bu prosedür, haftada 1-2 kez gerçekleştirilir. Bu cildin sağlıklı görünümünü korumak ve yeni kırışıklıkların görünümünü önlemek için izin verir.

"Pantenol" kadınların konuşmayı nasıl

ilacı kullananlar, pek çok olumlu özelliklerini de ki:

- bu ara vermeden uzun süre kullanabilirsiniz, bağımlılık değildir;

- buna değer ve ucuz ama etkili olarak profesyonel pahalı kozmetik kıyasla olduğu;

- hatta alerjik reaksiyonlara eğilimli en hassas cilde, üzerinde kullanabilirsiniz - çok nadiren, "Pantenol" kaşıntı ya da ürtiker gibi yan etkilere neden olur;

; - bu gebelik sırasında kullanılan ya da bebek emziren edilebilir hatta bebeklere "Pantenol" yardımcı olur - krem kullanımı için kontrendikasyonu yoktur

- akne ve herhangi inflamasyon ile mücadele maliyetli demektir;

- Negatif dış etkilerden korur.

Son zamanlarda, kadınlar arasında özellikle popüler kırışıklığa "Pantenol" kullanmaya başladı. hızla yüzün tüm sorunlar kurtuldu edenler gelen geri bildirimler, yüksek verimlilik ve hızlı çözüm yaşlanma cilt problemleri not edin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.