Sanat ve EğlenceFilmler

"Owl Creek": aktörler ve rolleri. Serinin ana karakterleri

Sovyet kolluk organize suç ile değil, aynı zamanda yabancı istihbarat ajanları ile sadece uğraşmak zorunda seri filmi "Owl Creek" aktörler 50'li, gerçekleri batırılır. Kim heyecan verici casus dizisi Olega Pogodina rol aldı?

bir polis Sirotina E. Dyatlov

Sovyet polis çete ateş arasında ciddi suçluları yaralı Yuri Sirotina, oynama Birinci Kanal sırasına dayalı casus filminde Eugene Dyatlov. Kaptan bilinçsiz bir halde en yakın tıbbi merkeze taşınan ancak deliryumda Jüri beklenmedik Almanca konuşmayı başlar. kahraman gelecekteki kaderi kıskançlık değil: bunun kendi hayatları için değil sadece mücadele bekliyor, aynı zamanda pek çok soruşturma işlemlerine ilişkin.

Evgeniy Dyatlov genellikle serinin çeşitli kaldırıldı. O, "Milli Güvenlik Ajan", "Gangster Petersburg" ve gibi diziler filmlerde ufak roller ile başladı "Külkedisi Av." Daha yakın zamanlarda, Petersburg aktör giderek ana karakterlerinden güvenmek: o çok filmi "Mentor", suç filmi biyografi "Chkalov" ve Dimov kıdemli dedektif bir pilot büyük bir polis Kravtsov oynadığı "Samuray Hakim."

Sergei Puskepalis KGB Mitin kaptanı olarak

Filmde "Owl Creek" aktör Sergei Puskepalis ve Andrey Merzlikin çıkarları çeşitli konularda çarpışır rakipleri, oynarlar.

Birincisi, KGB kaptanı Ivan Mitin birçok soruna polisi büyük Balakhnin (Andrew Merzlikin) tarafından karar verilir bir taşra kasabasına yönelik sermaye gelir ve ikincisi tahriş başarısız olamaz kendi topraklarında soruşturma vardır. İkincisi, Mitin Andrew Balakhnin manzarasına sahip kız için bakım başlar. Ancak, ve ikisi de hala düşman ajanlar ve çeteler yerel yüzleşmek tek takımda birlikte gelmek zorunda.

Sergei Puskepalis filmde, o seyrek görünen bu yüzden, ünlü tiyatro yönetmeni. bir aktör olarak yaptığı son yapıtlarından, sen sinemalarda çıkacak film felaket "Icebreaker" dan "Mikhail Gromov" Hollywood filmi "Karadeniz", savaş draması "Sivastopol Savaşı" bir müfreze komutanı, hem de buz kırıcı bir takım üyesi rol Zaitseva not edebilirsiniz 2016 yılında.

"Owl Creek": aktörler. Andrew Merzlikin Balakhnin olarak

TV dizisi "Owl Creek" ana rollerden biri tanınmış Rus aktör Andrei Merzlikin gitti.

Aktör ilk filmi "Aylostera" bir cameo rol oynuyor, 1997 yılında filmlerde göründü. 2003 aktör, sadece film ve TV çok çeşitli bölümleri ortaya çıktı Kadar gösterir: 2003 yılında vb komedi Eldar Ryazanov "eski atı", çoklu resim "Kamyoncular", aktörün ismi nedeni olduğunu o kadar Rusya'nın her tanındı .. O sansasyonel filmi "Boomer" önemli bir rol oynamıştır. Daha kariyer Andreya Merzlikina aşamalı gelişti. Bugünlerde hep önemli bir rol oynar, ama çok popüler bir sanatçı olmaya devam etmez. Sadece 2016 yılında beş filmi onun katılımıyla gala düzenledi.

dram "Cry baykuş" aktörler yerine Merzlikin ve Puskepalis veya onların ekrandaki karakterleri anlaşamıyoruz. Andrei Ilyich CID baş taşra kenti oynadı. O her şeyi kontrol altında tutmak için kullanılır ve o ziyaret kaptan kendi topraklarında barındırmak başlar gerçeğini gibi değildi. Ama şartlar gerçek düşmanları ile başa çıkmak için takım iki kahraman zorlar.

Nina Kaverina olarak Mironov

Bir haline gelen bir kadın oynuyor "Baykuş Creek" Maria Mironova çekişme kemik Kaptan ve Başlıca Balakhnin Mitin için. Onun kahraman Nina Kaverina postanede çalışıyor. Ve sadece çok kadın olduğunu ve kaptan ve majör gibi aynı anda meydana geldi.

Ayrıca böyle iki erkek bir kere ve "Devlet Danışmanı" in oyuncu tarafından Masha Guseva: Bu arada, Maria Mironova son zamanlarda sürekli onu karakter filmde iki kardeş arasındaki "misilleme silah Sniper" standları TV dizisi "Vatan" benzer roller oynar Mironova bile bir fahişe rolü var.

2016 için bu Maria ile sadece iki premieres planlanıyor: o multiserial dedektif dram Sarika Andreasyan "Deprem" ve "Araştırmacı Tikhonov" olarak oynatılır.

sanatçıların Diğer roller

seride "Owl Creek" aynı zamanda "Raven" çete üyelerinden birini oynadı Sergei Yushkevich ( "Tula-Tokarev") bulunur. kana susamış ve vicdansız suçlularla - - liderin İgor Savochkin ( "Sessiz Karakol") oynadı. devlet güvenliğinin Üsteğmen rolü onun serisi "Escape" konulu çalışma ve tanınan Andrey Feskov, oynadığı "Its başka."

Buna ek olarak, çerçeve içinde Anatoly Vasilyev ( "matchmakers") Serafim Nizovskaya ( "Askerler"), Vasily Bochkarev ( "Arbat Çocukları"), Natalia Vysocansky ( "Altın Tuzak"), Aleksandr Marushev ( "Kardeşlik iniş"), Eugene yaktı Dmitrieva ( "Locust") ve Ernst Romanov ( "Romanof'lar. İmparatorluk ailesi").

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.