BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Hata d3dx9_43.dll: nasıl düzeltilir?

Eğer oyuncuların yüklemek veya oyunu başlatmak çalıştığınızda ortaya çıkan hatalar her türlü saymak çalışırsanız, onlar sadece inanılmaz derecede çok yazmış edilecektir. Karmaşık, çok düzeyli ve zorlu ve programın bir tür, ama çok daha fazlası - bilgisayar oyunu olması bilgisayarın yapılandırmasını. Buna göre, bir şeyler ters gidebilir ki çok daha fazla düzeyleri vardır. sebebi oyunda ve bilgisayarınıza yanı sıra aralarında uyumluluğuna olabilir. Güçlükler bile, tam tersine, kurulmamıştır yazılım için, çünkü bilgisayarınızda yüklü olan yazılımın ortaya çıkabilir. Onlar yeni yüklenen oyun çalıştırmayı denediğinizde Örneğin, birçok oyuncu genellikle hatayı d3dx9_43.dll. Hatanın ne tür nasıl düzeltebilirim?

Hatanın niteliği nedir?

inanılmaz yaygın olduğu için, d3dx9_43.dll hatası araya geldi asla bir oyun yok denecek kadar az. Çoğu zaman, hata metni Yukarıdaki dosya sırasıyla, oyun başlatılamaz, bilgisayarınızda bulunmazsa olduğunu söyler. Bir tek oyun o hassas verileri düşünülebilir hangi kütüphanede, bazı yoksun olduğunu anlamak için bu dosyayı genişletmek için bakmak gerekir. Buna göre, oyun başlamaz, ve hala onların kendi yapmak istiyorsanız, o zaman dosya ile bunu sağlamak zorundayız. Ama nasıl yapılacağını? Aslında d3dx9_43.dll hatası olarak çok basit "tedavi", sadece "tedavi" gerekenleri bilmek gerekir.

Gerekli yazılım yükleme

Daha önce belirtildiği gibi, bilgisayar oyunları yüklenmesi sırasında bir hata nedeniyle programları birbirleriyle çatışma halinde olmasından değil sadece oluşabilir. Örneğin, sırf oyun belli yazılım yoksun gerçeğinin hatayı d3dx9_43.dll. Bu durumda, kolayca oyun yeterli değildir dosya adı, bakarsanız öyle, programın ne tür tahmin edebilirsiniz. Doğal olarak, bu neredeyse hiçbir oyun tetiklenmez onsuz DirectX, dağıtım taşımaktadır. Benzer bir hata ile ilgili bir ileti alırsanız, bilgisayarınızda yazılım ayarlanmamış demektir. Veya set ama eski bir sürümü vardır. Buna göre, çözüm yüklemek veya etmektir DirectX güncelleme ve "Contra" ve "Tanklar" - ve sonra herhangi bir oyun kazanın. d3dx9_43.dll hatası herhangi bir oyun ortaya çıkabilir ve bunu çözmek için nasıl bilmek gerekir.

başka bir yol

Hata "d3dx9_43.dll eksik" önünüzde belirirse, o zaman DirectX'i kurmalısınız - bu zaten biliyordum. Ancak, oyun çalışmasını sağlar başka bir yol yoktur. Hata açıkça dosya adı oyunu eksik ne iletişim kurar gerçeği göz önüne alındığında, dosyanın adını yerleştirin ve doğrudan indirilebilir hangi siteye bakmak için, "Google" açabilirsiniz. Bundan sonra oyun klasöründe dosyayı kopyalayıp çalıştırmayı deneyin. Orada artık herhangi bir sorun sunacak bir yüksek olasılık, ama oyun mükemmel çalışacaktır.

Bu yöntemin tehlikeleri

Ancak, unutulmamalıdır ki bu yöntem, kolaylık, henüz farklı ve potansiyel tehlikelere ek olarak. Eğer indirilen dosyada gizli olabilir bunlardan biri kötü amaçlı yazılım, yani farklı virüsler, dağıtan bir web sitesi karşılaşmaya riske gerçeği. Ve oyunu başlatmak ve bu dosyaya itiraz edecek en kısa sürede, virüs aktive ve bilgisayarınızı saldırıyor. Yani her zaman onları kullanmadan önce, indirilen dosyalar Antivirus kontrol etmek veya daha iyisi - mümkünse bu yöntemi kaçının. Ayrıca, oyun çalışacaktır mutlak bir garanti vermez - en kısa sürede bir dosyaya erişim kazanır gibi, bunu bile bir düzine yoksun bulabilirsiniz ve hala DirectX yüklemek zorunda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.