BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Oyun ve oyunda "Sharp Göz" cevapları - tüm zorluk seviyeleri

Bugün belirli bir sitede hesabı olan herkese çalınabilir sosyal ağlar, uygulamaları halka sevdirmek eğilimi gözlemleyebilirsiniz. Bu yüzden bir "VKontakte", "Facebook", "Sınıf arkadaşları" ve olabilir. Orada bulunabilir uygulamaları - daha doğrusu bu tür sitelerde veya avantajları nelerdir? bilgisayar oyunları şimdi genişleyen ve yeni pazarlara fethediyor eğlence çok yaygın biçimi olması. Yalnızca bilgisayarda oynamak değil, aynı zamanda özel olarak böyle devam Akıllı telefonunuz veya tabletinizde, bu konsol için tasarlanmış ve olamaz. Buna göre, geliştiriciler herkes oyun keyfini böylece bilgisayarınız, pek çok kaynak değildir gerektiren projeler geliştirirler. Örneğin, sosyal ağ "Sınıf arkadaşları" en zayıf bilgisayarda bile çalışacak bir oyun "Keskin Göz", bulmak için yapabilirsiniz. Bu, herhangi bir oyun oyun "Keskin Göz" konulu cevap arıyor başlamak mümkün olduğu anlamına gelir. Tüm seviyeler kadar kolay gitmeyecek, dolayısıyla ileride daha kolay hale getirmek için birkaç ipucu okumak gerekir.

Oyunun prensibi

Her en az bir kez gazete veya dergi bulunan kişi, hem de özel çocuk kitapları hemen hemen aynı bakmak iki resim içinde - bir veya daha fazla parça hariç. Bu durumda Göreviniz - bazen çok zor olabilir bu farklılıkları bulmak için. Buna göre, bu projede aynı yapmanız gerekecektir - oyun "Keskin Göz" cevap bulmak için. Tüm seviyeler aynı anda gitmesini mümkün olacak, ancak yeterli çaba koyarsanız, sen başarı elde edebilirsiniz. Ne zorluklar olabilir - sadece resimlere bakmak ve bunları karşılaştırmak gerekir gibi görünüyor? Aslında, her şey ilk bakışta görünebilir, bu nedenle bazen oyun "Sharp Göz" yanıtlara ulaşmanın kolay olmayacak kadar kolay değildir. Tüm seviyeler, çıkıyor, para - neyse, oyun. Bu daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır.

Oyun içi para

farklılıklara aramak için tasarlanmış standart görüntüler, bu projenin fark nedir? değil kolayca oyun "Keskin Göz" yanıt almak için izin kısıtlamalar vardır aslında. ödemek zorunda kalacak - Eğer bir seviyeye erişmek istiyorsanız yüzden bu oyunda Tüm seviyeler, para ister. Ayrıca, her seviyede bir zaman sınırı vardır ve onun geçit harcamak daha fazla zaman, daha az para kazanmak. Çabuk, ancak tavsiye edilmez gibi yanlış basarak ve ayrıca madeni para kapalı yazacak. herhangi bir işlem kaybına yol açarsa Ama nasıl, para kazanabilirim? Bu birkaç şekilde yapılabilir, ana hangi - sadece oyun. Ne kadar hızlı, bunun için o kadar fazla para seviyeleri çözmek - sırasıyla daha yeni seviyeleri açmak mümkün olacak. Ama bu tek yol değildir - Yeterli paraları yoksa, oyuna arkadaşlarını davet edebilir ve aynı zamanda bir bonus verecektir. Gerekirse Ve, tabii ki, gerçek yatırım yapabilirsiniz.

giriş seviyesi

Sürpriz olabilir, ama oyun seviyeleri çok büyük numarası vardır - binden fazla, bu yüzden büyük bir oyun "Keskin Göz:. Farkı Bul" en uygun cevabı, tabii ki, öncelikle seviyeye alabilirsiniz. Her düzeyde tek gereksiz resimlerden oluşmaktadır, ancak parçaların çok sayıda olmayacak ve fark genellikle belirgindir. Ama böyle basit cevaplar oyun "Keskin Göz" her kademesinde olduğu sanmıyorum.

yüksek düzeyde

Bazı insanlar bir resimde oyunda zamanla daha farklılıklar yer alacak varsayalım, ama bu doğru değil. Bir seviye - tek fark, ancak karmaşıklığı hala artmaktadır. Daha yüksek seviyeli, daha detaylı resim, yani, elementlerin büyük bir numarası vardır ve fark çok zor olabilir bulmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.