ÇirkinlikInşaat

Sauna Yürüyüş - bu gerçek

sert ve yorucu yol tek bir şey istiyor sonra - Yere düşmek, omuzlarında dayanılmaz ağırlık ve unutulmuş ölü uyku gelen sırt çantası atmak. Ama ağır bir turist Planida çok dinlenmek izin vermez. kampanyada turistler, sorumlulukların çok sayıda. Çadır kırmak ahşap etkileyici bir stok toplamak, bir ateş ve ona yenilebilir bir şey pişirmek için gereklidir. Bundan sonra kirleri mümkün olduğunca denemek ve pişmiş yemek yemek gerekir.

Bu taahhütlerin tümünü yerine getirilmesi yıkamak ve yatağa gidebilir sonra oldu. Biz çok fazla enerji almak nerde soru şudur? Demir erkeklerden Turistler yetenekli hafta TV'siz ve sıcak banyoları olmadan görünüyor. Sonuçta, soğuk nehir veya bahar suda yıkama sonra serin tam gün dalabilir eğer basitçe mümkün değildir.

Ve burada geziye kurtarma ve doğal zekâ ve modern sanayiye gelir. mağazalarda satılan Bugün yürüyüş banyoları, ona katlanabilir sürümünü satın ya da hafif bir dalga satın fakat yürüyüş meraklıları için bir seçenek değildir olabilir. Neden sitesinde inşa edilebilir inanılmaz mesafe sürükleme?

görünüşteki imkansız ilk bakışta bu basit zadachareshaetsya. Elleri yeterince çabuk yapılmıştır ve ilk yapımı için malzemeler edilir banyosu Marching, kolayca yerinde bir halt üzerinde bulabilirsiniz. Uzun süreli park, bunu, yeniden caizse, hamam ve poosnovatelnee yapabilir, ama şimdi hızlı ve kuvvetinde minimum kullanımı ile banyo yapmak nasıl ele alınacak.

banyo yürüyen büyük taş ve ahşap arz koleksiyonu ile başlar. Ve bunların ve diğerlerinin bir rezerv ile yazmanız gerekir. Sonra perdeler inşa ediyoruz. Bu şekilde, bir çadır olarak kullanılabilir, ve polietilen ya da sadece kat adettir. Bunların başlıca görevi banyosu içerisindeki ısıyı tutmaktır. daha sıcak olduğunu için, dalları kapsayacak şekilde ladin dalları üst veya sadece dokuyu dağıtabilir. Kumaş dikkatli bir şekilde yerleştirilmiş ağaçlar arasında ya da zemine tahrik kutupları arasında gerilir. böylece banyo yürüyüş herhangi bir boyutta olduğu ikinci uygulama daha da tercih edilir. Zemin yosun, saman veya ladin dalları ile aynı halı. merkez ocak inşa ediliyor ve mümkün olduğu kadar çok taş toplamak için arzu edilir. Isıtmalı taşlar eğreti banyosunda ısı sağlayacaktır oldu.

ocağın etrafında su ile dolu tüm tencere düzenlenir. Su zaten çok değil. Tüm bunu kullanmıyorum bile, yıkama istenen yararlıdır. Tüm ocak ahşap, ve hemen hemen kaynamış su yanmış sonra havada Hala bir miktar sıcak kadar beklemek, plastik ya da kumaşın bir üst duvar parçasını atmak için gerekli olan ve yıkama yönlendirilebilir.

Tahtadan ile yakmak önce, üst kapalı olmamalıdır. Bu kamp banyosu daha duman ve tam bir gaz odasına gibidir karbonmonoksit. Odun tamamen yandı zaman, onların sağlığı için korku ve korkmadan yüzemez. Hatta süpürge pohlestat o kadar oturmak eğer çok uzun, başarılı. Dizilmiş sonra bu yeterli değildir ve ısı bu odada çok uzun değil tutar.

Ve hamam ve kuvvet artışından sonra, ve uyku güçlü ve sakin olacak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.