Satış

Olan fiyatlar outrageously overpriced 10 ev eşyaları,

ev eşyaları - bunlar biz onlar gerektiğinden, mağazadan satın ya da sadece taraftan onlara sahip olmak istediğiniz mevcut küçük şeylerdir. Üzerlerinde para varsa, bu iyi. Ama değilse? Önümüzdeki maaş döndüğümde onları satın. Ama her zamanki gibi insanların yaptığı. Ve biz zengin konuşacak olursak? Bu farklı bir hikaye. Tabii ki, onlar bile fiyat etiketi, bir şey satın alabilirsiniz, ama o kadar değil. Aslında, onlar yıllık geliri aşan değer olan bazı parlak nesneler, satın gelemez. Ve günlük giderlerin çoğu da anlamsız çağrılabilir.

Biz bu nedenle üzgün olabilir, ama dünyanın yoldan da. Bu ürünlerin üreticileri, gelirini artırmak için kadar zengin insanlar paralarını ayrılmak için izin verin. O halde gerçekten birkaç dolar daha pahalı olmamalıdır bazı gerçekten pahalı şeyler bakalım.

10. Diş macunu Theodent

Iğrenç dişlerini fırçalamayı olmayan insanlar. diş macunu üreticileri kullanıma açacak nedenle, hepimiz daha iyi olurdu. Ama Theodent değil. Yenilikçi bir ürün (çikolata içerdiği bileşen) diş minesine katkıda bulunur. Ama bekleyin! Sonuçta, sürekli çikolata dişlere tahrip olduğu söylenir. Ve yatak çikolataya gitmeden önce dişlerini fırçalamak istiyorum insanları tanımıyorum.

Theodent diş macunu 300 dolar. Ama para için onu diş onlar bir bardak nüfuz veya olmayı başardık çok güçlüdür yapamazsınız. Yani suç amaçlı dişlerinizi kullanamazsınız.

9. Kahve Luwak

dünyamızı döndürmek yapar Sıvı altın. Bir kez kahve çağrılmaz. Buna ek olarak, bir fincan kahve bir sürü insan "Starbucks" her gün bakmak nedeni budur. Ve birkaç dakikalık Instagrame sonra "Özellikle kızlar arasında, elinde kahve ile bir sonraki fotoğraf oturumu görünür. Onlar, görünüşe göre, dünyanın en lezzetli kahve en pahalı ilgi ve bahse girerim. Ben, tabii ki, Luwak kahvesi demek. Karakteristik özellikleri neler? Bir kahve ağacının Olgun meyveleri küçük hayvanlar dışkılama esnasında kahve çekirdekleri attığı beslemek vermek. bunlar yıkanıp kurutulur sonra. Bu kahvenin fiyatı - 450 gram başına 600 $. Ama ilginç olan nedir: insanların bazıları onları ilk sindirilmemiş kahve çekirdekleri toplamak ve demlemek için bir fikir geldi?

8. Kek "Golden Phoenix"

Kek - oldukça zararsız bir tatlı. Çocukları seviyorum ve birçok güzel dişlerin sadece onlarla saplantı. Dubai'de unlu dünyanın en pahalı cupcake satan biliyor muydunuz. Her bölüm 23 ayar altın İngiltere'den teslim edilir yaprak yemeklik, organik un, İtalya'dan organik yağ, kakao prim ve kaliteli vanilya fasulye yapısı. Ve sanat bu parça ne kadar? toplam Bazı 1060 dolar. Herkes onlar yenilebilir olsa bile altın sayfaları yutmak neden zengin insanlar biliyor mu?

7. Bira Antarktika Tırnak Ale

Bira - bu uzun bir günün ardından döküp yardımcı içeceği. Avustralya'dan bir adam dünyanın en pahalı bira pişirmeye karar kadar Ve hep, mevcut olmuştur. Bu Antarktika buz erime suyundan yapılır. Orada sadece 30 şişe yapılmıştır. Şişe maliyeti 800 1815 dolar arasında değişmektedir. Şimdi normal bira kaç şişe parayla satın alınabilir nasıl hayal.

6. Şişe su Acqua di Cristallo Tributo bir Modigliani

Su temel bir ihtiyaç olduğunu ve içilebilir çok küçük hale gelir. göz önünde bulundurun. her zaman halka açık değildi, su üzerinde anlaşmazlıklar olmuştur. onlar bazen kendi dünyasında yaşamayı görünüyor ki bu kadar para var çünkü Belki zengin insanlar, bu konuda bilmiyorum. Acqua di Cristallo Tributo bir Modigliani dünyanın en pahalı sudur. bir şişe maliyeti göz önüne alındığında, kimse bu eski Mısır kalıntıları çeşit olduğunu düşünebilir. "O kadar çok mal olur?" - Sen sor. 750 ml'lik bir şişe için 60 bin dolar.

5. Aerodream-One - iPod dock

fiyatı piyasadaki diğer benzer ürünlere göre çok daha yüksek olduğu için, Apple ürünlerini satın otomatik aygıtlarının tüm sahiplerinin üst basamağında koyar. Ancak, gadget için satın almak ve aksesuarları gerekir. şirket teklifler, örneğin 150 $ için kulaklık Hatta uzun bir süre son ya da bir uzay gemisi gibi görünüyor Aerodream-One, sabitlemek değil hangi. Böyle bir tesisin maliyeti - 527 463 dolar. iPod veya iPhone'unuzu bağlamak için, bu birime bağlı merdiven kullanmak gerekecek. müziği kapatın çalışırken, boynumu kırmak için dikkatli olun.

4. 22 kıratlık altın tuvalet kağıdı

Tuvalet kağıdı herhangi bir değeri yok şeylerin kategorisine aittir. Ama zengin insanlar, görünüşe göre, öyle düşünmüyorum. Bu insanlar 22 ayar altından yapılmış tuvalet kağıdı, kullanılan o kadar zengindir. $ 1,3 milyon - Bu maliyeti gerçekten doğru şey.

3. Elmas Kalem "Aurora"

Her zaman kalemin var - bu iyi bir alışkanlıktır. Eğer (örneğin otoparkta arabanızı engelleyen bir kişiye bir not yazın) kullanmak gerekecektir hiçbir zaman bilemezsin. Ayrıca çoğu kalemler birinin hayal haricinde bir dolar daha ucuza mal gibi fiyat hangi 100'e yükselir, kaybedecek bir korkmuyorlar Ama çok zengin bir adam olup olmadığını ne yaparsınız? Sonra bir elmas kalem "Aurora" satın almak ve faydasızlığını oy kullanma. Ne kadar maliyeti nedir? 1.470.000 dolar. Paranın tür birden fazla araba satın alabilirsiniz birini düşünüyorum?

2. Kraliyet elmas satranç

Satranç - Beynini trenler bir oyun. onlar gençlik üzerine homurdanan hatta unutmak böylece Ayrıca, sık sık, yaşlılar tarafından oynanır. Kural olarak, ahşap, mermer veya benzeri malzemeden yapılmış satranç yapmak. Ama zengin insanlar için onlar elmas yapılır. Bir masa oyunu oynamak için için, o kişinin hayatını kurtarmak daha değerlidir yalnızca mantıklı. Böyle satranç 9800000 dolar.

Leonardo da Vinci'nin 1. "Leicester Kodu"

Zengin insanlar okuma keyfini muhtemeldir. Bu milyonlarca yönetmeniz gerekiyorsa, zihninizi gelişmesine yardımcı olur. çirkin alım rağmen zengin insanlar genellikle sadece kitaplarda okuyabilir hangi şeylerden bahsediyor. Bunlar nadir kitapların ilk baskıları dolu bir kütüphane var. "Leicester Kodu" en çok istenen vurgulamak elbette bu nedeniyle özgünlük koleksiyonları ve, yazar, görünüşe göre, olduğunu. Sadece görkemli bir adam (onun evi, büyük olasılıkla, ve böylece bir müze gibi görünüyor olsa da) müzenin dışına kitabı almaya karar hayal edebilirsiniz. $ 30.800.000 - defter değeri. Dokunmadan Cesaretiniz varsa Muhtemelen, toza dönüşür. Eğer gerçekten bunu riske etmek istiyor musunuz?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.