HobiDikiş

Örme şapkalar Bu farklı modeller

rahat Örme sıcak tutacak giysiler, güzel. her erkeğin gardırobunda bir daktilo veya elle ilgili veya tığ işi şeyler vardır. Bu giysiler iplik stili, tipi, yapma bir yöntem üzerinde çok farklı olabilir. Örneğin, örme şapka modeli herkesin sezonu, giyim tarzı için, kişi için en iyi olanı seçmek, böylece çeşitlidir.

Değişen moda Constant

Örme - antik ve iğne en yaygın türlerinden biri. kendini örgü, giyim gerekli öğeleri yaratmanın bir yolu olarak varlığını bin esnasında çok ve değiştirilemez değildir. Değiştirilen maddeler, menteşeler, doğru ve yanlış, yüzyıllar yüzlerce önce aynıdır. Ve değiştirilen işlevsellik şeyler örme - daha olmuşlardır soğuk ve dekoratif tarzı elemanı kaydetmesini. одели вязаных шапок позволяют увидеть все мировые тенденции в области трикотажа. M kapaklar Eğer triko alanında tüm küresel eğilimleri görmek için izin örgü giydi.

basitten karmaşığa doğru

Kuşkusuz, örme şapkalar bir modeli çok çeşitlidir - Başlangıç çizgisinin arasından, kolluklar, "kulaklar", bağcıklar, kıvrımlar karmaşık tasarımlara, soğuk ve rüzgardan kulakları kapsamaktadır. Tüm kadınlar için şapka kelime "şapka" olarak adlandırılabilir, birkaç çeşit ayrılır:

  • şapka;
  • Bu alır;
  • başlık.

Ve bu kategoriler kendi adı vardır, her biri modellerinin çok sayıda oluşur.

farklı ihtiyaçları Caps

Kadınlar için, kap - soğuk veya güneşten sığınmak için bir fırsattır sadece, öyle başlık tarzlarını tamamlamak için bir yol kuşkusuz sadece işlevsel değil, aynı zamanda güzel, şık, şık olmasıdır. Modeller kapaklar, örme, onlar giyilecek olan giyim tarzı, bağlı seçilmelidir. Bu durumda, kap-Tacora çok romantik kaşmir kaplanması için uygun değildir. Şapka-türban kabaca askeri tarzda bir ceket ile kombine edilmiştir.

Hemen hemen tüm modeller kadınlar için örme şapkalar Kökeni bazen Açıklaması çok zor olduğunu kendi adını, var. Örneğin, kapak "Helsinki" sadece on yıl bir buçuk önce, örgü çok kalın ipliklerden moda olunca yoktu. adını aldı toponomisticheskoe Yer headdress, biz sadece spekülasyon olabilir.

Svetlana Takkori ardından şapka Tacora özgünlük vererek toplu yakasından aşırı uzunluğunu sokmak için, toplu elastik örgü uzun çorap ile geldi - Cap-Tacora de çıkıyor, adı tasarımcı isimleri tarafından verildi.

genel prensip

Ona dolap için gelemez, örme veya tığ olabilir dikişçi bir favori headdress değildir. одели вязаных шапок, с описанием и схемами, можно с легкостью найти на страницах печатных журналов для женщин. M açıklaması ve şemalar ile kolayca kadınlar için baskılı dergisinin sayfalarında bulabilirsiniz, kapaklar örme giydi.

Her gün şeye kapağı, belki - bu, moda trendleriyle sonra güzelliği ve uyum kolaydır. O başlık uygun oldu Yani, ilgili boyutunu gözlemlemek için gereklidir. Aynı iplik, aynı konuşmacı ve aynı desenin döngü izi ilişkili örnek hesaplayın, bu kapak oluşturulur. Evet forması evrensel fatura sahiptir, yetenek örgü yöntemine bağlı olarak germek için. Ama yine de kullanışlı ve güzel başlık uygun büyüklükte olmalıdır.

basitçe kap

Casual modeller örme kapaklar genellikle kesim içinde basit, Headdress süslüyor bir çizim veya örgü aksesuarları, benzersiz bir güzelliğe oluşturmaktadır. Kapağı bağlamak için, herhangi bir şekilde kullanabilirsiniz - "tükürmek" doğru ve yanlış döngü, renk jakarlı dokuma paterni için.

Onlara iplik ve iğneler seçilirseniz, bir diyagram orada hazırlamakta olduğu işe alabilirsiniz. döngüler gerekli sayıda hesaplamak için örnek bağlamak başlamak için. Daha sonra temel kumaş kapaklar uygun. Baz ağı kapağı uzunluğu modelini uyacaktır. yeterince uzun olduğu için, örneğin, kapak stoklama sözde.

işlemin bir bilgi ile şapka örgü modelleri biraz farklı iplikler kullanılarak değiştirilebilir. Hatta Azhur kabarık iplik ve ek bir astar kullanılarak kış kap içinde uygun. "Ot" olarak adlandırılan bu tür ipliklerden gibi bir dokunmuş iplik,, başlık ilave bir miktar verecektir.

Güzellik önemlidir

Çok, çok çeşitlidir Örme şapkası, modeller ve şemaları kadının yüzüne uygun olmalıdır. Ve sonra armatür boyunca gitmek gerekir. Eğer örgü önce favori modeli başlık o size uygun olup olmayacağını anlamaya gerekir. Bu şapka satan en yakın mağazaya gidin ve birkaç stillerini denemek için muhtemel. Onun benzerlik uygun bir örgü şapka seçerek.

Genel olarak, uygun bir stil tanımı ile örülen kapaklar için bir model zor değildir bulmak. Böylece yüzünüzün şeklini belirlemek ve hangi modeli kendisine en uygun kapaklar olduğunu tam olarak biliyorum stilistler tavsiye yararlanabilir.

Her zaman olduğu gibi, bir kişi var şanslı bayanlar düzenli oval şekle sahiptir. Bunlar sadece dilek sadece herhangi bay giyimi gelemez. gerisi kişisel özelliklerine göre, örme şapka modeli seçmek gereklidir:

  • Büyük yüz yuvarlak veya kare şeklinde, bere veya baş arkasına taşıyarak sadece giyilebilir bir güneşlik, hacim kapaklar, bir kapak ile bir ayarlama gereklidir.
  • Yüz üçgen şekli, verhnyuyuyu kısmını artırmak, aksine örtmez şapka, sever. Bu gevşek giyilmelidir dizeleri ile küçük bere, klasik örgü kapaklar, modeli, kürk kap veya şapka olduğunu.
  • Aynı yüzün dikdörtgen şekli için de geçerlidir - şapka, görsel olarak aşırı uzama gizlemek - en.

Yani, ancak o zaman, sonucun hayal kırıklığına olmamak eğer şapka, oldukça basit kravat çıkıyor. Yani, modellerin tüm bolluk dışarı örme kapaklar öncelikle sizin için en uygun olanlar dikkat etmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.