Kendini yetiştirmePsikoloji

Obsesif düşünceler: nasıl insanlar düşünmeye durdurmak için

Her sıradan, sıradan insan doğası sürekli düşünmek bir şeydir. Bu, bu prosesin; sonlandırıldığında, böyle bir özel durumu (nirvananın) içinde kalmak tek aydınlanmış Yogilerin veya keşişler olup. Başımızı sürekli fikirleri her türlü ile doludur ve bunların çoğu - bu diğer insanların düşünce. Ve onlar iş, aile, ilişkiler, arkadaşlık, vs. ile bağlanabilir Fena değil, bu düşünceler yapıcı ve karşılaştırma veya başkalarının eylemleri ve kelimelerin analizi uzayda daha etkin eyleme bizi iterek eğer. örneğin, bunlar eski kocaları, eşleri, erkek çocuklar, (geçmişte haksız şekilde işten) eski patronu ile ilgilidir zaman: Ama onlar sadece zarar getirir olur. boşa işte zaman, ahlaki ve fiziksel güç ister bir yansıması - Sürekli bunlarla ilişkili geçmiş olaylar ve kişiler hakkında düşünme. Nedenle şu anda önemsiz yaşayan insanlar düşünmeye durdurmak için nasıl düşünmek daha iyidir. Bazı zihinsel ve duygusal çaba sadece eğer, ondan kurtulmak unutmayın.

: Başkaları düşünmeye nasıl engellenir eski aşıklar

Kadınlar - daha romantik ve duygusal olmak. Bunlar geçmiş ilişkileri, bağlantıları ve roman uzun anıları saklamak eğilimindedir. Onlar ayrılık bir gün sürebilir ve hemen eski erkek arkadaşı hakkında unutamam. Kural olarak, onun terk edilmiş, özellikle bir kadının eğirme kafasına uzun süre düşündüm. Anılar, genellikle en dokunaklı ve romantik toplantılar, ortak ziyaretler, sevişmek, akşam yemekleri ve diğer mahrem anları içermektedir. Bir süre kadın bile onlardan zevk alır, ama sonra bu düşünceler ayrılık acısı, ondan asla edecek görünüyor ki müdahaleci hale gelebilir. Zaman durmaz Yani, öyle olsun "zihinsel geviş." Nasıl, örneğin, vazgeçti ve diğer gitti kocası düşünmeye durdurmak için? bunu yapmak zor, Katılıyorum, ama buna imkansız olduğu anlamına gelmez. ne zaman o anlarda Yeter başka bir şeye eski, anahtar düşünmek istiyorum. Ve sakıncası, ama pratikte yoktur. Örneğin, dramatik kalkıp temizlik yapmak için başlayın, heyecan verici kitap okumak ya da arkadaşlarınızla gidin ancak giyinmek ve sadece dışarı gidebilir. O zaman yalnız onun ağır düşünceleriyle ve halka açık bir yerde, hepsi buharlaşması olacaktır. Eğer zihniniz "yasak bölge" olarak uğradığı hissettiklerinde Bu teknik (yerine koyma tedavisi) her zaman kullanılmalıdır. Eğer adam hakkında düşünmeyi bırakıp nasıl bilmek istiyorsanız, bu yöntem uygundur.

Başka bir seçenek - İyi bir hobi veya hobilerini bulmaktır. Tüm zihinsel kaynaklar yeni nesneye akın beri büyük bir yardım olduğunu söylenir. Eski artık sizi rahatsız edecek hakkında değil hemen, tabii ki, ama yavaş yavaş ve sonra nihayet düşündüm.

Nasıl genel olarak insanlar düşünmeye durdurmak için? Bunu yapmak için, önce kendi içinde bir çok değiştirmeniz gerekir. Örneğin, sırf kendini teşekkür ve sevmeyi, takdir ve onun kişiliğine saygı göstermek başlar. Bu düşünceler başkasının hayatı, fikirleri ve eylemleri artık senin üzerinde bir güce sahip olacak olması nedeniyle, sonuç olarak özsaygı bir yükselterek sonlanmaktadır. Nasıl insanlar düşünmeye durdurmak için? Tamamen bu düşünceler kurtulmak mümkün değildir, ancak olumsuz ve yıkıcı olmamalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.