SeyahatYol tarifi

Obidos, Portekiz: konumlar, fotoğraf, yorumlar

Antik gelenekleri onur ve tarihi mirasını takdir edilir büyüleyici bir ülke, çok turist dikkat şımarık değil. Birkaç yüzyıl boyunca, harika bir atmosfer ve benzersiz kimliğini korumak için yönetir. tarihsel hayal gücünü yakalamak anıtlar, tahmin eski kudretini kalıntıları ve yolcuları sonsuz değerler hakkında unutmayın. pitoresk Portekiz bakire doğa her yıl gelişmekte olan bir turizm altyapısı tanısı alıp, hiç kimse deneyim eksikliği şikayet edebilir.

Şehir masalı

Romantik Obidos (Portekiz), tarihsel görünümünü korumak - Her tatilci Ortaçağ romantizm dalar eşsiz köşe. Bu müze sadece üç bin kişi onlar bir masalın içinde olduklarını hissetmek açık, misafirperver karşılama tüm turistler, yaşıyor. Eski binalar restore, bu etkidir ve yetenekli restoratörü elde etti.

Düğün hediyesi

Kelt kabileleri tarafından kurulan Obidos, ülkedeki en eski biridir. Yüzyıllar boyunca Arap ve Vizigotlara hakimiyetine girmiş ve ancak XII yüzyılda, yeni cetvel burada farklı kültürlerden iyi emmiş kasaba, görünümünü etkilenen İspanyol kural oluşturma. Ülkenin ticari hayatın merkezi haline geldi Obidos (Portekiz), değil 1282'de düğün günü içinde Korol Dinish sevgili Izabelle Aragonskoy verdi çünkü "düğün hediyesi" olarak adlandırılan şey için.

O zamandan beri, Portekiz inanılmaz zarif mücevher ilişkilerini yasallaştırmak için acele düğün ve burada dünyanın her yerinden balayı şehri haline geldi.

Castelo de Obidos

Modern turist bu kez XIII yüzyıldan neredeyse değişmeden sessiz köşe olduğunu hayal etmek çok zordur, bir zaptedilemez kale idi. Obidos (Portekiz) Güçlü kale kraliyet gücünün ana sembolüdür. Yapı dallanmış yeraltı tünelleri kuşatması sırasında bir tepe üzerinde bulunan su ve gıda getirdi.

yerel bir dönüm modern biçimi yaklaşık XI-XV yüzyıllar edinilmiş ve bu tarihsel kayıtlara göre, Romalılar kurulmuş eski kale, yer ondan önce. savunma yapılarda büyük imparatorluğun dağılmasından sonra Vizigotlar yerleşti. kasabayı ele geçiren Araplar, önemli ölçüde güçlendirdi ve ana referans noktalarından rol oynamıştır Bastion, genişletilmiş. Moors Obidos dışına sürüldü zaman kral güçlü yapısının yeniden başladı daha sonra ülkenin en seçkin mimari eser olarak tanındı bir zaptedilemez kale, dönüşmüştür. Yani hükümdar kesme taş blokların çit takmak için emretti.

yıkım ve ulusal hazinelerin restorasyonu

1755 yılında Portekizli hükümdarların ikamet inanılmaz lüks iç dekorasyon, tamamen güçlü depremle yıkıldı ve taş duvarlar ciddi hasar gördü. yetkililer kale restorasyonu meşgul ve sadece geçen yüzyılın 30s geniş çaplı bir yeniden yapılanma başladı vermedi. Onun toprakları gece barınağı bulup Ortaçağ harika atmosfere geri dönmek edebilmek için tarihi bir otel kompleksi ve Obidos (Portekiz) geldi her Gezgin, karşı konulmaz bir arzu burada olmak neden olan bir fotoğraf vardır. Ancak, lüks bir konaklama için bir servet ödemeye hazır olmayanlar, daha uygun seçenekler bulacaksınız.

Çoğu zaman, tüm turistik yolları dahil kilit yüzü değişiyor Portekiz en popüler hedef abartılı olmadan çağrılabilir.

adil yıllık

Sessiz Obidos (Portekiz), tahkimat yoğun halka ile çevrili bir ulusal anıt ilan. Sadece iki sokaklar, tüm yol bir ortaçağ yerleşim imajını korumak ve pitoresk kent, geçmiş dönemlerin bir atmosfer yaratan çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Yani, yeniden kale fuarlarına her Temmuz sonraki knightly turnuvaları ve ozanı performanslarıyla düzenlenmektedir. Burada eğlenceli yarışmalara katılmak, giriş, hediyelik eşya çeşitli değiş-tokuş ediliyor antik sikke için satın yerel yemekleri tadabilirsiniz.

antik su kemeri

Obidos temel özelliği - doğal su kaynaklarının tam olmaması ve yaşam veren su suyu pompalama kuyu vasıtasıyla ekstre edilir. En eski su kemeri, pitoresk görünümlü, Avusturya Kraliçesi Catharine emriyle XVI yüzyılda ortaya çıktı. Üçten fazla kilometrelik bir uzunluğa sahip Kim, bu kentsel sakinlerine temiz su sağlamak değil, aynı zamanda lüks çeşmeler beslemeleri kalmayacak. Bu ziyaret ettiğinizden emin olan çok ilginç mimari yapıdır.

çikolata festivali

Şehirde özel tarifleri ile yapılır ürünlerini temsil eden çeşitli şekerlemeler olduğundan Kasım ayında her yıl Obidos (Portekiz), çikolatanın festival toplamak Tatlıyı sürer. Bu programı da çok zengindir çok renkli bir olaydır. Burada, çocuklar ve yetişkinler kendi zevkine göre eğlence bulacaksınız: Ünlü restaurateurs beceri çikolata dükkanı pencerelerin tasarımını takdir edecektir tatlı ödüller yarışmalar yer alacak, deneyimli aşçılar tarafından yapılan tatlılar, çeşitli deneyin ve hayran, yenilebilir heykeller yerine getirdi.

Başka ne görmek?

çiçekler ve güzel evlerin Tam dar sokaklar ben hafızayı yakalamak istediğiniz eski güzel hikayeler izlenimi vermek arnavut dizildi. kimin konumlar antik kentin karşısında mükemmel oturacak o kadar çok sayıda, gururlu dini anıtlar değildir Scenic Obidos (Portekiz),.

yüksek beyaz çan kulesi ile Santa Maria Kilisesi Vizigotlara tarafından yaptırılmıştır tapınağa, yerinde inşa edilmiştir. Bu vesile ile dekorasyon birkaç yüzyıl önce burada yaşamış sanatçının dini temalar üzerine resimlerdir. Igreja de Santa Maria - evlilik İspanyol tahtına ve Isabella yer varisi aldı yer.

Obidos yakın barok tarzda inşa edilmiş bir kutsal Senhor da Pedra vardır. Altıgen yapı V Korol Zhuan sonra inşa edilmiş, ölüm kaçan Tanrı'ya şükran bir kilise inşa etmek istedi. güzel binayı girmeden önce beyaz ve mavi tonlarında Barok tarzında bir çeşme. Sanctuary yılda dünyanın her yerinden birçok hacılar alır.

Obidos, Portekiz: yorumlar

gerçekte somutlaşan bir gerçek masal, içinde seyahat, o kimse kayıtsız bırakır. Minyatür daha pitoresk köy gibi kasaba, ve ortaçağ kalmıştır ve burada hakim özel bir atmosfer sonsuza hatırlanır. Turistler zamanki park yokluğu fark ve bunun yerine yerleşik evin sakinleri hitching sonrası bir halka bulundu. Şehir sadece turizm nedeniyle bulunduğundan arada, her konut, bir hatıra dükkanı dönüştürülmüştür.

Sadece Obidos Kasabanızın bir çikolata likörü gözlük döküldü lezzetli kiraz likörü Ginjinha keyfini çıkarabilirler. bir alkollü içecek sarhoş sonra, yenilebilir kap bir çerez olarak kullanılır. markalı seramik ürünler olmadan bırakmaz Hiçbir gezgin ve dekore plakalar, tepsiler, tureens ana teması lahana.

Turistler bu sessiz kenti ziyaret, Ortaçağ Avrupa'sında onların fikrini ortaya konulan söylüyorlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.