SağlıkKadın sağlığı

Vajina hava - numaralı sorunu!

Kadınların Birkaç vajinadan hava gibi hassas bir konuda açıkça konuşmaya karar verdi. soruna rağmen aramak zordur. Ve bu fiziksel açıdan değil, psikolojik rahatsızlık içinde. Eh, hayal - romantik bir akşam yemeği, samimi temas, öpüşme sarılma, aşkın bildirimleri büyür, nihayet, cinsel yakınlaşma ve ardından ... vajina gazların dışarı ayırt edici bir ses makineli tüfek ile! Evet, aynı zamanda en zamansız bir anda olmuyor. Eğer karıştı, ortağı da bazen açıkçası korkmuş ve şaşkın ve böyle bir olaydan sonra ve akşam tüm romantizm boşa gelir.

Yani, hava vajina dışına ve ister gider niçin bir şekilde önlenebilir?
Öncelikle, biz onların sağlığı için korkmamalıyız. fizyolojik haklı - Bu süreç olsa hoş değil, ama oldukça güvenli ve hatta daha fazladır. Bu sadece amaçlanan doğanın anlamı - Orada gerekli değildir, çünkü hava, vajinanın dışarı çıkıyor. sırasında Vajina ön sevişme ıslak ve gergin, penis almaya hazır hale gelir. Sonra ilişki tüm orijinal konumuna geri gelir, samimi kasları itti ve fazla hava daha sonra daraltıyor ve. O cinsel ilişki zamanına geri alır. ortakları değişti Özellikle duruş veya seks bir dirsek-diz meydana oluşturmaktadır. Bu durumda, bu penis işlevini yerine "piston", vajina içine düşer.

Vajina hava, örneğin, gürültü sonra gelen bir çocuğun doğumu ortaya çıkmaya başlıyor olur. Aslında o, daha önce gitti sadece neredeyse sessiz olduğunu fark etmedi. Ama kas tonu değişiklikleri ve bazen hava duyulmaz ve bazen yüksek ve net olur.

Sen olabilir, şaka çevirmek için deneyebileceğiniz dikkat, ve yapabileceğiniz vumbildingom. Vumbildingom - başkası değildir mahrem kasların eğitimi. Bu yalnızca kadınların sorunun üstesinden olmaz - vajinadan yüksek sesle havayı, aynı zamanda (kasları nasıl kontrol öğrendiğinden beri, sen adam için büyük bir zevk getirecek) seks hayatı, esnekliklerini ve tonunu koruyan kasları güçlendirmek geliştirmek. Genel olarak, bu tür bir samimi uygunluk üzerindeki ikramiye bir sürü olsun. Deneyin, pişman olmayacaksınız!

Yani, birinci egzersiz.
idrar sırasında bu sürecini kesintiye uğratır. Yani, demek bir kaç saniye için kasları sıkmak etmektir. Sonra tekrar devam ediyor. Sen sadece idrar yaparken, bunu yapabilir. mümkün olduğunca sıkı Vajinanı sıkın çalışın. Oldu? Birkaç saniye bu kasılma tutun. ideal olarak her zamanki gibi yani pürüzsüz ve sessiz, o nefes sokak gerektiğini unutmayınız.

İkinci egzersiz.
Alternatif vajina ve anüs kaslarını sıkmak. Bu hızlı ve ritmik yapılmalıdır.

Ve size hem de eşiniz sadece ilgisini çekecek başka egzersiz. Evet, bunu tahmin - bu yakınlık sırasında gerçekleştirmelisiniz. Vajinanın penis kaslarını sıkmak deneyin. Lütfen dikkat - vajinayı değil kasık. sürecini izleyin. Eğer aklını başına al, şimdi, senin görevin dışarıya itmek için olduğunu düşünün. Ama sadece bir kas. Sen özel hayata değil, aynı zamanda eğitim için sadece kullandığınız ortağı konuşmak gerekmez. Değil yanlış bir şey var ki, birlikte yapılacak eğlenceli olan oyunun bir tür olarak düşünmek.

Ve ağız kavgası yardımcı olur. Onlar sadece burada kadınlarda en "sorunlu alanlar" biridir, sadece vajina kasları için iyi değil, aynı zamanda alt karın için vardır. ayaklar omuz genişliği ile birbirinden durup yavaş yavaş bodur. eller bir bant üzerinde veya başının üzerinde tutulabilir. Dizler dışında yaygın. Birkaç saniye bu pozisyonda tutun. Sen, diyelim ki, on saniye başlamak ve kademeli bir kaç dakika için zaman artırabilir. Uyluk, mide, vajina - bu sesi takviye çalışacaktır.

Genel olarak, isteyen herkes bu hassas durumdan bir çıkış yolu bulmaya ve aynı zamanda kasları güçlendirmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.