SağlıkHastalıklar ve Koşullar

O ameliyat olmadan bacaklarında varis tedavisinde mümkün mü?

yani damarlarda Patolojik değişiklikler, onların uzantısı - nadir değildir bir fenomen. Bunun nedeni, genel olarak, periferik damar için tipik olmayan bir kan geri akış vardır. Reflü - yani bu fenomeni diyoruz - tedricen venöz kanın çıkış, durgunluk tezahürü, kötü bacak doku oksijen kaynağına zorluğuna yol açar. Bu faktörler, olumsuz, kan damarları etkiler, bacak damarları kademeli gerilir ve deforme bunların duvarları, elastikiyetini kaybeder.

Bu değişikliklerden kaynaklanan Hastalık varis denir. Damarlar çok görünür oldukları için estetik bir rahatsızlık oluşturabilir, varisli, özellikle kadınların dikkatle bacaklarında damarları kaldırma sorunu. Buna ek olarak, genellikle ağrı, uyuşukluk, kramp, endişe bacaklarda ağırlık. akış varis doğası, primer veya sekonder olabilir tarafından, tedavi edilmemiş bir hastalık ilerleme ve enflamasyon ya da besinsel ülser oluşumuna neden olabilir.

ayakları üzerinde Varis, genellikle kliniğe hastayı kurşun, hastalar doktor istemi müdahale konusunda ısrar edeceğini ikna korkusu yaşar. Aslında, sadece 10-12 yıl önce ve konuşma tedavisi fizik tedavi ile gerçekleşti bacak damarları, rahatsız edilmek artık kaybolur ve olacağını değildi. Modern bilimin başarıları varis hastaları iyileştirmek için özel teknikler kullanılarak Fleboloji izin ve zamanın çok kısa bir süre içinde. Tabii ki, hastalık etkilemek için en iyi yöntemlerden karar alakalı çalışmalar sonrasında bir doktora götürür.

özellikle minimal bacak ameliyatsız radikali tedavi edilmesini invazif teknikler damarları tedavi edin. Hastaların damarlardan herhangi bir iz bırakmaz - hastalar için tedavi genel anestezi olmadan gerçekleştirilen ve çarpıcı bir sonuç vardır ki çok önemlidir.

bacak damarlarının tedavisinde kullanılan modern yöntemler

İlk olarak karbon dioksit kullanılarak skleroterapi. Köpük oluşan sklerozan ve karbon dioksit, damar içine enjekte edilir, kan akışı durdurur ve zaman içinde çözünen bir elyaflı kordon haline dönüşür. varisli etkilenen bacak bakılmaksızın damarların ne tür olabilir bu yöntemi kullanın.

İkinci yöntem - bir lazer kullanılarak damarları çıkarılması. O da ameliyat yapmadan hastalıklı damarların kaldırma kapasitesine sahiptir. Bu yöntem, bir kap içinde kan güçlü lazer darbesinin hareketiyle dayanır. Bu damarın koagülasyon ve tam tıkanmaya neden olur.

Topikal bacak damarları tedavi sağlayan tek bir, ve bir radyofrekans ablasyon, kan damarlarının iç duvarlarında termal etkilerin bir yöntemdir. Elektrot ana damara lümeni içine girerek prosedür. elektromanyetik radyasyona maruz kalma da kapanmasına neden olur damarından (yaklaşık 85 derece) yüksek sıcaklık yaratılmasına yol açar. lazer kesimi aracılığıyla Kür herhangi çap damarları olabilir. Hastaların Yorumlar etkili öğrenmek ve prosedürü ağrısız olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.