SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Vulvit: Tedavi - Geleneksel tıp veya halk yöntemleri?

Her hastanenin jinekoloji bölümünde izahname ve broşürlerde görülebilir fotoğraflar hangi Vulva, gibi gözükse de o kadar basit değil. Bu ise bir enflamatuar hastalık , dişi üreme organları. Bu yanma, bol, ödem eşlik eder. Hastalığın tüm risk iç üreme organlarına taşımak olabilir. Başlamadan bakmazsan vülvit tedavisini zamanında kızlarda, bu küçük dudağın kırpılmayı neden olabilir. Hastalık birincil ve herhangi bir hastalığın bir sonucu ikisi de olabilir. Hastalığın ilk tipi zaman dışı riayet geliştirir kişisel hijyen kurallarına veya yaralanma sonucu olabilir. ikinci bir iç organ (böbrek, rahim ya da idrar kesesi) iltihabı bir sonucu olarak ortaya çıkmaktadır.

Hastalığın nedenleri

Cinsel ilişki sırasında kişisel hijyen, dar kıyafetler, zamansız değişiklik hijyenik ped, travma uymayarak: vülvit ana nedenler şunları olur. Ayrıca hastalık nedeniyle antibiyotik, hormonal hastalıklar ve alerjik reaksiyon varlığında meydana gelebilir.

Vulvit: Tedavi, semptomlar

Hastalığın belirtileri çok özeldir. içinde kaşıntı, yanma ve ağrı ile ifade genital bölgede. bakıldığında jinekolog ödemi ve plak varlığını tespit eder. Akut vülvit Bu semptomlar. Ama kronik hastalık bir çeşit var. O genital bölgede hafif bir yanma ve kaşıntıya dile getirdi. o olur bir nedeni tedavi akut vulvit tamamladı. Hastalığın, kronik bir şekilde zaman zaman çok güzel olan bozulabilir. Ve çok daha zor tedavi. O halde biz ondan kurtulmak nasıl bahsedelim.

Vulvit: Geleneksel tıp tedavi yöntemleri

Doğru bir tanı sadece bir doktor olabilir. O, gerekli muayene yapmak çubukla alıp hastalığa neden bakteri türlerini belirleyecek. Ve bundan sonra da tedaviye verilecek. Ayrıca hekimin hastalığı eşlik eden vülvit nedeni ne olduğunu öğrenmek ve genel bağışıklığı azaltmak mümkün olacaktır. Tedavi temel olarak kompleks kullanılır. Yani doktor ortadan ilaçlar reçete dış genital iltihap, tekrar oluşmasını engellemek ve uyuşturucu. kızlar tedavisinde yatak istirahatı ihtiyacı vardı ve yetişkin kadınların cinsel aktivite kaçınmaları önerilir. Hastalık bir patojenin neden olduğu takdirde - gonore, klamidya, bu antibiyotikler de dahil olmak üzere oluşur, belirli tedavi gerektirir. Şiddetli kaşıntı için tahriş kırpılmış uyku ve özel merhem atayabilir.

Vulvit: halk ilaçları tedavisi

Çoğu durumda, biz çok sık tüm yaralar ile doktora çalıştırılmaz. Çok daha sık geleneksel tıp yöntemlerine başvurmak. Bunlardan biri genital için soğuk uygulamadır. Bir süre kaşıntı durdurmak için bu yardımcı olacaktır. Bundan başka, bir çok araçlar yıkama üreme organları olarak gümüş su ve potasyum permanganat çözeltisi ilave edilir. Bu hastalığın belirtileri ortadan kaldırır ve iltihabı durdurmaya yardımcı olur. inflamasyonu önlemek ve antibakteriyel özelliklere sahiptir yardım Çeşitli bitki çayları - profesyonel tavsiyesi olmadan kullanabilirsiniz olmasıdır.

Sonuç

Ne olursa olsun hastalığın nedenine, kendini ilaç başvurmak gerekli değildir. Sadece bir doktor doğru tanı ve vulva görünenden belirleyebilir. Tedavi aynı zamanda bir uzmana atanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.