Spor ve SağlıkBasketbol

Basketbol oyuncusu Chris Andersen biyografi, kariyer, başarılar

Chris Andersen - profesyonel basketbol oyuncusu. Kulübün "Cleveland Cavaliers" nin en deneyimli oyuncularından biri. Bu bir forvet olarak, 2013 yılında kazanılan şampiyonluk, başarıları listeledi "Miami Heat." Mevcut dövmeler kaynaklandığını takma "Berdmen" tarafından bilinen lig NBA oyuncusu.

Andersen Kris: Biyografi

Long Beach Kaliforniya kentinde oyuncuya 7 Temmuz 1978 doğum yeri. Ancak, Chris Iola, Teksas çocukluğunu geçirdi. orta öğrenimini tamamladıktan sonra kendisinin yerel takımı için oynadı Blinn College, kayıtlı edilmiştir.

1999 yılında, Chris Anderson NBA kulüpleri yıllık taslak için kendi adayını koymak karar verdi. Yana hiçbir takım arasından yüksek lig vermedi KABUL Amerikan oyuncuları içinde onların rütbeleri, genç basketbolcu yakında imzalanacak bir sözleşme ile bir Çinli profesyonel ekibi "Jiangsu Ejderhalar." Çin'den kulüp için birkaç sezon oynadıktan sonra, Chris Andersen süredir o alt bölümlerinden takımın oynadığı States, geri döndü.

Onun peşinde olunan gelip gerçek bir basketbolcu gerçekleştirmek için 2001 yılında şanslıydım. oyuncu NBA "Denver Nuggets" nin kulüp uzun süredir beklenen teklif aldı. Için tamamen ortaya koyduklar kendi yetenekleri içinde takım lider bölümü içinde 2003/2004 sezonu forvet taşınan bir başka takım "New Orleans Hornets". Burada oyuncu, işler yokuş yukarı gitti. Zaten gelecek yıl Andersen Kris yetenekli bir basketbol oyuncusu maçımı üzerinde yarışmalarda yapılan NBA yıldızlarının, bir maç katılmak üzere davet edildi.

Kariyer sonu

Zaten NBA'de kariyer başlangıcında, Chris Andersen uyuşturucu problemi vardı. yasadışı uyuşturucu basketbolcu kullanım için oldukça uzun bir süre için oyundan çıkarıldı. Doping testi hitter sonra diskalifiye 25 Ocak 2006 Held "Hornets" olumlu sonuçlar vermiştir.

Bir yıl sonra, Andersen NBA'e dönmek için profesyonel oyuncular izni Derneği yönetimi tarafından yapılan. Zaten hür bir varlık, Chris 2008/2009 sezonunda ilk kulübü, "Denver Nuggets" ile sözleşme yeniledi.

Daha sonra Andersen "Miami Heat" için birkaç yıl oynadı ve kulübün transferi o Chris Andersen rengini korur kulüp, "Cleveland Cavaliers" ile bir anlaşma imzaladı aynı yılın 2016, 22 Temmuz başında idi ekibi ile iletişim "Memphis Grizzlies" bir parçası haline geldi bu güne kadar.

Oyuncu İstatistikleri

Çeşitli NBA kulüpleri için uzun bir konuşma yapan Chris Andersen böyle göstergeleri sağladı:

  • oyunlara katılabilir - 663;
  • maç başına kazanılan puan ortalama sayısı - 5,5;
  • halka oyunuyla rakibini vurarak -% 53.3;
  • serbest doğruluğu atar - 65.3%;
  • asist - bir maç için 0.5 ortalama;
  • Rakibin gol alınan tutarı - maç başına 5.1 ortalama.

Sonuç olarak

Chris Andersen boyutsal forvet olduğunu. Bu nedenle, çoğu durumda, bir vurucu gücü forvet halkada rakip tarafından kullanılır. Basketbol atlama verisi iyi vardır ve rakip atar iyi blokör biri haline gelmiştir.

Andersen saldırıda aynı zamanda takımın savunma eylemlere değil, iyidir. Açık savunma, çoğu zaman garanti altına almaktadır ortakları engelleyen bir rakip için onun kendi yüzük.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.