SağlıkMedikal turizm

"Medgard" (Togliatti): doktorlar, gerçek adres

Klinik "Medgard" (Togliatti) kozmetoloji ve plastik cerrahi alanında profesyonel hizmet veren, şehrin nadir kurumlardan biridir. Sağlık-Güzellik büyük ivme kazanıyor ve her yıl daha fazla insan genç görünmek ve daha iyi hissetmek isteyen, hizmetlerine başvurmak.

özü nedir?

Togliatti Klinik "Medgard" tedavi ve vücudun çeşitli tanı onun gençleştirme ve düzeltme sorunları ile uğraşan, evrensel bir kompleksin rol oynamaktadır. Kurum Ulyanovsk ve Samara analogları vardır, yerel klinikler de bu şehirlerin sakinleri için kendi sağlıklarını getirmeye yardımcı. Özellikle popüler plastik cerrahi kadınların ve erkeklerin giderek artan sayıda tarafından başvurmuştur.

Cerrahi müdahaleye gerek kalmadan doktorlar sağlık kurumları tarafından kullanılan üstün teknikler, bir sürü. Klinik adayları ve önceki danıştıktan sonra ameliyata ihtiyacı konusunda karar vermek verebilir, hem de alternatif ve daha ağrısız seçenekleri sunmak için tıp bilimleri doktorları tarafından açıyor.

doktorlar

Eğer yüksek kalitede tıbbi bakım almak istiyorsanız, "Medgard" (Togliatti) başvurun. Doktorlar ofisleri size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. androloji, ürolog, Proktolog, phlebologists ve endokrinoloji - Her gün gastroenterologları, jinekologlar, kardiyoloji, nörologlar, hem de diğer uzmanlardan oluşan bir dizi çalışma. birbirleriyle aktif etkileşim hekim hastaların hastalıkların tedavisinde mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Özel bir hesapta "Medgarde" çocukların sağlığı: kliniği dakika içinde bir teşhis yapabilir uzman profesyonellerden oluşan bir personel konuşlandırılmış. Hala bir anne olmak istiyorsanız, hamilelik ve doğum konusunda tavsiye alabilirsiniz. doğum anından itibaren Bebeğiniz artan ilgi ile sağlanacaktır, o hesaba çocuğun vücudunun özelliklerini alarak tüm iyileşme süreci organize kendi doktoru, sahip olacaktır.

yorumlar

Klinikte "Medgard" (Togliatti) hakkında iyi ve doğru bilgiler - çoğu durumda pozitif hastalarına, yorum. Dünün hasta hastalık için mümkün olan her asla iade yapmaya çalışıyor aynı zamanda, hastanın iyileşme ulaşmak için çaba doktorların özel bir teknik not edin. personelin profesyonelliği - kliniğinde temel avantajı, sadece zamanında tıbbi değil, aynı zamanda psikolojik destek sağlayabiliyoruz birçok hastada, özellikle hemşireler göre.

kliniğine yatırılan ve tabi tedaviyi orada, gelen öğretmenlerle uğraşan ve değerlendirme alması edildi Çocuk kurumun başka bir avantajdır müfredat, yetişmek için. buna en kaliteli olsa da, sadece birkaç saat içinde hızla anket geçmesi mümkün - hastalarına kutlanır klinikte, bir diğer avantajı.

Nerede?

Ne zaman kozmetik prosedürler düzeltilebilir herhangi bir hastalık, hemen Adresinde str "Medgard" kliniği (Togliatti) başvurun. Frunze, 10 A-B. Bu tıbbi tanı kurumları 23 № ve minibüs 102, 169 ve 326. kliniği sonraki durağı bulunan "Okul 51 №" olduğunu № otobüs hattı kullanabilirsiniz ulaşmak için.

Aynı zamanda bir taksiye kolaydır, ama çok pahalıya mal olabilir, bu nedenle ilk toplu taşıma araçları ile seyahat seçeneği dikkate almak en iyisidir. Kendi araba varsa, Budennogo Bulvarı, sokakta Stepan Razin ve Prospect Budyonny aracılığıyla sokak Frunze sürebilirsin. Dört caddeleri arasında alanındadır kliniği.

Nasıl irtibata?

Eğer herhangi bir kusurları kurtulmak için estetik ameliyat olmasını planlıyorsanız, sen kliniği "Medgard" (Tolyatti), telefon defteri 7 (8482) 999-333 Doğru uzmana randevu yapacaktır yardımcı olabilir. Bu klinik Pazartesi dahil cumartesiye açıktır akılda tutulmalıdır, bu nedenle kurumun doktorların saat yardım saymak gerekir.

Hafta içi klinikte tüm dalları, Cumartesi sabah 8 den 20 pm için çalışma - 8 ila 17 pm, Pazar - gün. Klinikte ayrıca tüm gerekli ilaçları satın alabilirsiniz eczane faaliyet göstermektedir. Medguard.ru - kliniğin resmi site üzerinden kolayca doktoru görmek için bir randevu alın. İlk ziyaret sırayla pasaport getirmek için emin olmalıdır zaman hasta kartına sahip edebilmek için.

Başka ne var?

Klinik "Medgard" (Togliatti), kozmetoloji hizmetlerini sağlamanın yanı sıra, profesyonel tıbbi muayeneleri ve nüfus aşılama gerçekleştirilmesinde rol. Ayrıca burada gerekirse Ayakta Teşhis ve Tedavi kartının oluşumunu başvurabilirsiniz. Eğer yükseköğretime devam fakat doktor raporu şeklinde karar verirseniz "086" Eğer herhangi bir nedenle, bunu almak için klinik var.

Anaokulları ve bazı okullar bir devlet kurumunda bir çocuğa kabul için zorunlu tıbbi muayeneden geçmesi gereklidir, bu da "Medgarde" yapılabilir. Tabii ki, klinikte muayene biraz daha pahalı mal oldu ama çok zaman kaydeder. Ayrıca, bu kurumda sıhhi kitap sorunu bir ehliyet almak için bir standart fizik muayene yanı sıra bir sağlık muayenesinden geçebilir. Ayrıntılı tırnak Eğer klinik resepsiyonda görebilirsiniz.

oranları

Bir tıbbi muayeneden geçmek ve kaydetmek istiyor? Sonra bir uzman ile ilk danışma 2000 ruble size arasına 300 $ mal olacak kliniği "Medgard" (Tolyatti), başvurun. En pahalı onlar sırasıyla 53 ve 72 bin ruble ödemek zorunda kalacak, plastik cerrahi 9 ve 10. sınıf mal olacak. Bu fiyatların değişebilir akılda, bu yüzden ilgilenen prosedürün tam maliyeti hastane yöneticileri ile kontrol etmeniz gerekir edilmelidir.

Ayrı onların klinik son zamanlarda sağlamak başladı çünkü diş bakımı fiyatını dikkate alınması gerekmektedir. biz sadece muayene, tanı ve tedavi hazırlanması konusunda konuşurken bu durumda primer diş istişare, 400 rubleye mal olacak. Doktorunuz ilk denetim sırasında gerçekleştirmek önerebilir Diğer tüm tedaviler, mevcut fiyat listesine ödemek için gerekli olacaktır.

Tedavi için indirimler

Eğer "Medgard" kliniği (Tolyatti) ziyaret planlıyorsanız, boşuna faydaları varlığından haberdar olmalıdır. Bir sonraki satın bilet satın alırsanız Özellikle, 10 ila 15% bir indirim uygulanacaktır. sahiplerinin kesinlikle tüm klinik hizmetlerinde% 15 indirim alabilirsiniz biletler VIP da vardır. biletleri ve bunların fiyatlarının ayrıntılı bir listesi kayıt defterinde belirtilmelidir.

Ayrıca, "Medgard" kendi mevduat programı sunmaktadır. Kişisel mevduat hesabına para eklemek ve bunları klinikte herhangi hizmetler için ödeme ileride kullanabilirsiniz. Program size özel bir sicile çevirmek kimseler, hem de ailenizi yararlanabilir varsayar. Eğer uymuyorsa, arkadaşınızla herhangi sunabilirim 3 veya 5 bin ruble için bir hediye sertifikası almayı düşünün.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.