SağlıkAlternatif tıp

Arı sütü. Uygulama.

Bilimsel tıpta arı sütü kullanımı genellikle kimyasalların kullanımından daha yararlı olduğu kanıtlanmıştır. Bu mucize tedavisi nedir? Bu madde - bezleri hemşire arıların faaliyetlerinin bir ürünü. Onlar arı kraliçe ve larvaları besleyen özel beslenme karışımı üretir. arı bir ömür boyu bir karışımı ile beslenir.

Taze süt, beyaz ya da krem renkli opak malzeme yoğunluğu benzeyen bir kremdir. Bu bir ekşi-keskin tat, hoş koku vardır.

arı sütü neler sunuyor? Bunun kullanımı çok geniştir. bilim adamlarına göre, korunması ve bağışıklık yükseltilmesi için çok basit vazgeçilmez en güçlü biyolojik uyarıcı vardır. Japonya'da, örneğin, bir madde okul zorunlu diyet ve yaşlılarda dahil.

Liste tüm olasılıklar bu ürünün neredeyse büyülü kompozisyonu çok zordur vardır. Arı sütü, sinir sisteminin durumunu iyileştirir dokulara oksijen akışını normalleştirir, yorgunluğu giderir, kalp üzerinde bir pozitif etkiye sahiptir, ateroskleroz önlemeye yardımcı olur basıncı eşitler. emziren anneler, bu emzirme erkekler potansiyelini korumaya yardımcı olur artırır.

eczacılar kullanıldıkça arı sütü? bunun Apilak uygulama fitiller, toz, tablet şeklinde imal edilir taşıyıcılar içinde bulunmuştur. ilaç emziren anneler, preterm veya güçten düşmüş çocuklara önerilir.

Kaşıntı, atopik dermatit, pişik, sebore, ve diğer deri hastalıkları kremler ya da arı ürünü ihtiva eden merhemler masaj önerilir. Eczaneler Apiserum, Vitadon, Londzhiveks Hale gerçek ithal ilaçları satmak.

Nasıl arı sütü kullanılır? dokunulmazlığının kaldırılması için başvuru ilacın günlük yenmesi gerektirir. Haplar veya erimesini tamamlamak için tozlar dilin altında yerleştirilir. Sadece kontrendikasyonlar aracı olarak doktorun dozaj.

kontrendikasyonlar bir kaşık sabah alınır bir kompozisyon hazırlamak mümkün bulunmayan edin. Onun için, taze arı sütü iki gram bal bir bardak alın. Arı sütü ve bal çok güçlü uyarır ve vücuda güçlendirir vardır.

Kozmetik uzmanları arı sütü dahil maskeleri yapmak için sunuyoruz. Böyle maskelerin kullanımı hızla cildin yapısını geliştirmeye yardımcı olur. besleyici karışım onda gram toplandı Ancak, maskeler, çok pahalıdır. Bu nedenle, sofistike kadınlar sadece hazır krem hazırlık eklenir. gençleşme Bu şekilde de çok iyi çalışıyor.

Arı sütü, kullanımı bazen süt sedir yerini alabilir, oldukça pahalıdır.

Sedir jöle - Ürün posası çam çekirdekleri işlenmesi ile elde. Hazır tozu (un) çok hoş bir tat, kendine özgü kokusu vardır. Bu önleyici beslenme zayıflamış kişiler, yaşlılar için sadece yeri doldurulamaz. İlaç vitaminlerin her türlü zengindir, bu lizin, arginin, triptofan ve diğer amino asitler ve proteinler oluşturur.

Böyle bir maddenin yardımıyla iyi durumda saç, kemikler ve çivi korumak için değil, aynı zamanda vücudun hormonal dengesini normalleştirmek için, anemi kurtulmak değil sadece olabilir. Sedir küspesi omurga hastalığı, sinir bozuklukları, sindirim organlarının hastalıkları tedavi için yardımcı olur. iktidarsızlık önlenmesi için çok yararlı kek.

İlaç 1 kaşık günde eritilmesi, "saf" şeklinde alınabilir. Çocuklar çok lezzetli yemek tarifi "sedir krem." Sunabilir hazırlamak için toz fırın tomyat, iyi karıştırılmış, su ile seyreltilir.

Sadece herhangi bir ilaç gibi, sedir jöle kontrendikasyonlar olabilir, bu nedenle kendi kendine tedavi olmamalı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.