SağlıkErkek sağlığı

Normal penis. doğru veri

Ortalama sorusu erkek büyüklüğüne haysiyet daima özellikle ergenlik ve, birçok erkek sorunlu orta yaş. Hemen hemen güçlü seks her biri normal olanı ilgi penis boyutu, ve kendi parametreleri ile karşılaştırdık. Onun zamanında bu tema etrafında çok tartışma olmuştur, ama şimdi zamanı bu konuda içine bakmak ve bu konu mermi koymak bu.

Son çalışmalar

Cerrahi Fransa Ulusal Akademisi bilim adamları son zamanlarda netleştirmek ve ortalama bir erkeğin penisine normal boyutunu tanımlamak için karar verdi. Sonuçlar, sadece ortalama bir erkek konusu gurur 9-9.5 cm uzunluğunda, ve montaj sırasında 12.8 14.5 cm arasında uzandığını göstermektedir. istirahat Bu çevresi 8.5-9 cm ortalaması ve montaj - 10-10,5 cm.

Akademi uzmanları genellikle kabul cerrahi penis büyütme çok sık yersizdir. Fransız cerrahlar göre, ağırlıklı olarak bu tür müdahale üzerindeki ayarlar anatomik normunu uyuşmuyor düşünüyorum erkekleri ısrar ediyorlar. Ancak, çoğu zaman normal bir penisim var. İstatistiklere göre, hit sayısını bu tür hizmetler için uygulanan toplam miktarın fazla% 85'tir.

Aynı zamanda, rapor etkinliği üzerine penis boyutunun düzeltme mevcut yöntemleri çok sınırlı olduğunu belirtiyor, ve aynı zamanda ciddi komplikasyonlara yol açabilir. Örneğin, en yaygın cerrahi müdahale biri - diseksiyon kasık penis bağlantısı - neden olabilir erektil disfonksiyon. yağ implantasyonu yoluyla boyutunda bir artış sadece geçici ve küçük kozmetik etkiyi sağlar. silikon veya başka sentetik dolgu maddeleri uzmanlar kullanımı ile ilgili olarak inanıyoruz böyle bu yöntem, genel olarak yasaklanmış edilmelidir.

Orada penisin konjenital anomali, ya kanser ve yaralanmaların etkisini ortadan kaldırmak için ne zaman sadece haklı görülebilir Bu tekniklerin kullanılması. Uzmanlar böyle bir istek normal penis olan bir adam eriştiğinde, doktor kibar ve kullanılabilir tür iddiaların geçersizliğini açıklamak ve olası sonuçlarını bildirmek için gerektiğine inanıyoruz.

ilginç gerçekler

Kadınlar erkekler cinsellik yüzüğünü parmağına temelini oluşturabilir değerlendirmek olduğunu bilmek isteyecektir. En azından, bu tür açıklama Cenevre Üniversitesi'nde çalışan Camilla Ferdentsi, sexologist yapıldı. Popüler bir baskı yaptığı bir yazısında «Erkek Sağlığı», penisin iki türü vardır bildirir. birinci orijinal boyutu daha küçük olmakla birlikte, daha fazla bir ereksiyon ve genişletilmiş ikinci aşıyor. İkincisi, tam tersine, geri kalanında boyutu daha büyük, ama çok ereksiyon onun artışa yol açar. Bu nedenle, uyarılmış halde boyut farkı telafi edilebilir. Bu neeregirovannom halde olduğunda nedenle, normal bir penis belirlemek zordur. İstatistiklere göre, erkeklerin% 79 birinci tip atfedilen ve yalnızca% 21 olabilir - ikinciye.

Bilinen üretici ilaçları yaşam tarzları erkek penis sadece% 4'ü 17.78 cm'ye eşit veya daha büyük uzunluğa övünülebilecek göre, onların çalışma yapmışlardır. En uzun nesne erkeklik gururu bir tescilli uzunluk 34.3 cm idi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.