Haber ve ToplumHava

Keyifli bir yaz ısı, ya da ne kadar dairede sıcaktan kaçmak için?

"Onlar buz ve ateş gibi bir araya geldi ...". düello Lenski'nin ve başlık karakterini anlatan "Evgeniya Onegina" dan bu satırları hatırla Bu lakaplar Alexander Puşkin'in örneğini aldı neden, ne düşünüyorsunuz? Çok basit! o kesinlikle iki karşıt olgular herhangi bir kişinin çam ve çam mecbur var ... - soğuk ve ısı gerçeği

Yaz aylarında, büyük şehirlerde ağırlıklı sadece hayatının hesaplaşmayı istediğiniz kadar sıcak yaşayan birçok insanın daireler ... Kışın, tersi doğrudur! Ama kış ve yaz tıkanıklığı hakkında konuşmak bırakalım. Nasıl sıcaktan kaçmak için bizim bugünkü yazının konu - apartmanda.

Ah, siesta!

Yaz - Bir tatil, iyi mizah ve sürekli bir pozitif ibaret değildir. Ne yazık ki, sonsuz siesta sonsuz hafta gölgesinde çoğu durumda keyifli yaz ısı o zaman ... istemedi "apartmanda ısı ne yapmalıyım?": Tapınak nabız gibi atan ven ve kişinin zihninde Arkadaş, bugün kalpten bu ağlama cevap vermeye çalışacağız. Yani, biz sana ne alabilir ...

Nasıl apartmanda sıcaktan kaçmak için?

  1. Tabii ki, biz daha sıvıları tüketmek gerekiyor. Yetişkin (ve sağlıklı) kişi 3 litre su günde kadar sıvı almalıdır. En iyi seçenek - taze serin su. Biz limon suyuyla asidifiye etmek öneriyoruz. Vücut gerekli tuz görüntüler ter olduğu gibi, su hafifçe tuz tavsiye edilir. votka dayalı hiçbir gazlı şekerli içecekler ve bira (o dehidratasyon neden olur), koyu kahve (kan damarlarını boğan) ve alkollü içecekler (kalp üzerinde büyük gerginlik)! Bu belki apartmanda sıcaktan kaçmak için nasıl en kolay ve en hesaplı yoludur.
  2. çok tehlikeli bir fenomen, özellikle evin üst katlarda - Bir şehir dairede ısıtın. Hava 40-50 dereceye kadar ısıtmak için yapabiliyor sonra ...! en iyi ve en etkili yolu nedeni budur ısı hayatta kalmak için nasıl daire yüksek katlı bir binada, klimanın yüklemesidir. En kötü ihtimalde, iyi bir güçlü fan yapabilirsiniz. Bu yöntem aslında mali açıdan çok etkili, ama masraflı olarak kabul edilir. Eğer durum bu ise bunu göze alamaz - okumaya devam edin!
  3. Sen sayfaları kırmak ve tüm pencerelerde onları asmak. Aslında ıslak çarşaf olduğunu - bu ısıdan kaçış mükemmel bir araçtır!
  4. Sadece batırılmış çarşafa paketleyebilirim! nasıl kurtarmak için - Önemli olan taslaklar yürüyen aksi yerine apartmanda sıcaktan kaçmak için nasıl sorunu çözmek için değil senin daire, başka soruna bir çözüm aramak zorunda kalacak etmesin görmektir!
  5. Eğer nemli sayfalarında etrafında karışıklık nefret ediyorsan, almak soğuk duş. O çok ferahlatıcı. Gerçek bir kişiye sonra hissedeceksiniz. bir duş günde yaklaşık 10 kez katılma. apartman çocukları varsa, onları sık sık yıkayın. Bu yöntem de yöntem ısıya bile altında 40 derece hayatta kalmak için uygundur!
  6. kombine bir yöntem yoktur. Bunu yapmak için çiğ çarşaf ve fan gerekir. bir fan önünde ıslak levha çekin ve tadını çıkarın! Bu yöntem, tabaka yeniden nemlendirilmesi için gerekli olan yarım saat sonra, yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.