SağlıkErkek sağlığı

Erkeklere unutmayın. Ya penisi almaz

Eğer bir kadınla cinsel etkinlikte bulunma arzusu var, ama penisini tutkunuzla ile ilgili değilse, daha doğrusu - tepki vermez, böyle bir semptom iktidarsızlık veya erektil disfonksiyon çağrılabilir, ortaya çıkmaz. Bu ereksiyon elde etme kabiliyeti değildir ve bunu korumak için önemli olduğunu size yakınlık anda var demektir. ki bu çoğu zaman erkekler başa bilmiyorum ve ne gül üyesi, tabii ki, herkesin bildiği takdirde yapılacak, çünkü temelde nedenlerini ve eylem seyrini anlamak gerekmektedir.

Hiçbir üye yükselir hangi başlıca nedenleri

erkekler için böyle hoş olmayan durumlar için nedenleri kan akışının azalmasına katkıda kesinlikle herhangi faktörler olabilir kavernöz cisimlerin, bu organların çıkışını hızlandırmak için, bunun aksine veya. Çoğu zaman bu zaman benzer veya örneğin ateroskleroz, ağır depresyon, şeker hastalığı ya da kan basıncında güçlü bir artış gibi kronik hastalıkların, alevlenme oluşur. Depresyon belirgin olarak, gelecekte cinsel aktivite azaltabilir ağrı ve sıklıkla erkeklerin ne boğaz penis eğer yapmak için hiçbir fikrim yok neden olabilir unutulmamalıdır.

Doktorlar çevresel faktörler de kuvvetle gücünü etkileyebilir söylüyorlar. Böylece erkekler iyonlaşmasına ve elektromanyetik radyasyon kaçınmalıdır.

Birçok araştırmalarda, doktorlar sertleşme bozukluğu semptomları bile omurga veya pelvise (ciddi veya ciddi olmayan) yaralanmalar sonrasında ortaya çıkabilir söylüyorlar. Ve, elbette, potens karşı temel tehditler şunlardır: sigara, alkol ve obezite. nedenlerle her türlü aşina, yaşı hakkında unutma ve size problem var neden o zaman, sebep göz önüne alınırsa, bir sonraki adımları belirlemek için gerekli olan ilgili herhangi bir öneriniz varsa, o kalkmak değil eğer, ne yapacağını anlamak gerekir olduğunu üyesi.

semptomların tespiti sonrası işlemler,

ilk şey ereksiyon bozukluğunun ortaya çıkmasını belirlemek gerekir ve o psikolojik sıkıntı, belirsizlik ve sıkıntı arka göründüyse, hemen bir doktor sexologist danışmalısınız. sizin "hastalık" penis almazsa ne belirleyecek bir üroloji uzmanına ziyaret etmelidir neden psikolojik nedenlerle bağlıdır etmezse.

Eğer tam ek olarak, sorununuzu tanımlamak ve gereken bir uzmana ziyaret ettiğinizde, testosteron, prolaktin, hormonlar, vs belirlenmesi için kan bağışı için taranmalıdır.; Buna ek olarak, erkeklerin damar tarama ve gece penis sertleşmesi ve kavernozografi, elektromiyografi ve manyetik rezonans görüntüleme kaydını yapmak sunabilir yapay farmakolojik ereksiyon sunabilir. Tam bir anket ve penisi almazsa ne yapacağını göstermek, atama ve hangi faktörlerin dikkatli olması gereken tedavisi.

onlar düşünülemez tavsiyelerde bulunabilir, çünkü tedavi için kendi tarifleri ararlar ve penis eğer ortaya çıkmaz çevrimiçi arkadaşlarına sormak için gerekli değildir. Size kan damarlarını ve çeşitli esansiyel vitamin ve uyarıcılar korumak ve genişletmek, uygun ilaçlar reçete konservatif veya cerrahi tedavi reçete edecektir doktorunuza danışın. Tipik olarak, primer tedaviye ek olarak, doktor tek kullanımlık ve örneğin, Viagra, ereksiyonu güçlendirecektir formülasyonları önerilir.

Çoğu durumda, doktorlar erkek vücudunun iyileşme yapıyoruz, yani kendi kendine ilaç sadece gerekli değil. Kendini yapabileceğiniz tek şey - bitkisel (bitki koleksiyonlarının) çeşitli almak, katkıda bulunacak cinsel ilişki, vb sırasında rahat vücudu sakinleştirici için

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.