FormasyonÖykü

Nikolai Orlov - İmparatorun bir dost ve müttefik

Nikolai Orlov - Prens ve Rus diplomat. Ailesi yaşlılık aittir. Brüksel, Berlin ve Paris'te büyükelçi oldu. Nikolai kartallar kurucusu oldu erkeğintek ve sevilen oğluydu.

Nikolai Orlov: biyografi

27 Nisan 1827 tarihinde doğdu. Olga (nee Zherebtsova) - Babası Prens Aleksey Fedorovich Orlov ve annesi oldu.

oğlan evine gitti. Konstantin Nikolaevich - Sonra İmparator Nicholas II oğluna okundu hukuk, gidişatını okumaya başladı. Onun öğretim Baron Korf.

1843 yılında kraliyet mahkemesinin bir sayfa olma onuruna layık görüldü. derece ile 1845 yazında Sayfa Kolordu subay sınavı geçti. Testten sonra Hayat Muhafızları'na atanmıştır.

Beşinci Haziran 1846 o Nicholas emir subayı oldu. Bir süre sonra, o bir teğmen oldu ve Konstantin Nikolayevich yurtdışında seyahat eşlik etmeye başladı.

1849 yılında Macaristan ile savaşta yer aldı. Macar şirketi bir ayrım alınan ve kaptanları terfi etti.

Bundan sonra, baş komutan olma, Varşova'ya gitti. iletişim Orada verildi. Vladimir. Önümüzdeki iki yıl yine vatan ve yurtdışında seyahat imparator eşlik etmeye başladı.

Kışın 1851 yılında Genelkurmay Bölümü'nde görev gönderildi. Birkaç ay sonra o Savaş Bakanlığı ofisinde hizmet vermeye başlamıştır. 1855 yılında albay rütbesi aldı. O Tuna Türklere karşı savaşmak için gönderildi. emrindeki o saldırı kale Arap-Tabii terfi etti. Orada sakat oldu - gözünü kaybetti ve dokuz yaralar aldı. Efendimiz onun iletişim düzenini ödüllendirdi. George 4-inci derece ve altın kılıç sundu. yaralı Nikolai İtalya'ya gitti davran, o bir bir buçuk yıl geçirdi. Tedaviden sonra o tümgeneralliğe terfi etti ve imparatorun maiyeti atandı. Duke, 1885 17 Mart Fransa'da öldü.

Kişisel yaşam prens

Natalia - Gençliğinde Nikolai Orlov Puşkin'in kızına aşık oldu. Onu gerçekten çok evlenmek istiyordu, ama babası kategorik bile bu konuda duymak istiyorum değildir. Bunun yerine, babası Olga Panina ona nişanlı, ancak ilişki çift birlikte gelişmemiştir.

Nikolai Orlov Prenses Catherine Troubetzkoy için 1858 yılında evlendi. O çok güzel ve iyi eğitimli bir kızdı. Onun danışmanı yazar Moritz Hartmann idi. Prenses Trubetskaya sadece ölümlü kızını vermek istemez. O zyate sanatçı veya bilim adamı hayal. Hepsi aynı ortamı kızı ve parti sevecen ve sevgi dolu kocası olacak Nicholas iyi olurdu Prenses ikna başardık. düğün Fransa'da gerçekleşti.

Troubetzkoy Evli iki oğlu vardı:

  • Fransa'da Rus büyükelçiliğinin askeri ataşe oldu Alexei.

  • Vladimir - Korgeneral.

İmparator'un nimet

zihinsel nitelikleri hakkında çağdaşları iyi yanıt Orlova. O soyluların oğluydu ama, layık prensi eğitim gördü. büyük bir servet varisi olarak, o yurtlarını savunmak için gitti. o gözünü kaybetti Silitriey, Savaşı'nda katıldı, o bir rahmet olarak imparatora istedi. Son gerçekten sadık bir arkadaşı ve müttefik izin istemiyoruz. Görünüşe göre, sorun algılama, imparator simgesinin önünde diz koydular ve kendini olmuştur. Her ikisi de sıcak dua ediyoruz. İmparator sonunda onu kutsadı. Belki de bu Nikolay dokuz korkunç yaralar sonra hayatta kalmak için güç verdi.

yaralar

İlk defa, hemşireler bunu pansuman yapmak cesaret edemedi. Biz ölümünden her an bekliyoruz, ama mucizevi bir şekilde kurtuldu. onun tedavisi İtalya'da gerçekleşti. Yara acımasızca ona eziyet. Gözlerden biri değil, ikinci çok az gördüğünü oldu. Prens o bir hizmetçi tarafından yardım edildi, okuma durdu. Beyninden dışarı İlk kez bile daha küçük parçaları elde edildi. Hasar kendisi güçlü baş ağrısı hissetti yaptı. O düşünceler, sözler karıştı ve bitirmek için acele etmeye çalıştı - Prens bile kısa sohbetin rahatsızlık teslim etti.

Nikolai Orlov basit bir adamdı, onun zenginlik övünen etmez. Onun dürüstlüğü için ona saygı Ayar, bu açgözlülük değildi. Yapabilirdi kimseye yardım etmeye çalıştı. Yani Nikolai Orlov sahip böyle bir karakter. Fotoğraf ve gelecek kuşaklar için imajını resmeden portreleri.

Yaratıcı yazma

Nicholas hakkında bir yazar onun tarihsel deneme için Bilindiği gibi. O yazarı "Fransa-Prusya Savaşı Bir Özeti." Prince ayrıca Rus hükümetine İmparator notu açtı. The Descendants Nikolaya Orlova fiziksel cezanın kaldırılmasına ilişkin İmparator'a talebini gurur duyabilir. Özel bir komite Prensi sayesinde cezalar sistemi değiştirilmiştir hangi monte edilmiştir. Dayak bir ölçüsüdür insanları ve uygunsuz zeitgeist sertleşir kabul edildi.

Popüler oyun

Sanal dünyada, popüler bir oyun Assassin Creed yoktur. Başlıca karakteri - Nikolai Andreyevich Orlov, oğlu Andrei Orlov. "Narodnaya Volya'nın" kardeşliği - hikayede, ikincisi Haşîşîler'in Sipariş ifade eder. O Vladimir Ulyanov (Lenin) ile arkadaş oldu oğlu için baton geçti. Nikolai Orlov - Rus suikastçı, oyunun yazarlara olan Alexander III girişiminde bulundu.

Assassins - Bu İsmailîler ait şövalyelik ünlü düzenin parçası olan insanlardır. Bu tür kuruluşlar doğu ülkelerinde ve Orta Asya'da dayanıyordu. Assassins - Bu bir klan değil. Onlar Japon ninja savaşçısı gibi daha fazladır. ihale cinayetleri yapan savaşçılar. onlar da çünkü siyasi veya dini farklılıkların kişi öldü. Assassins kutsal ot kabul edildi esrar, kullanılan bir sürümü var. onun etkisi altında, onlar fanatikler gibi davranır.

Nikolai Orlov ailesinin değerli bir temsilcisi oldu ve korkusuz bir savaşçı ve gerçek bir yurtsever olarak tarihe geçti. Onun çocukları da askeri işlerine adadılar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.