Ev ve AileÇocuklar

Nasıl emzirmeye ve cezbetmek için? Ve ne zaman başlar?

Bir çocuğun doğumu - her zaman bir bayramdır. Genç anne oldukça yeni hayatına alışkın değildir. çocuk hakkında bazı soru bebeğin hayatının ilk yılında özellikle ilgi. Bunlardan en alakalı - "nasıl beslemektir bebeği ve cazibesi." Ve ne zaman başlar? Bu sorulara verilen yanıtlar bu yazıda bulabilirsiniz.

yem emzirme sırasında tatbik edilecek olduğunda

Bebeğiniz sağlıklı olur ve emzirmek ve cazibesi nasıl soru ilgileniyorsanız, bu bölüm sizin için! 4 ay olabilir tamamlayıcı beslenme tanıtmak, ama yeterince anne sütü yoksa gereklidir belirleyin. Tam durumunda emzirme 6 ay daha eski değil yem verilebilir.

Nasıl bebeğinizin beslemek meme ve yem

Birlikte bir takvim gastroenterolog gıda ile, gereklidir. Sabah meme verilmiş ve püresi sebze öğleden sonra bir çay kaşığı. Sen brokoli, kabak veya patates seçebilirsiniz. Çocuklar patates püresi seviyorum. Ama doğru başlatmak için cazibesini çocuk kademeli olmalıdır. Tüm banka bebeği beslemek için bir kez O gerçekten sevdim bile gerekli değildir. Eğer kolik, kabızlık, ishal ve alerjik reaksiyonları tetikleyebilir Bu şekilde. Unutmayın: Tüm önemli ölçüde! Çocuklar değişiklikler kaynağına çok duyarlıdır. Hafta boyunca, üç kez dozunu artırabilir. Ama Çocuğa patates püresi birkaç çeşit vermeyin. Biraz daha iyi: 2 hafta kabak, 2 - patates. Bazen alerjik bir reaksiyon sadece birkaç gün içinde oluşur ve farklı bir püre kez bebeği verirsen, bir reaksiyon durumunda, doktorunuz bunun ne anlamak zor olacaktır.

Nasıl emzirmeye ve düzgün cezbetmek

Sen suları ve meyve püreleri cazibesine ile, olumsuz sindirim sistemini etkileyebilir başlatılamaz. Ve ayrıca alerjiye neden olur. sağ göğüs vermek ve sonra cezbetmek vermeyin. Yani imkansız, ilk püresi, ardından anne sütü gibidir. Bebeği cezbetmek için başlarsanız, iki çorba kaşığı gelen bu doymuş püresi sanmıyorum. Bu yeterli değil, ancak çoğu verilmemelidir. Yem dikkatli ve yavaş yavaş verilir. Püre birleştirmek gerekli değildir. Örneğin, patates, tek bir kaşık verir - kabak. Bu küçük vücut üzerinde çok fazla yük olduğunu.

Nasıl emzirmeye

Bu konuda, tartışma solup asla. Son yıllarda, sık sık anneler yapay lehine emzirme terk. Kesinlikle motivesiz eylemidir. Büyükannesinin bağlılık ısrar ederken Ayrıca, çocuk doktorları, talep üzerine emzirmeyi tavsiye edilir. Sağ istek üzerine bebek koymak olduğu kanıtlanmıştır. Bu onun sakin, olumlu duygular ve annesi, ve bir bebek katkıda bulunur. bebek süt emme sırasında korunmuş hisseder. anne çocuk tarafından sadece işgal edilecek en iyisidir emzirme sırasında. çocuk bölünmemiş dikkat ve özen olmalıdır. Nedenle, annem dikkatini vermedi zorunludur. Eh, çoğu kadın rahat olmalıdır. Bazen bir çocuk uzun süre meme geçirebilirsiniz. Böyle On bir seçenek satın almak gereksiz olur beslemek için bir yastık.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.